Şimdi Ara

FORD KUGA POWERSHIFT (76. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.122
Cevap
22
Favori
260.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet Kuga'nın şehir içi tüketimi 8,5 Lt nin üzerinde değil, katalog değeriyle bire bir örtüşüyor. Şehir dışı tüketimi ise bende en iyi ihtimalle 7,4 oldu. Bu veri katalog değerinin (Şehirler arası 5,8 lt) pek yanına yaklaşmıyor bile. Tabi 90 Km sabit hızda gidememek gibi bir huyu var bu aracın Genelde 120'lerde gidiyorsun.
  • Arkadaşlar tam istediğim gibi olmuş.:) Kuganın mevcut hali çok güzel ve orjinaldi. Ford focusa yaptığı gibi aşırı revizyonla bozar diye korkuyodum. Yeni kuga ufak rütuşlarla kuganın estetiğini çok bozmadan harika bir biçime sokulmuşşş. Çok sevindim.
    Sadece arka kısmın estetik sportif bir eğimi vardı onu bozmuş hafif daha köşeli hale getirmişler. :(

Bu arada tekrar yazayım:D benim istanbulda bahçeşehir, göztepe arası TEM ağırlıklı şehiriçi ortalamam aylardır değişmiyor. Tempolu kullanımla 7.0lt, sakin kullanımla 6.9lt/100km ile seyretmekteyim!!!!!!

Yakıt konusuyla ilgilenenlere duyuruluuuurrr
  • Ayrıca ben kugamı ford options seçeneğiyle almıştım. O zamana kadar umarım sistem değişmez, zarar etmeden options sistemine uygun olarak bu kugayı verip yenisini almak nasip olur.

Hadi hayırlısııııı:)
  • aynen hocam katılıyorum dediklerine
    yeni kuga güzel, çok bozmamışlar, dolayısıyla bizimki de eski model değil, sadece makyajsız gözükür
    ve yeni kuganın arka şeklini bende beğenmedim, bagayın üstü çok battı gözüme çok dik.

Options a gelince, bana çok mantıklı gelmedi sistem
    ha onlar senden arabayı almışlar farkını alıp yenisini vermişler
    ha ben arabamı 2.el satmışım, gidip bayiden parasıyla yenisini almışım
    onlar bayii fiyatından alırlar vs diye de hiç girmedim
    galiba optionsla alınca da fiyat mı değişiyordu?
  • Yok optionsla tek fayda başta çok peşinat vermeyip aylık daha düşük taksitle arabayı alma, 36 ay sonunda son bi toplu ödeme yapma seçeneği sunmasıydı. Benim de işime gelmişti açıkcası..

Arkası fazla dik olmuş ama galiba insanların bagaj küçük diye yaygaraları yüzünden böyle yapmışlar tahminim
  • Ben çok beğendim,
    yeni 3 serisine niyetliydim ama sanırım Kuga'yı bekleyeceğim..
  • Yeni Kuga, son ötv ayarlamaları ve kur farkından dolayı geçen yıl alınan fiyatların 2 katına yakın bir fiyata satılacaktır. Yalnız yeni kuganın 4x2 1.6 motor benzinli seçeneği Türkiye'de satılabilir fakat o kasayada yazık olur.
  • Fiyatların güncel kugadan farklı olacağını sanmıyorum,
    Ötv artışını ve kur farkını distribütör ve bayiler kendi karlılıklarından kısarak sübvanse edeceklerdir, tıpkı şimdi olduğu gibi, yoksa ana firmanın kotalarını bile karşılayamayacaklardır..

Şu anda fiyatlar Ötv ve kur farkına rağmen oldukça düşük seviyelerde;
    abim doğuştan Q5 için fiyat aldı 2012 ve camtavanlı 63.000 Euro oysa kur farkı ve ötv'den önce 67.000 Euro idi..
  • Otv zammindan sonra fiyat alan oldu mu kuga icin son gunlerde. Paylasirsaniz sevinirim
    Herkese iyi pazarlar
  • Geçen yıldan bu yana kur farkı %32 olmuş, euro bazında fiyat verilenler için haliyle kur farkı fiyata dahil. Ötv zammının bir çoğunu tedarikçi firmalar, ellerindeki stoklar ve yıl sonu satışları için vermiş oldukları siparişler nedeniyle karşılıyorlar. Şu an bile %44 zam geldiğini dikkate alırsak yeni bir model için 2012 ortası veya 2012 sonu bu rakamlar hayal bence.
  • dün fiyat aldım

koç grubu cam tavanlı titanyum x i 98.000 tl
    selective cam tavanlı araca 106.000 tl bıraktılar.

aracımı tam 25 gün önce selective olarak 94.000 tl ye almıştım.

enteresan..
  • Ana firmanın Türkiye distribütörüne koymuş olduğu kotalar vardır, peynir ekmek gibi satılan bir model değilse, bu satış kotalarını aşmak distribütör için öncelikli sorunlardandır.
    yeni Kuga'nın fiyatını 150.000 TL yaparsanız satmayacağı çok açıktır ve bu, yılda belirli bir adet Kuga satmayı taahhüt eden distribütör firmanın en ciddi sorunu olacaktır.

Ben yeni Kuga'nın fiyatının güncel modelden çok farklı olmayacağını düşünüyorum..
  • Ben yeni kugayı 110-120bin tl civarı satarlar diye düşünüyorum
  • Yılbaşından sonra bende 110-120 civarı tahmin ediyorum
  • Yeni kuga 2012 de mi gelecek ve 1.6 4x2 gelecekmi. Bilgisi olan var mi
  • Vertrek diye bir model çıkacak mutemelen kuganın yerine gelir

http://www.youtube.com/watch?v=ryI_ELu83z0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhanuysal -- 9 Aralık 2011; 3:58:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayhanuysal
    Vertrek diye bir model çıkacak mutemelen kuganın yerine gelir

arkadaşım biraz forumu takip edersen,
    yeni kuganın geleceğini görebilirsin,
    vetrek ayrı, kuga ayrı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cengaver1

quote:

Orijinalden alıntı: ayhanuysal
    Vertrek diye bir model çıkacak mutemelen kuganın yerine gelir

arkadaşım biraz forumu takip edersen,
    yeni kuganın geleceğini görebilirsin,
    vetrek ayrı, kuga ayrı

Escape ile Kuga artık aynı olacak

One Ford Stratejisi kapsamında Gerçekleşecek

Ford Focus Dünyanın her yerinde aynıysa ufak makyaj farlılıkları var

Kugada Aynı hesap

• Arkadaşlar bu kör nokta uyarı sistemine taktım kafayı

http://www.yenicmaxailesi.com/gallery/feature-videos.asp?locale=tr-tr&m=cmax&fid=gv-cmax-blis

servise sordum kuga için yok dediler ama bana pek mantıklı gelmiyor...
  • 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.