Şimdi Ara

Ford transit 200ps mi 155 ps mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
36
Cevap
0
Favori
22.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Isyerimize buyuk hacimli 15m3 civari arac gerekti piyasa ucuk cidden ayni arac 30 a da var 60 a da her neyse
    Transit panelvanin en buyugunde karar kildim bulabilirsem arkasi tek teker

Aracta 2 motor secenegi var
    Biri 2.2lt 155 ps
    Digeri 3.2lt 200 ps

Gonlumdem gecen 200 ps
    Arac ayda iki defa sinop kayseri arasi gidip gelcek yanlizca baska zaman evin onunde yatacak

Sizce hangisi

Tonaj olarak 2 ton civari yukum olur gittigim yollar asiri engebeli dik rampali yollar bu arada

• Hocam eger imkan varsa kesinlikle 200hp olan çünkü çok farkediyor. Çalıştığım iş yerinde su anda 140lık uzun şase kullanıyorum arkadaşımda da 120ligi var ikisi arasında bile gidişte fark hissedilir şekilde.
  • Uzun yolda her zaman güçlü motorlu araçlar alınmalı.2 ton az yük değil, çok daha rahat ettirir 200 Luk olan.Ama fiyat skalası tam bir komedi o ayrı konu.
  • 200 beygir kulağa hoşda Ticari araçta.çok gereksiz fazla yakıt olarak canınızı sıkar
  • benim peder şöfördü.
    200 lük transit arkası boşken tam bir şaka makinesi.3 vites asfaltta patinaj çekiyor,yükte bana mısın demez,çelik profil taşırdık 3 sene sıkıntı yaratmadı
  • Yorumlar icin tesekkurler guclu motor uzun yolda az yakar kanaatindeyim 130 ps lik iveco daily nin performansi vasat durumdaydi 3.vites 3000 devir cikiyo rampalari gitmiyor cunku arac o yuzden de fazla yakiyordu
  • yolculuk yerleri ve kullanım yerleri düz yol ve şehirçi ağırlıklı ise 200 ps 155 liğe göre çok yakar. şöyle söyleyeyim 155 lik ortalama şehir içi ve dışı kullanımda 15 litre mazot harcamaktadır.
  • sinoplu kullanıcısına yanıt
    Hocam 165 ps master çıktı onlar 10 numara 5 yıldız taşımacı arkadaşta var çok ekonomik
  • 2.elini bulsam hemen alcam 165 lik masteri fakat yok butce de 50 civari anlayacagin
  • quote:

Orijinalden alıntı: o bir yıldız

Hocam 165 ps master çıktı onlar 10 numara 5 yıldız taşımacı arkadaşta var çok ekonomik

hocam master ın önden çekişli olması ağır yükler için sıkıntı yaratmaz mı?
  • Uzun sase onden cekerde sikinti yasamamistim ama kisa sasede cok sikinti yasadim

Ayrica suan masterlerde hem on hem arkadan cekis secenegi sunuyorlar
    Hocam 2. Eli pek düşmüyor 165 lik olanın 125 lik çift teker panelide fena değil
  • 200lük alınır güzel bakımdan sonra soft yazılım yapılır 240 beygir civarında rampalarda güzel güzel gazlanır
  • bu konuda bile yazılımcı gördük ya ne diyim.
  • jimhendrix kullanıcısına yanıt
    bu yorumu yazılım hakkında detaylı bilgi sahibi olmayışına bağlayıp saygıyla selamlıyorum seni
  • o bir yıldız O kullanıcısına yanıt
    Kisa sase 125 lik kullandim 2 sene performansindan memnun kalmadim

Kisaca 120 130 ps ticariler beni tatmin etmedi daily de ayni sekilde buranin yollari hep engebeli oldugundan araclar rampada cekmiyor
  • Transit 140 ve 200 beygirlik motorları õmürlüktür.155 ps ise canlı bomba motor hacmini küçültüp gücü arttırmışlar sıkıntı yaratıyor.Transitlerde motor ömrü 300.000-400.000 km civarı.Temiz bi 200 beygirlik transit bulursan fazlasıyla işini görür.
    3 sene yeni kasa minibüs olanı kullandım kedi gibi gidiyordu ama engebe farkı var bide işin işinde bence alabiliyorsan 165 lik al rahatına bak eski araba ile uğraşılmaz
  • o bir yıldız O kullanıcısına yanıt
    165 hp nin liste fiyati 112 000 tl akil mantik isi degil alirim 40 45 e 200 ps transit her tarafina masraf etsem yapcagim masraf 10 milyar olur en kotu senaryo yani ticari ve panelvan bi arabaya bu paralar baglanmaz
    Hocam masraf bıktırıyor belli bir süre sonra
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.