Şimdi Ara

FORD KUGA POWERSHIFT (75. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.122
Cevap
22
Favori
260.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar neden bu konu Ford altına taşınmıyor. Araç tercih kıyaslamadan çıkartılması gerekir artık.
  • Segmentinin en irisi bence. Çok doğru seçim. Hayırlı uğurlu olsun.
  • Arkadaşlar birkaç gündür Türkiye'nin her yerinden kış lastiği arıyorum. Önceliğim michelin latitude alpin hp ve Goodyear UltraGrip SUV 'du ancak iki lastiği de hiç bir bayide ve internet sitesinde bulamadım. Sonra siparişle Bridgestone LM 25 aldım. Pazartesi geliyor. Kullanıp izlenimleri yazacağım .
  • Valla ben Goodyear Ultragrip taktırdım, kavraması süper. Ancak yakıt tüketimi baya bir arttı.
  • bEN İstanbul şartları çok ağır olmaz, otobanda çok sorun yaşamam diye kış lastiklerini taktırmadım????

İstanbulda kış lastiği gerekir mi sizce?? Hankook dynapro lastikler yeterli gelmez mi??

Fikirlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim
  • o yüzden istanbul içi ben kış lastiğine gerek görmüyorum
    yani çatalcada felan yaşamıyorsanız, çok ağır kış olmadığından
    hem
    bizim lastiklerimiz zaten 4 mevsim lastiği,
    kış lastiği kadar olmasa da, kış şartlarında da performans gösteriyor.
    Bu sene ben üzerindeki conti lerle uludağa çıktım, çok kar yoktu,
    ama kar olan yerlere de soktum aracı, bir problem yaşamadım
  • BENDE ARACIMA BAYRAMDAN ÖNCE LM25 TAKTIRDIM.ERZURUMDAN YOZGATA KADAR KARLI YOLLARDA KULLANDIM.SAKALTUTAN VE KIZILDAĞ GEÇİTLERİNİ KAR YAĞIŞI ALTINDA GEÇTİM.DİĞER ARAÇLAR ZİNCİR TAKTILAR BEN ZORLANMADAN ÇIKIP İNDİM.YARIN TEKRAR AYNI YOLLARDAN KISMET OLURSA GEÇECEM.ŞUANA KADAR MEMNUNUM LASTİKLERİMDEN.
  • Arkadaşlar , mondeo da kör nokta aynası var kuga için olanı var mı acaba çok gerekli bi zamazingo bu...

Ford Kör Nokta Uyarı Sistemi
    İleri teknoloji ürünü bu görüş destek sistemi sayesinde yolculuklar artık çok daha çok güvenli.
    Sistem aracın arka tamponunda yer alan radar sayesinde kör nokta olarak adlandırılan bölgeye giren araçların tespit edilemesine yardımcı olarak, yan dikiz aynasında bulunan görsel LED uyarıcılar aracılığıyla sürücüyü uyarır. (Tekno Paket ile birlikte sunulmaktadır.)

FORD KUGA POWERSHIFT

• sayfamız geri düşmüş.. Kugacılar geçmiş bayramınız kutlu olsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat7979

BENDE ARACIMA BAYRAMDAN ÖNCE LM25 TAKTIRDIM.ERZURUMDAN YOZGATA KADAR KARLI YOLLARDA KULLANDIM.SAKALTUTAN VE KIZILDAĞ GEÇİTLERİNİ KAR YAĞIŞI ALTINDA GEÇTİM.DİĞER ARAÇLAR ZİNCİR TAKTILAR BEN ZORLANMADAN ÇIKIP İNDİM.YARIN TEKRAR AYNI YOLLARDAN KISMET OLURSA GEÇECEM.ŞUANA KADAR MEMNUNUM LASTİKLERİMDEN.

Türkiye'nin en zorlu yerleri bahsettiğiniz yerler demek ki iyi seçim yapmışız
  • quote:

Orijinalden alıntı: chaman

Arkadaşlar , mondeo da kör nokta aynası var kuga için olanı var mı acaba çok gerekli bi zamazingo bu...

Ford Kör Nokta Uyarı Sistemi
    İleri teknoloji ürünü bu görüş destek sistemi sayesinde yolculuklar artık çok daha çok güvenli.
    Sistem aracın arka tamponunda yer alan radar sayesinde kör nokta olarak adlandırılan bölgeye giren araçların tespit edilemesine yardımcı olarak, yan dikiz aynasında bulunan görsel LED uyarıcılar aracılığıyla sürücüyü uyarır. (Tekno Paket ile birlikte sunulmaktadır.)

FORD KUGA POWERSHIFT

İlgili görseli incelediğimizde bir C-max'ın iki Fiesta tarafından sağlı sollu sıkıştırıldığını görüyoruz ki bu pek olası bir durum değil.
    Şaka bir yana bence gerekli bir donanım. Ayrıca gündüz Led'inin çıkmasını ben de dört gözle bekliyorum.

• evet arkadaşlar, kuga hafif bi makyajla aynen devam
    vatana millete hayırlı olsun:)

http://www.motobilim.com/2011/11/yeni-ford-kuga-los-angeles-otomobil.html
  • Dikkatimi çeken
    arkasında kuga değil Escape yazıyor. Bildiğim kadarıyla ford escape Türkiye ye hiç gelmeyen bir model. sanırım kugayla escape i ortaya karışık yapmışlar...
  • Evet düşündüğüm gibi ortaya karışık yapmışlar..

http://www.motobilim.com/2011/11/yeni-ford-kuga-los-angeles-otomobil.html
  • 70-75bin TL civarı bir kuga almayı düşünüyorum ikinci el.
    Sahibinden.com'da 2-3 tane seçenek buldum.
    Eşim kullanacak. Şu an Kia Sorento kullanıyor onu satıcaz.
    Kuga Çok büyük bir araba değil, tipi güzel, yakıt tüketimi diğerlerine göre ekonomik anladığım kadarıyla.
    Umarım aldıktan sonra memnun kalırız arabadan.
    Bir sorum olacak bu arada, TDCi Titanium paket arabanın en düşük paketimi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KBL

70-75bin TL civarı bir kuga almayı düşünüyorum ikinci el.
    Sahibinden.com'da 2-3 tane seçenek buldum.
    Eşim kullanacak. Şu an Kia Sorento kullanıyor onu satıcaz.
    Kuga Çok büyük bir araba değil, tipi güzel, yakıt tüketimi diğerlerine göre ekonomik anladığım kadarıyla.
    Umarım aldıktan sonra memnun kalırız arabadan.
    Bir sorum olacak bu arada, TDCi Titanium paket arabanın en düşük paketimi?

Turkiye de 2 donanim seviyesi var. Titanium ve selective. Birde titanium x diye bir paket var. titaniumda deri doseme isitmali koltuk bixenon far ve konusan radyo yok.
    Aslinda titanium yeterince dolu bir paket.
    Ic genislik olarakta cok kucuk bir arac degil. Ben 190 cm im. Benim arkama 180 lik birisi rahat sigiyor. Yakitta ortalama 8-8.5 sehirici dusunebilirsiniz. Baska sorulariniz olursa lutfen cekinmeyin

• En son uzun yolumuzdan sonra yol bilgisayarını sıfırlamıştım,
    tamamen şehir içi, sabah akşam sıkışık trafik, yokuşu bol Ankara Çankaya,

hafta sonları 25 - 30 Km açık yol
    Tüketim 8.4 litre..
  • Tüketim 8.4 litre ama
    muhteşem keyif bedava..
  • 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.