Şimdi Ara

Forma Konusundaki Amatörluk (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
1
Favori
6.246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • tasarımı güzel olsa ne olur reklam tabelası gibi geziyoruz forma giydiğimizde
  • Bu sene bu formamız güzeldi bence sadece çubuklu formalar iyi olmuyor malesef.

Forma Konusundaki Amatörluk
  • Sonuna kadar katılıyorum. Adidas en iyi formasını 2010-2011 sezonunda ki çubuklusu ile yaptı. Ondan sonra ki yaptığı hiç bir formaya iyi bile denilmez. Ben Nike ya da Puma çok iyi olur diyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neden hep beraber iletişime geçmiyoruz, yönetim, kığılı, vs ile.
    Burada ki beyin fırtınası çok güzel ama bizi sonuca ulaştırmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Smile75

Sonuna kadar katılıyorum. Adidas en iyi formasını 2010-2011 sezonunda ki çubuklusu ile yaptı. Ondan sonra ki yaptığı hiç bir formaya iyi bile denilmez. Ben Nike ya da Puma çok iyi olur diyorum.

Aynen öyle. Çubuklu formanın çubukları her zaman ince olmalı. Kollar da lacivert değil çubuklu olması lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Enion

quote:

Orijinalden alıntı: Smile75

Sonuna kadar katılıyorum. Adidas en iyi formasını 2010-2011 sezonunda ki çubuklusu ile yaptı. Ondan sonra ki yaptığı hiç bir formaya iyi bile denilmez. Ben Nike ya da Puma çok iyi olur diyorum.

Aynen öyle. Çubuklu formanın çubukları her zaman ince olmalı. Kollar da lacivert değil çubuklu olması lazım.

Adidas tek ve en iyi yaptığı forma. Diğer hiç biri iyi değil. Ama naparsın aşkımız çubukluya, yine alıyoruz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.