Şimdi Ara

Forma Konusundaki Amatörluk (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
1
Favori
6.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hawkerx

quote:

Orijinalden alıntı: CcCriSsS

quote:

quote:

quote:

quote:

Bu elit takımlar zımbırtısı yüzünden oluyor herşey. Bkz Bayern Münih, Real Madrid formaları da adidas ama sizinkinden kat kat iyi.

İyiydi de siz niye nike'a geçtiniz adidasla olan sözleşmeyi iptal ettirip.

Biz adidasın elit takımlar statüsünde değildik ki ! Nike ın da elit takımlar statüsünde değiliz. Bak Arsenal'in Barcelona'nın Manu'nun forma kalitelerine. Bide bizimkine bak.

Elit kategoridesiniz. Onlar elitinde elitiler. Arkadaş cıncık gibi forma kaliteniz var onuda begenmiyorsunuz ya istiyorsan bir örnek göstereyim =

Forma Konusundaki Amatörluk

Ha elit değilsenizde nike'ın second class'ı adidasınkileri havada karada . Anladın sen . Yani şu iki karşılaştırmadan sonra daha kim adidası savunur bilemiyorum.

Yeni sezon formalarının kalıpları eski formalara göre güzel kabul ediyorum ancak formayı beğenmiyorum üzerindeki Türk Telekom reklamından kaynaklanıyor olabilir bu.

Daha ne istiyorsun formanın önünde TÜRK yazıyor. Ama Qatar Foundation olsa hoşunuza gider. Telekoma takılma sen.

adam tam 12 den vurmuş :) sana bu konuda katılıyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: Menanty

quote:

Arkadaslar bana onlardan örnek veriyorum diye ama adamlar prifesyonel davranıyorlar. Forma kinusundaki amatörluklerimiz :
    1_) Formalarimiz kalitesiz (diger nikelarla karşılastirinca, eskisehirinkinden bile)
    2_) Adidasin tasarimlari berbat(first class da degilseniz paraya cokta ihtiyaciniz yoksa adidas cok mantiksiz secim)
    3_) O kadar seneye ragmen bize gercek cubukluyu yapmadi ve o aptal üç çizgi yi kiymaktan vazgecmiyor
    4_) Cubuklunun aslını nike yapar ve formalarin musterisi taraftarlar senelerdir sade kaliteli nike sevdasi varken bu adidas sevdasi ne diye (gelenek demeyin gelenek diya kaziklasinlar bizi o zaman hala first classa almadilar o kadar sene ve satisa gore)
    5_) Ve son olarak niye diger profesyonel kulüpler gibi yeni sezon cubuklusunu tanitmiyiruz ? Diger firmalari yine 19.07 de tanit.

Not: Mor ve pembe firmalarina cok güldük ama bugün gslilere imrendim. Nike adamlara tas gibi efsane parçalı yapmış . Renkleri fitligi felan sahane olmus birde yaka v olsaymis nirvana ya ulasirlarmis.Zaten seneyede alirlar fly emirates reklamini. Bizde sacma ayrintilarla dolu genis cuval gibi kalitesiz firmalar ulker reklamli sacma formalarla karizma ve marka imaji yerde gezelim

Formalarımız nasılkalitesiz oluyor onu anlamış değlim. sanki nike ın formnaları çok güzel her kulübe standart i,şler.

Adidasınki ne kadar standartsa nike ondan daha az standart bu seneki chelsea formasına bak realin önceki formanın mavisi yada bizim beyaz forma chelseanin önceki formalarından. Nike en azından bunu elit takımlarına yapmıyor.

• 1- Yönetim saygısız... efsane formamızın rengiyle oynayıp berbat edecek kadar, ne kadar az maliyet o kadar çok kar mantığıyla bize forma sattığı için.
    2-yıllardır tamamen lacivert formanın özlemini çekiyorum
    3-biri şunu sarı laci yapıp logomuzu koyarsa çok mutlu olurum.

• quote:

Stadın adı Türk Telekom. Forma reklamı Türk Telekom. Reklam panolarında habire Türk Telekom reklamı geçiyor. Fenerbahçe forması desen onda da Türk Telekom. Her tarafta Türk Telekom reklamı görmekten bıktım artık baydı değişmesi lazım. Bari biraz şekilli yazın da formaya estetik birşey katsın. Dümdüz yazmışlar.

bir tek Türkiye'de vardır bu mantık. adamalr takımına okadar destek olur bütün sponsorlarda yer alır gelir o takımın taraftarı buna rağmen bok atar o firmaya. hayır firmayı sevmiyo olabilirsin müşterisi olmazsın o firmanın orası yarı bir konuda nedir bu tavırlar anlamak güç senin sevdiğin firmaya göremi sponsor anlaşmaları yapılcak neyin kafasındasınız siz anlamak güç

kaldıki formada çokda güzel duruyor türk telekom fontu göz var nizam var avea aria telsim reklamları müstehak size

• Galatasarayın yenı parcalı formasını cok begendım hakkını vermısler. Pumada guzel yapıyor orn: dortmund forması

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Puma forma konusunda daha iyi
  •  Forma Konusundaki Amatörluk

forumdan bir arkadasimiz hazirlamisti.

• En çok kim para verirse en iyisi odur. Romantikliği bırakın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Energetic

forumdan bir arkadasimiz hazirlamisti.

En güzeli TT bence. Audi yaramaz.

• Bende atletico forması üzerinden bir çalışma yaptım tonlarda ve bazı yerlerde sorun var ama daha acemiyim idare edin. Ah ulan şöyle bir formamız olacaktı ki =

• quote:

Orijinalden alıntı: SincaneS

Aaah ah Adidas böyle forma yapsa camdan atlarım
  • Yapacak birşey yok. Efsane çubuklumuz yıllardır çok kalitesiz o yüzden deplasman veya alternetif formadan alıyorum her sene.

Farklı ve goşuma gidiyor. Turkuaz beyaz mavi çizgili olan ve bu seneki gölge kanarya gibi...

• Fly emirates fenere sponsor olucak galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: Lavalys

Fly emirates fenere sponsor olucak galiba

Sadece onun adam gibi beyaz logo template'i var.

Buda puma isteyen arkadaşlar için ....

• Forma o kadar kalitesizki anlatamam.

Eski formamı verip yenisini almıştım . Eski formam acayip rahattı. Yenisi berbat ya. Ben hayatımda bu kadar rahtsız birşey görmedim. Heryeri ayrı batıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ourge

sıralama pek tutmuyor ama daha önce yapmıştım. kalıplarda nikein kalıbı forumdan bir arkadaş yollamıştı. buradan tekrar teşekkür edeyim ona

Çubuklu harika olmuş!!! Adidas logosunu ortaya sol göğüsede Türk bayrağı tamamdır bu iş.

• Ben formaları gayet beğeniyorum ayrıca forma tasarımlarını falan kiğılı denen adam seçiyor git onu eleştir adidası değil
  • quote:

Süper olmuş bu
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.