Şimdi Ara

FORD KUGA POWERSHIFT (74. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.122
Cevap
22
Favori
260.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: PressureXY

quote:

Orijinalden alıntı: omnimanyak

quote:

Orijinalden alıntı: EvrimS

Teşekkürler adres için, bunu ben de bulmuştum ancak indirilemiyor dediğin gibi.

http://www.scribd.com/doc/62408463/Kuga-Owners-Handbook

facebook hesabınız varsa indirebiliyorsunuz..

Ödeme yapmanızı istiyor. facebook hesabım da var ancak indiremedim. Ama sanırım benimkinin aynısı zaten?

http://www.ford.com.tr/ford-servis/bakim-ve-onarimlar

Hiç uğraşmayın bu linkte Türkçe kitapçık var. Araçla beraber aldığımız değil, farklı ve daha düzgün bir versiyon.
    Bence Ford'a baskı yapıp bize bu kitapçığı basılı olarak yollamasını isteyelim.

• Benim de daha önce bahsettiğim body kit o fotoda görünendi. Ön ızgarayı çok gösterişli hale getiriyor. Hatta o kiti takan biri sahibinden.com'da reklam veriyor. 2500 tl fiyat istediğini de yazmış. İlgilenen olursa istanbuldan bir adresti. Tam yerini hatırlamıyorum ama kuga diye arattığınızda sayfalarda çıkıyor.

Şu led olayı süper!
  • Aslında avrupa sitelerinde kuganın daha farklı versiyon ve opsyion seçenekleri var .Türkiyeye koç'un getirdiği sanırım kendisinin seçtiği bize özel bir kapet. Onların paketlerin bazısı ilave iken bizde standart veriliyor. Muhtemel ledli olanı da epeydir avrupada var ama koç tenezzül etmediği gibi buraya yedek parça olarak de getirmiyor.

Halbuki sesli komut - bluetooth sistemi ta en başından beridir vardı avrupada ama bizimki ülkemize daha 3-4 ay önce getirip opsiyonlar arasına soktu. Blaupunkt navigasyon sistemi hem de 2 tür ilk zamandan beridir avrupada opsiyonlara ekleniyor bizim koç tenezzül bile edip getirmedi türkiyeye.

ve halaaa yokkkk. Koç firması kugayı hep üvey evlat gibi gördü. Hiç reklam bile yapmadı. Aklıma her geldiğinde sinir olurum bak yine sinir oldum

Hani getirse de çok yüksek fiyat isteyeceği garanti de bari seçenek olarak sunsa değil mi?

• Bu mesajımın içeriği önemsiz.

300. mesajım olması dışında
  • Kuga dan ÖTV destegini çekmişler. Titanyum başlangıç fiyatı 95 000 olmuş.
  • Haydaaa Kugaaa üvey evlaat
    Çok mu iyi satıyolarmış ki????
  • quote:

Orijinalden alıntı: dochollywood

Haydaaa Kugaaa üvey evlaat
    Çok mu iyi satıyolarmış ki????

Şu ana kadar nasıl sattı bilmiyorum ama bundan sonra o kadar kolay gözükmüyor. 2.0 tdci mondeo selective 113 000 tl. Al alabilirsen. Bu fiyata 6 ay önce Audi A6 alındı. Birde MTV lerede zam gelirse seyredin o zaman. Sanırım yılbasından sonra C sınıfı araçlarda bayağı zamlanır ve dizel grubu 50 000 - 80 000 aralığında gider. Ki su anda Vw Jetta Highline Dizel Otomatik 70 000 TL ve araç bulunamıyor.
  • Aakadaşlar , boşverin satıp satmamasını ben keyfini çıkartıyorum kullanırken , arabanın az olması daha çok ilgi çekiyor çünkü gerçekten yakışıklı araba bir zamanlar beğendiğim Qashgailer yanında sönük kaldı . Ne zaman bir yerde dursam arabalı vapur beklerken
    veya başka yerde gelip soruyorlar , kaç para , memnunmusun vs. buda ilgi çektiğini gösteriyor tek sorunumuz yedek parça beklemek sorunda kalmayız inşallah .
  • x-rayted dostum yine sıkı bir bilgi paylaşmış sizlerle de paylaşmak veburadan teşekkür etmek istedim. Kuganın ismi değişmeyecek, escape'nin de yerini alacak ve yeni model 2013-14 gibi yollarda olacak gibi bir bilginin sayfası aşağıda. Bir göz atmanızı öneririm.

Aslında ben de şahsen mevcut kuganın hiç de eskimiş bir araç olmadığını, isminin çok şık ve marka değeri olan bir isim olduğunu düşünüyorum. tipiyle çok az oynama, küçük şık modifikasyolnar, iç dizaynına ufak modernizasyonla bu araçlar harika biçimde satılmaya devam eder diye düşünüyorum. umarım ford da aynı fikirdedir.!!!!!!!

http://www.carmagazine.co.uk/Secret-new-cars/Search-Results/Spyshots/Ford-Kuga-2012-spy-photos/

• Yalnız technogen arkadaşım benim de belirtmek istediğim şu ki;

