Şimdi Ara

forum ile ilgili şikayetleriniz (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
855
Cevap
0
Favori
14.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yup , No More Question Please about New forum [agl]

Yeni forumu Zamani gelince biz Upload edecegiz zaten bu kadar aceleniz niye [?]
  • baydı da onun için..
  • zamanı ne zaman :)
    Forum Tarihi 3003
    Albay'ın Seyir Defteri;

bugün de yeni forum çabalarımız devam etmekte.Fakat tanımlanamayan bazı "hesapta olmayan sorunlar" tarafından engellenmekteyiz.
    Mürettebat'ı sakin tutmaya çalışıyoruz.
    Lakin Yüzbaşı Xeo tarafından izlendiğim şüphesindeyim.Yakın zamanda şüpheli tavırlarıyla dikkat çekti.
    {transmission ends}
  • Donanım Haber Mgk da alınan karar doğrultusunda Yüzbaşı Xeo ya üssüne itaatsizlik, görevini kötüye kullanma ve komutanlarıyla dalga geçme gerekçeleriyle 10 (on) gün katıksız hapis cezası uygun görülmüştür
  • hay allah mesaj yazarken pencere kapandi bari bidaha yaziyim isteklerimi. moderator arkadaslarin dikkatine :)
    smilies bolumunun genisletilmesini rica ediyorum. bu duragan smily ler yerine hareketlilerin konmasi mumkunmu... ornek[Btrst]:Uzi:[Smash] vb....
    yabanci forumlarda gorunce kiskandim yawww. cok hos seyler var. bizim neyimiz eksik.:İsyan:
  • kucuk bisey istedik diye bizi de divani harbe yollamazsiniz dimi komutanim. :)
    daha tegmenken ayagimiz kaymazzz insallah
  • eheh
  • Beyler Smile leri Dert Etmeyin Az kaldi Sunun surasinda
  • Avatarlara biraz daha anime karakter ekleyin..
    kullanılmayanları da listeden silin..

Lütfen tabii ki..
  • sanırım forum bugünlerde çok yavaşladı.
    bi mesaj atalım diyoruz önceden mesajın gitmesi 1 saniye bile sürmezken şimdi 10 saniyeden fazla bekliyorum.
    bunun nedenini bilen var mı
    mümkünse bu konuya bir el atın
  • hitman009,

Bu 2 haftadan beri Hosting imizde bazi problemler yasanmis ondan dolayi suan bile az da olsa problem bulunmakta .. Birkac gun icinde gececegine inaniyorum..
  • magicdeath

okey[OK][OK][OK][OK][OK][OK]
  • Ehm ben Xeo'nun avukatı :)
    Mahkemenize başvurduğu...bi sn ye?
    Nerde mahkeme?
    Püh ulan Burda Askeri Rejim var
    Kahrolsun !
    gözaltında kaybolmamam için tıklayın :www.freexeo.com
  • forumda problem var ehe sikayetciyim. hakem gozune gozluk :-)))
  • ya magic bu seferde bana bulaştı bu maile devamlı gelen gereksiz maillerden bi ilgileniversene...
  • Moderator luk veriyo musunuz yoksa butun forumları butun Mod lar mı yonetiyo Mod Luk testin den gecip Mod olmak istiyorum :) cokmu sey istedim acaba
  • maat ,

[:P] [agl]

==

paradox ,

Hallettim

===

The-TeRe ,

Bizim boyle bir uygulamamiz bulunmamaktadir :-) Kullanicilari Zaman icinde izleyip,ortak kararimizi verdikten sonra o Kullaniciya bir sekilde ulasip teklifde bulunuyoruz :-)
  • Paketlerimiz sınırlıdır öyle her gelen hükümetin açtığı paketler gibi değildir..
    Mod'luk ihtiyaçlar değerlendirildikten sonra ve gerekli ise askeri şura'da alınan kararlarla seçilir. Müracat kabul edilmez.
  • Tamam canım kızmayın :) Allah az daha dayaq yiyoduk ya oke :) ozman aktif calısalım gozunuze girelim :)
  • magic tamamdır sağol[OK]
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.