Şimdi Ara

Fortnite [ANA KONU] (17. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
348
Cevap
12
Favori
22.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşar acil bana yardım edin ddr2 4 gb ram 2303 mb ekran kartı nvida geforce 9500m gs(512 mb kullanıyor) inte core duo 2.1ghz 2 çeirdek direct 11 şimdiden teşekkürer

• Oyunda 1 aydır Türk Telekom altyapısı kullanan bütün servis sağlıyıcalarda sorun yaşanıyor hiç bir çözüm bulamadılar ya da haberleri yok oyun oynanmıyor bu haliyle. Başka forumlarda baya konuşuldu burada hiç konuşulmaması ilginç DH ölmüş gerçekten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi equasezy1 -- 17 Aralık 2020; 1:3:16 >
  • Merhaba arkadaşlar, oyuna performans modu geldi, eski leptobumda performans modunu direk açtım oyun uçuşa geçti, çokta memnunum, lakin bu seferde dünyayı kurtar moduna giremiyorum, oyun direk hayatta kalma moduna giriyor, önceden kreative hayatta kalma ve dünyayı kurtar modu ile 3 seçenek çıkıyordu, şimdi nasıl geri getirebilirim.

• inexo kullanıcısına yanıt

hocam oynadikca degisiyo o. gerci baya vakit gecmis cozmussundur Fortnite [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deli_Yaban -- 2 Ocak 2021; 11:3:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deli_Yaban kullanıcısına yanıt

oynamadım hiç bunu çözemediğim için

• equasezy1 kullanıcısına yanıt

hocam banada bi yardım atsanızFortnite [ANA KONU] Fortnite [ANA KONU] 

• aican A kullanıcısına yanıt

Avrupa sunucusu seçiliyken eşleşmeyi başlatıyorsunuz tam sunucu bekleniyor olduğunda sunucuyu NA-East olarak değiştiriyorsunuz. Böyle yapınca düzeliyordu. Fakat Arena'da vs yapılmaması gerekiyor sanırım.

• yoq ya benim sistem açarmı oyunu onu soyuyomFortnite [ANA KONU] 

• Arkadaşlar bu oyun bedavaymış sanırım ..torrentten indirip kursam pc ye çalışırmı acaba ..oyunu mobil veri ile oynayacağım

• murat8361 kullanıcısına yanıt

hocam epicgames adresine git ve epicgames i indir onun uzerinden oyunu indirebilirsin.

• Merhaba, bu fortnite oyunu için yeğenime bir hesap alacağım. istediği hesap özelliği 2.bölüm 2. sezon 5. bölüm dahil tüm battle passler ve dünyayı kurtar olacakmış. Güvenilir bir yerden nasıl alabileceğim konusunda yardımcı olabilir misiniz?

• selimcan97 S kullanıcısına yanıt

hocam suan sadece mevcut battle pass i alabilirsiniz. sezon2 bolum 5. onu da oyun icerisindeki savas bileti kismindan alabilirsin. diger tum battle passleri alma gibi bi durum soz konusu degil. sadece oyun ici parayla karakter vs alabilirsin. dunyayi kurtar modu da epic games uzerinden alinabilir.

• bu yeni gelen 15gb update nedir oyunu baştan mı yazdılar naptılar

• Mobilde oynuyorum, otobüsten atlayınca bu hayatı veriyor,
    Halbuki oyunu doğru dürüst bir kaç saat bile oynamadım, hile falan nasıl yapılır bilmem. Bu hatanın sebebi nedir?
    Fortnite [ANA KONU]

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • s_demirci_53 kullanıcısına yanıt

hocam internetinde cok gecikme varsa bu soruna yol aciyo gibi duruyo

hiz testi yapip ogrenebilirsin telefondan aldigin pingini ve hizini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deli_Yaban -- 30 Haziran 2021; 10:34:22 >
  • Herkese selam, oyuna bu sezon başladım. İlk kez oynuyorum, diğer Br ler sıktığı için bu çok eğlenceli geldi,
    Bir sorum olacaktı. Oyun sırasında ekranın altında çıkan seviye barı 100 de sabitlendi bende, ilerlemiyor. Menüde 118 levent olmuşum görünüyor ama oyun içi 100 de kaldı. Bug mı acaba, yoksa başka biley mi yapmam lazım.

• KNTLG kullanıcısına yanıt

ticket aç istersen epic'e

• Desteğe yazdım bakalım. Teşekkürler
    Edit: çok hızlı dönüş yaptılar.
    oyun içi ekranındaki ilerleme çubuğu ödüller içinmiş. Savaş bileti almadığım için 100 den yukarı çıkmıyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KNTLG -- 19 Temmuz 2021; 12:18:20 >
  • ev dikemiyom başlasam kazanır mıyım?

• Deli_Yaban kullanıcısına yanıt
    Ama evde internet hızım yeteri kadar var evde 50mbit ayrıca mobilde 4.5g ile bağlanıyorum

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.