Şimdi Ara

.::. FORD KUGA ECOBOOST KULUBÜ 2013-2016 .::. (513. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
10.974
Cevap
108
Favori
704.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 511512513514515
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba, özellikle iç kapı kolu çok hoşuma gitti. Link paylaşmanız mümkün mü?

Teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Teşekkürler

• Merhaba

1.6 ecobost motora landirenzo lpg taktım.Kilometrede şehir dışı 27 kuruş yakmaktadır.%50 den fazla tasarruf sağlanmaktadır.5.200 ₺ ye Erzurum'da taktırdım.Şimdilik çok memnunum.

• zz3322 Z kullanıcısına yanıt
    karma sistem mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr_enver -- 1 Mayıs 2017; 18:14:36 >
  • Evet. landirenzo karma sistemi ecobost motor için ürettiği sistemdir.

• Arkadaşlar yaklaşık 2 yıllık kuga macerama geçen günlerde son verdim :) Kugayı kullandığım sürece hep zevk almışımdır, açıkca hiçbir sıkıntısını da görmedim. Daha büyük,daha hızlı arayışı ile çıktığım yola subaru forester ile son verdim.Olmaz ise olmazım 4x4 olduğu için piyasada zaten kuga ve foresterden başka seçenek bence yok.
    Vergi işi biraz can sıkabilir ama katlanacaz artık. Yine buralardayım bir yere gitmiyorum sağlıcakla kalın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nzferby -- 2 Mayıs 2017; 9:33:46 >
  • merhabalar..1.6 ecoboost trend x aracım var..start stop sistemi devredışı kaldı..muhtemelen aküden..henüz akü ölçümü yaptırmadım ama tavsiye edebileceğiniz akü var mı?malum start-stop akülerin fiyatı normal akünün neredeyse iki katı.ben varta düşünüyorum ama fikirlerinizi de almak isterim..
  • nzferby kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. iyi günlerde kazasız belasız kullanmanız dileğiyle.
  • batak12 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
  •  .::. FORD KUGA ECOBOOST KULUBÜ 2013-2016 .::.

Aracı aldığım günden bu yana girdiğim değerlerin raporu. Aracı araştıran arkadaslara yararlı olması dileğiyle.
    Toplam 8114 km

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batak12 -- 5 Mayıs 2017; 16:17:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: batak12

.::. FORD KUGA ECOBOOST KULUBÜ 2013-2016 .::.

Aracı aldığım günden bu yana girdiğim değerlerin raporu. Aracı araştıran arkadaslara yararlı olması dileğiyle.
    Toplam 8114 km

Güzel.

Sakin, arasıra ateşlemeli kullanım ile çıkan sonuç budur. 23000 km deyim.9,7-9,8 arasında geziyorum ortalamada. Şehir içi ağırlıklı.

• maaşallah çok iyi değerler, bu aracı kullanırken güzergah çok önemli, düz yolda çok tatminkar ama rampada affetmiyor, benim ortalama değerim 11 lt civarı.
  • Ocak ayında tipi altında Eskişehir _Antalya _Eskişehir yaptım ortalama 7.8 di. Geçen hafta Eskişehir _ Trilye _ Eskişehir yaptım ortalama 7.3 idi. Inis çıkış bir arada olunca ortalama bir şekilde oturuyor.

• Kuga almayı düşünüyorum ama aklıma takılan soru var..
    1-2013-2014 modellerde yarı otomatik vites varken 2015 lerden sonra powershift şanzuman dan bahsediliyor.. arasındaki fark nedir. hangisi daha sorunsuz ve kullanışlı..
    2- 1,5 ecoboost motor mu 1,6 ecoboost motor mu karar veremedim.
  • msn97 M kullanıcısına yanıt
    2013-2014-2015 1.5-1.6 turbo benzinli motorların hepsi 6 ileri tam otomatik şanzımandır , Powershift diyene innamayın. Sadece Son çıkan 1.5 dizel 4x2 powershift.
  • nzferby kullanıcısına yanıt
    Kaç model ve ne kadara aldınız dizel sanırım. Vergisi ne kadar acaba bende kugayla subaru arasındayım.

• batak12 kullanıcısına yanıt
    Bu değerler çok iyi. Özellikle benim 1.5 selective 4x4 otom.e göre. Sizin araç özellikleri neydi (4x4 ve otom.mi) merak ettim. (Eskişehir şehir içi ağırlıklı toplam 2900 km.de ortalamam 11.9 bende). Kasım sonu 2016 dan beri kullanıyorum biliyorum motor açılmadı daha ama sizin tüketim değerlerine göre epey fark var.
  • frig11 F kullanıcısına yanıt
    Merhabalar. Araç 2015 titanium 1.5 otomatik 4x4. Ben 2.el aldım 17K km iken şu an 25K civarında.

Genelde eşim kullanıyor. Kullanım şehir içi ağırlıklı.

Ben muhtemelen biraz daha düşük tüketim yapabilirdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: tnrskr

Kaç model ve ne kadara aldınız dizel sanırım. Vergisi ne kadar acaba bende kugayla subaru arasındayım.

2013 model 55bin km de 2.0 XT aldım benzinli yani.2.0 Dizeli kuga kadar gidiyor.Bana daha hızlı bir alet lazımdı.(0-100 7.2 sn) Vergisi kugadan sonra üzer yıllık 2200 TL. Aracın piyasası 110-150 arası. İkisininde birbirinden üstün yanları var. Tamamen ihtiyaçlarınızla alakalı.
  • 
Sayfa: önceki 511512513514515
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.