Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Forum gene çöktü mü nedir? bütün mesajlar yerinde saymış..kimse yok ortada...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
12
Cevap
0
Favori
225
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Forum gene çöktü mü nedir? bütün mesajlar yerinde saymış..kimse yok ortada...
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1 Not
    Forum gene çöktü mü nedir? bütün mesajlar yerinde saymış..kimse yok ortada...

|
    |
    *** Düşersin ama kalkarsın, kaçırırsın ama yakalarsın, vazgeçmezsen başarırsın...***
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    inceledim forumları saat 18.20-30 arası site çökmüş galiba 20:30 civarı gelmiş....
    |
    |
    *** Düşersin ama kalkarsın, kaçırırsın ama yakalarsın, vazgeçmezsen başarırsın...***
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    13 Not
    EVet aynen öyle. Bizde yönetime çökecez böyle giderse
    |
    |

bu forum bu aralara iyice saçmalamaya başladı
    |
    |

• Yüzbaşı
    510 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: lexus

bu forum bu aralara iyice saçmalamaya başladı

+1
    |
    |

• Teğmen
    169 Mesaj
    Gerçekten bu kapanmaların sebebi nedir? Dh mı sorumlu yoksa telekom mu? Dh sorumlu ise ve forumun o saatler içinde hizmet veremeyeceği daha öncedende belli ise eğer neden şu saatler arası forum hizmet veremeyecek denmiyor?
    |
    |
  • Yarbay
    2290 Mesaj
    lütfen eleştiri yapmayın !
    yönetim çok iyi işliyor
    |
    |
    |
    |

Orjinalden alıntı: iski

lütfen eleştiri yapmayın !
    yönetim çok iyi işliyor

alla alla , hangi dağda kurt öldü iski ... sen böyle fırsatları hiç kaçırmazdın ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozzzy -- 23 Aralık 2004, 6:44:56 >
    |
    |
    AN7 / Amd 1800+@2400 mhz T-Bred / 2x512 MB DDR400 Kingston / 2*160 GB Samsung SATA (Raid 0) / 128MB Aopen FX5200 (64 bit) / Enermax Enermax EG701AX-VE(W) / 16x LG DVD-rom / Nec 3500A / SkyStar v2.6d / Logitech TrackballMouse / Samsung 757dfx
  • Emekli Yönetici
    4154 Mesaj
    Yahu bıktım artık şu forum gene mi çöktü topiclerinden.

Açmayın kardeşim, çökmüşse ne yapalım sanki biz çok istiyoruz çökmesini, herkes elinden geleni yapıyor işte, çökmüşse ve bundan rahatsızsanız gidin şikayetinizi ilgili topicte yazın. Eliniz ne kadar alışkın "yeni konu" tuşuna böyle. Forumu seviyorsunuz anlıyorum ama sevmek biraz da katlanmaktır. Bu kadar sabırsızlık hiç iyi değil.
    Az, ama çok az düşünün yeni topic açarken. Bizim acayip bi şekilde bu durumdan zevk alıyor olduğumuzu mu sanıyorsunuz acaba merak etmeye başladım...
    |
    |

Keşşaf Cin Ruhu
  • Yarbay
    2290 Mesaj
    ben de senin bu yorumunu anlamıyorum mevlüt. sen akıllı bir adamsın ama çok önemli bir hususu atlıyorsun !

BAK, ATLADIĞIN/IZ NOKTA ŞU :

bu çökme sorunu 1 haftadır filan olsa, ya da 1 ay... bu kadar tepki gösterilmesi doğru olmazdı tamam.

ancak,

Donanımhaber forumları 6 aydır böyle ! yahu sürekli diyorsunuz ki "sabır sabır sabır ! çok çalışıyoruz emek veriyoruz" harika. tebrikler ama o zaman da şöyle bir tespit çıkıyor :

bir çökme sorununu da 6 ayda çözümleyemiyorsanız beceriksizsiniz !

gördüğün gibi tespitlerim bu şekildedir. 6 aydır bu forumlarda çökme isyanı boy gösteriyor. hangi sabırdan bahsediyorsun sen

lütfen daha objektif bakalım...
    |
    |

• Emekli Yönetici
    4154 Mesaj
    6 aydır falan değil. 15-20 gündür oldu. VT den de kaynaklanıyor bazen. Bazen de forum üzerindeki çalışmalardan oluyor. İkisi çakışınca sanki her dakika çöküyormuş gibi oluyor.
    |
    |

Keşşaf Cin Ruhu
  • Yarbay
    7352 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: iski

ben de senin bu yorumunu anlamıyorum mevlüt. sen akıllı bir adamsın ama çok önemli bir hususu atlıyorsun !

BAK, ATLADIĞIN/IZ NOKTA ŞU :

bu çökme sorunu 1 haftadır filan olsa, ya da 1 ay... bu kadar tepki gösterilmesi doğru olmazdı tamam.

ancak,

Donanımhaber forumları 6 aydır böyle ! yahu sürekli diyorsunuz ki "sabır sabır sabır ! çok çalışıyoruz emek veriyoruz" harika. tebrikler ama o zaman da şöyle bir tespit çıkıyor :

bir çökme sorununu da 6 ayda çözümleyemiyorsanız beceriksizsiniz !

gördüğün gibi tespitlerim bu şekildedir. 6 aydır bu forumlarda çökme isyanı boy gösteriyor. hangi sabırdan bahsediyorsun sen

lütfen daha objektif bakalım...

işte görmeye alıştığımız iski
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Masal
üniversite
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,439
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.