Piyasada birçok otomobil bu fiyata yakın hale geldi. Mondeo, passat, jetta, insignia, alfa romeo vs. vs. Birçoğu çok yüksek fiyatlardalar ve hemen hemen aynı fiyata yere yakın, bagajlı bir otomobil, eskilerin deyimiyle taksi:)) alacağıma yerden yüksek, şık, sportif görünümlü, cam tavanı ve ön cam genişliğiyle çok ferah bir araç olduğu, donanım paketi de çok zengin olduğu, çakır çukur dinlemeden her yerde rahatlıkla kıllanabildiğim bir SUV almak çok daha iyi bir seçenek olurdu diye düşünüyorum. Bu nedenle fiyatı çok da absürd değil benceeee
  • arkadaşlar
    orjinal ölçülerde kauçuk paspas ve bagaj havuzu

http://urun.gittigidiyor.com/garaj/ford-kuga-2008-gt-3-boyutlu-paspas-44823763

http://urun.gittigidiyor.com/garaj/ford-kuga-2008-gt-bagaj-havuzu-44826132

modecar dan aldığım paspas uydurmaya çalışmama rağmen olmadı hele arka ya konan paspasların ebat olarak yakından uzaktan alakası yok küçücük kaldı.

linkte verilenler orjinal ölçülerde tam oldu...

• sadece eskiden kuganın fiyatı ucuzdu, şu anda pahalı değil normal,
    pahalı diyen arkadaşa 1 sorum var sadece,
    bana daha iyi özelliklerde, daha hesaplı bir Suv söylesin bizde öğrenelim
  • Sevgili arkadaşlarım sizin ve tüm sevdiklerinizin mubarek kurban bayramını gönülden kutlarım....
  • Teşekkürler Doc.
    Herkese iyi bayramlar..

Yola çıkmış, çıkacak arkadaşlar;
    trafik kurallarına uyalım, Yüksek süratten kaçınalım, Kuga'mızın gazına gelmeyelim..
  • Hayırlı olsun. Çok sempatik bir araç.
  • arkadaşlar kugaya gene zam gelmiş sanırım yılbaşından sonra iyice yükselecek fiyatlar

vadeli fiyatı 97.970 tl olmuş ( peşin fiyatı 95.075 l ) + titanyum x paket 5.895 tl + panaromik cam 2.295

toplam 106.160 tl
  • Herkesin bayramini kutlar saglik sihhat afiyet dilerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: taylansim

quote:

Orijinalden alıntı: PressureXY

Silecekler nasıl kaldırılıyor bilen var mı? Benzincide falan her camı silmeye çalışan silecekleri kaldırmaya çalışıyor, sağdaki silecek kaputu ciziyor, diğeri zaten hiç kalkmıyor.

1. Kontağı açınız.
    2. Silecek kolunu A konumuna getiriniz
    ve silecek lastikleri servis konumuna
    ulaşır ulaşmaz kontağı kapatınız.

Kitapçıkta aynen böyle yazıyor. Servis konumu olarak sileceklerin tam camın ortasına gelip durmasını kast ediyor. "A" Konumu ise silecek kolunun en aşağıda olması sanırım. Ben denemedim, denedikten sonra başarırsanız haber verin ki bizde öğrenmiş olalım.

Ben denedim oldu. Aslında bu işlem otomatik bir işlem değil. Yani silecek kolunu A konumuna getirip kontağı açınca silecekler servis konumuna gelip otomatik olarak durmuyor. Camı silmeye devam ediyorlar. Siz uygun bir konumda kontağı kapatarak sileceğin elektriğini keserek sileceklerin kaldırılabileceği bir konumda durdurmuş oluyorsunuz. Biraz el yordamıyla yapmış gibi bişey. Ama işe yarıyor sonuçta.

• Yan aynalar elle kapatılıp açılırsa bir zarar görür mü acaba? Sonuçta elektrikli bir mekanizması var.
    (Sorma sebebim şu, park edişimi beğenmeyen öküzün biri sileceklerimi kaldırıp aynamı kapatıyor. Sileceklerimi servis konumunda bırakıyorum o yüzden. Kim olduğunu bulursam ebediyen kapatacağım onunkileri ayrı konu.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: omnimanyak

Yan aynalar elle kapatılıp açılırsa bir zarar görür mü acaba? Sonuçta elektrikli bir mekanizması var.
    (Sorma sebebim şu, park edişimi beğenmeyen öküzün biri sileceklerimi kaldırıp aynamı kapatıyor. Sileceklerimi servis konumunda bırakıyorum o yüzden. Kim olduğunu bulursam ebediyen kapatacağım onunkileri ayrı konu.)

Yan aynalara bişey olmuyor. Son konuma göre kendini ayarlıyorlar. Ben de seyir halindeyken sağ yan aynamı bir adama sürterek (yavaş gidiyordum merak etmeyin, ayrıca onun hatası) kapanmasına yol açmıştım. Düğmeye basınca diğeri de kapandı, sonra tekrar düğmeye basınca ikisi birden açıldı. Bir seferinde de aracıma binan bir arkadaşım binmeden ben farketmeden kapalı durumdaki aynayı açmış. Sonra aracı çalıştırıp aynaları açmak için düğmeye basınca sağdaki garip bir konuma geçti (iyice dışa döndü). Sonra gidip elimle düzeltmek zorunda kaldım. Sonra da bişey olmadı normal çalışıyorlar.

• 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.