Şimdi Ara

Fortnite [ANA KONU] (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
349
Cevap
12
Favori
22.559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hayalci

iyi güzel yapmışsın ama cdeki sanal bellek açık halen. orada sistem tarafından belirtilen boyut yazıyor. onu kapalı yapacaksın

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim, kapatmama rağmen sonuç değişmedi maalesef sorunun hangi öğeden kaynaklı olduğunu tam tespt edebilsem değiştireceğim ama emin olamıyorum. Ancak tahminlerim doğrultusunda işlemciden kaynaklı olabileceği daha ağır basıyor çünkü minimum sistem gereksinimlerinde ekran kartım ve ram gayet yeterli ancak işlemcim aşağısında kalıyor. Şimdi biryerlerden q9650 bulmam lazım.Zaten bu lga 775 in en üst işlemcisi ( xenon işlemcilerin bazı modelleri çok az daha peerformanslı olsa da modlama ve yükte ısınmasından dolayı tercih etmiyorum) bundan sonraki sorunda artık anakart ram işlemci değişimine giderim.
    FORTNİTE sistem gereksinimleri

Minimum:

İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 64-bit veya Mac OSX Sierra
    İşlemci: i3 2.4 Ghz
    Bellek: 4 GB RAM
    Ekran Kartı: Intel HD 4000
    Önerilen:

İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 64-bit
    İşlemci: i5 2.8 Ghz
    Bellek: 8 GB RAM
    Ekran Kartı: Nvidia GTX 660 veya AMD Radeon HD 7870 eşdeğeri DX11 GPU
    Video Belleği: 2 GB VRAM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wodoo2 -- 30 Mayıs 2020; 11:1:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: rozyalcin

Merhaba,
    Bir konuda yardıma ihtiyacım var.
    Kreatif modda Ada yaparken, ölen oyuncunun yeniden doğmasını istemiyorum. Bu ayarı nereden/ nasıl yapacağız . Bilgi ve destek rica ediyorum .
    Teşekkürler

Not: Soru , 10 yaşındaki oğlum adına
    ( Remzi Özyalçın)
    Maalesef yapılamıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: wodoo2

Hız aşırtmasız takıldığı için aşırttım ancak neredeyse hiç fark olmadı aynı şekilde takılmaya devam ediyor. Ekran kartı ve işlemci hız aşırtmalı ve hız aşırtmasız neredeyse aynı şekilde takılıyor
    araştırdım şimdi stuttering olayını ram yüzünden yaşıyorsunuz. 1x8gb bu sıkıntıyı giderir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caped 117 Crusader

araştırdım şimdi stuttering olayını ram yüzünden yaşıyorsunuz. 1x8gb bu sıkıntıyı giderir

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim ancak DDR2 1X8Gb ram sanırım piyasada yok, ya da var mı? Hatta bir ara 4*4=8Gb ram aradım ama nette bulamamıştım

• wodoo2 W kullanıcısına yanıt
    anakarttaki boş slotlara 4 + 4 yapabilirsiniz fiyatına göre ama ddr2 sisteme yatırım yapılmaz bu saatten sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caped 117 Crusader

anakarttaki boş slotlara 4 + 4 yapabilirsiniz fiyatına göre ama ddr2 sisteme yatırım yapılmaz bu saatten sonra
    Hangi boş slotlara acabaFortnite [ANA KONU]
    evde şu an 8gb ramim var ancak anakartta yer olmadığı için takamıyorum
    Bir de artık 4*4gb ddr2 ram da piyasada mevcut değil yurt dışı siteler hariç ki onlardan alışveriş te yappmak istemiyorum.DDR2 sisteme yatırım yapmak değil amacım zaten oğlan büyüyor elbet değişecek ancak şu fornite az bir takılma ile bile atlatacak olsam yetecek bana şimdilik.Bilgisayarda birçok oyun yüklü hiç sıkıntısız oynuyor aralarda ama ille arkadaşları fortnite oynuyor diye zorluyor beni.takılıp ta vuramayınca da kzıyor

• Hizli v papel kasmak icin ne yapmam lazim dunyayi kurtar modunda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hizli v papel kasmak icin ne yapmam lazim dunyayi kurtar modunda

• >> Çok kişili FPS Oyunları >> Diğer Çoklu FPS Oyunları
    https://forum.donanimhaber.com/forumid_207/tt.htm

bölümüne yansıma yaratıldı.
  • ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deli_Yaban -- 21 Temmuz 2020; 13:50:0 >
  • Apple, Fornite'ı App Store'dan kaldırdı: Epic'ten dava kararı!
    https://www.donanimhaber.com/apple-fornite-i-app-store-dan-kaldirdi-epic-ten-dava-karari--124176
  • oynanır mı zevkli mi ? resimlerden ergen oyunu izlenimine kapıldım nedense.
  • Fortnite için Ray Tracing geliyor

• Fortnite çok sevilen bir oyun ama ben nedense hoşlanmmadım
  • sokra.tetus kullanıcısına yanıt
    evet ben de tam aradığımı bulamadım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: R-10

Fortnite için Ray Tracing geliyor

Sırf yansıma için gelecekse hiç gelmesin daha iyi, oyuna birde yüksek hd grafik diye seçenek getirmişler, direk kapattım..
    Eski sistem leptobum var, 30 ile 60 fps arası alıyorum, umarım bunu bozmazlar, oğlumla birlikte eğlenceli oynadığım tek oyun be :D

• Bilgisayarda oynadığınıza şükredin o ses ne hacı öyle.

• Satılık: Fortnite Legendary Rogue Spider Knight Skin + 2000 VBucks (Xbox One için Geçerli)

https://forum.donanimhaber.com/fortnite-legendary-rogue-spider-knight-skin-2000-vbucks-xbox-one-icin-gecerli--146667894

• İhtiyacı olan arkadaşların dikkatine.Elimde 2000v papel lik fortnite epic neo versa kodu var.N11 gibi sitelerde 149-169tl ye çeşitli fiyatlarda mevcut.Daha uyguna forumdaş Fortnite oynayan bir arkadaşa satabilirim.Fortnite oynamadığım için kodu satıyorum.Not:Kodun kullanım süresi yılsonuna kadar devam ediyor.Herkese iyi forumlar.

• yeni kurdum karakter kız onu erkek yapamaz mıyım nasıl oyunu sıfırlayabiliriz

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.