Şimdi Ara

Formula 1 2021 Sezonu - 2021 Dünya Şampiyonu Max Verstappen (69. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.795
Cevap
19
Favori
72.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fulton -- 7 Ekim 2021; 3:51:54 >
  • Yıldız shuriken gibi olmuş. birine batmasa bari sevinç anında Formula 1 2021 Sezonu - 2021 Dünya Şampiyonu Max Verstappen 

• Fotoğraf makinesi serbest mi yasak mı tam çözemedim bilen var mı ? Lensli makine.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Penanggalan kullanıcısına yanıt
    Yasak maalesef.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • SineMelawen kullanıcısına yanıt

Ben bayıldım açıkçası Formula 1 2021 Sezonu - 2021 Dünya Şampiyonu Max Verstappen Formula 1 2021 Sezonu - 2021 Dünya Şampiyonu Max Verstappen 

• efendimuhendis E kullanıcısına yanıt
    Djler falan olacakmış konser vs ama hava nasıl olacak asıl olay o

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    2005-2006 da gittiğimde normal kompakt kamera (dijital fotoğraf makinesi) tamamen serbestti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 5 Ekim 2021; 8:51:50 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4Yankee 4 kullanıcısına yanıt

2 gün de yağmurlu gözüküyor hatta cumartesi bayağı yoğun bir yağış var. Umarım bir mucize olur ve güneş açar birden Formula 1 2021 Sezonu - 2021 Dünya Şampiyonu Max Verstappen 

• artık insanlar telefonlarından fotoğraf çekebildiği için profesyonel kameraları yasaklıyorlar. para geliri elde edilmemesi adına sanırım, ki bence çok saçma.

• Psyduck17 kullanıcısına yanıt
    Hepsiburadada aylık 9.90a düşmüş. Elinde yoksa bak istersen. :)

Bu verecekleri kodlar muhtemelen trendyol alışverişlerinde ücretsiz geliyordu. 1-2 tane ben de kullandım. Her defasında yeni hesap açmak lazım bunlar için. Eski hesaplarda geçmiyor bunlar ama güzel fırsat alınabilir Formula 1 2021 Sezonu - 2021 Dünya Şampiyonu Max Verstappen 

• Psyduck17 kullanıcısına yanıt
    Yoo ben kullanıyorum :)

• Sevindirici gelişme.Formula 1 2021 Sezonu - 2021 Dünya Şampiyonu Max Verstappen

• Türkiye GP cuma gününden itibaren s sport 2'de şifresiz yayınlanacak.

• açık alan 2 için bileti olan var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emrezyt E kullanıcısına yanıt

stubhubdan sattım valla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AdRenaLime -- 7 Ekim 2021; 0:30:18 >
  • AC ile 1.55 oldu, teorik olarak 1.51 yapabilirmişim, benden olmaz yani Formula 1 2021 Sezonu - 2021 Dünya Şampiyonu Max Verstappen Edit: 1.49 oldu ama pist sınırlarını aştığım için sayılmadı, oyunda bile rahat bırakmıyor Red Bull'u yarış komiserleri Formula 1 2021 Sezonu - 2021 Dünya Şampiyonu Max Verstappen Gerçekte sürücüler ne hissediyordur bilmiyorum ama sürüşü en keyifli pist herhalde Formula 1 2021 Sezonu - 2021 Dünya Şampiyonu Max Verstappen 

Anadolu yakasındaki otellere bakayım dedim boşa her gün yol gitmemek için, fırsatı kaçırmamışlar, gecelik 3-4 binler havada uçuşuyor. Köprüyü her gün geçeceğiz yani, sağlık olsun...

Tişörtlerim ve ben yarışa hazırız Formula 1 2021 Sezonu - 2021 Dünya Şampiyonu Max Verstappen 

Formula 1 2021 Sezonu - 2021 Dünya Şampiyonu Max Verstappen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson Crusoe -- 6 Ekim 2021; 16:14:35 >

• Cuma günü sabihadan piste geçecek olan varmı ?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.