Şimdi Ara

Formasyon kalkar mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar, ben mütercim tercümanlık yazıcam çalışma hevesim kalmadı mf önüme milyonlar koysalar yapamam çarpım tablosu bile bilmiyorum vakit yok zaten fen bilimlerine de kafam basmıyor ama belgesel falan izlerim. Edebiyattan da soğudum çok kötü hocalarım oldu kafamı dolduramam binlerce eser ve kişi ile. Benimde ingilizcem var 30-40 net falan yapıcam büyük ihtimal mütercim tercümanlık düşünüyorum. İngilizce de çalışmıyorum çalışsam 50 net yaparım belki ama zaten bu mütercim tercümanlıkta %50 burslu bölümler 250 puan civarı %100 burslar ise 400 küsür ve benim OBP ve YGS düşük zaten çalışmaya gerek görmedim çünkü 400 lere çıkamıyacağıma göre her türlü 50 ye yerleşirim ortası yok çünkü. YGS 3 940K OBP 60.50. Çok yazdım ama sizce formasyon alıp öğretmenlikte yapabilir miyim çünkü tatili cezbedici? Bana lazım olan şey diploma gelecek kaygım pek yok denebilir.. Cevap yazanlara teşekkürler, herkese iyi forumlar. Formasyon önümüzdeki 2022 de falan mezun olurum heralde o zamana formasyon kalır mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E35D290C4 -- 6 Mayıs 2017; 12:38:26 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.