Şimdi Ara

FORD FOCUS satanların ve alacakların buluştuğu yer. (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
760
Cevap
16
Favori
92.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bytekk

quote:

Orijinalden alıntı: zynlby

beyler aracımız bu 2007 model değişen eden yok iki parça boyalı çamurluk falan, 150 bin km de araç ve fiyatı 26.000 dendi ne dersiniz sizce uygun mu? bi beş sene kullanmak istiyorum olmadı 3 sene...
    fikirlerinizi alabilir miyim!!

haa birde 6 ileri vites dediler yanlış hatırlamıyorsam..
    sizce ederi midir

Araç hakkında biraz daha bilgi verirsen daha iyi olur :) dizel, benzin , lpg mi? Donanım olarak hangi paket?

2007 focus tdci trend otomatik 150bin km de, triptonic vites 6 ileri...
  • tdci ve otomatik vites...
    aklından bile geçirme
    fordun dizel otomatiği son derece problemli bence uzak durun....
  • arkadaşlar2010, 2011 ya da 2009 ya da olabilir. Focus TDCİ titanium ya da collection arıyorum. km.'si 30-40 bini geçmemiş olsun. Temiz kazasız orijinal km.de sahibinden olursa iyi olur. Temmuzda alacağım. Şirketler genelde baz model ve beyaz kullanırlar diye tahmin ediyorum. Doğru mu düşünüyorum?
    Benim aracım :Bende 2004 model hyundai accent admire CRDİ var 121.000 de.2006'da 27.000 de aldım. 6 yıldır bende. tek elden kullanıldı.Hemen hiç arıza filan çıkarmadı.Sorunsuz kullandım. Çok kullanışlı bir araç. Yolda kesinlikle pişman etmez.Çekişi çok güzel. 15.500 TL fiyat istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ordinarysss

İlandaki araç ev alınması dolayısıyla satılık.
    Üzüntü ve saygılarımla.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-ogretmenden-tertemiz-ford-focus-1-yasinda-77751791/detay/

hocam bu klima tuşlarını ilk defa gördüm bunları sizmi değiştirdiniz yoksa böylemiydi şaşırdım açıkcası.
  • arkadaslar bende ford ailesıne katılmak ıstıyorum bu benım ilk arabam olcak ve pıyasa hakkında pek bılgım yok aractanda cokta anlamam acıkcası.malatyada bır arkadasımda 2002 ghia makyajlı kasa 120 bin km de lacıvert renklı ve tüplü focusu var.aracta tampon kısmında 3 boya mevcut iç dösemeler ve konsol bej renklı bu arac kac para eder aracı alırken nelere dıkkat etmem gerek ltfen yardımcı olursanız cok sevınırım saygılar.....
  • Arkadaşlar Merhaba,
    Uzun zamandır GHİA sınıfında bir araç arıyoru
    m. İkinci el 60 000 de manuel vites 30.000 TL ye 2007 FORD FOCUS GHİA HB 1.6 DİZEL bir araç buldum.Araç temiz değişeni boyası v.s yok.
    Sizce fiyatı uygunmu dur? yorumlarınız önemli
    tşkler.
  • mrb arkadaslar yarın 2004 model comfort güvenlik paketli 136000 kmde lavota marka tüplü bir arac var yarın servise göstercem.sizlerden yardım istedigim konu bu güvenlik paketli olup olmadıgını nasıl anlarız ruhsatta güvenlik paketli oldugu yazarmı yoksa özelliklerindemi? anlayacagız.ilk aracım oldugu için pek anlamıyorum.arac sahibinin dedıgıne göre 4 hava yastıgı,abs,4 cam otomatik,çelik jant,ve sis farları mevcut yardım edın arkadaslar ltfen birde bu arac ne kadar eder görüşlerinizide bildirirseniz sevinirim saygılar.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: fredoom42

arkadaslar bende ford ailesıne katılmak ıstıyorum bu benım ilk arabam olcak ve pıyasa hakkında pek bılgım yok aractanda cokta anlamam acıkcası.malatyada bır arkadasımda 2002 ghia makyajlı kasa 120 bin km de lacıvert renklı ve tüplü focusu var.aracta tampon kısmında 3 boya mevcut iç dösemeler ve konsol bej renklı bu arac kac para eder aracı alırken nelere dıkkat etmem gerek ltfen yardımcı olursanız cok sevınırım saygılar.....

17-18 bine alınır...
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknocanx

Arkadaşlar Merhaba,
    m. İkinci el 60 000 de manuel vites 30.000 TL ye 2007 FORD FOCUS GHİA HB 1.6 DİZEL bir araç buldum.Araç temiz değişeni boyası v.s yok.
    tşkler.

Fiyat 1000 lira daha düşürtülebilir.Servisten geçmişi araştırılmalı km ile oynanmadığı kesinleştirilmeli diyorum...
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-sahibinden-bakimli-collection-110-luk-dizel-89685555/detay/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sayaras -- 14 Haziran 2012; 16:40:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknocanx

Arkadaşlar Merhaba,
    tşkler.

Km'si orjinal ise kaçırmayın derim
  • orjinal km tesekkurler
  • Merhaba sevgili arkadaşlar.

Ankara içi, 2000-2004 model arası, LPG li, en az çift airbagli, klimalı, metalik gri yada normal gri, değişensiz, (bir kaç parça lokal boyalı olabilir) tercihen 120bin Km'yi geçmemiş, Km'siyle oynanmamış, hor kullanılmamış, yürüyeninde ve performansında eksiklik olmayan bir FOCUS HB arıyorum :) Fazla zamanım kalmadı son bir kaç gün içinde bulmam lazım artık. Fiyat olarak en fazla 18bin TL düşünüyorum. Zira fazlasını edeceğini de düşünmüyorum.

Esasen Lacetti HB ile Focus HB arasında kaldım. Lacetti daha yeni model (2004-2005) ve hemen hemen focusla aynı donanıma sahip ama ikinci eli kötü olduğundan ve üretimi durdurulduğundan Focus'a yöneldim. Bu konuda da fikirlerinizi merak ediyorum.

Özelden ulaşabilirsiniz arkadaşlar çok teşekkürler, iyi forumlar.
  • Yakında almayı düşünüyorum. takip
  • Arkadaslar merhaba,

Nihayet bana da focus almak nasip oldu, pazartesi gunu islemleri bitiriyoruz araci teslim alicam.

Aldigim arac 2007 model 85.000 km Ford Focus Ghia TDCI,

Aracim otomatik vites ve sunrooflu , modelinin en dolu hali. Gri renk , dosemeler krem rengi.

Aracin bugune kadar herhangi bir vurugu kazasi yada degiseni yok hatta boya bile yok expertize sokturduk hepsini iyice didik didik arastirdik.

Ayrica 85.000 de yeni bakima girdi, 4 lastik sifir , vites sanzuman yagi yeni degismis (500 tl), fren balata ve diskleri de yenileriyle degistirilmis (800 tl). Ben yine de icim rahat etsin diye Zebart ile anlastim araci aldigim gun goturucem detayli temizlik ve boya koruma yapilacak. Tertemiz ciksin bir kere doya doya bineyim.

Tanidigimin park arabasiydi simdi mercedes aldi diye keyfi satiyor bana nasip oldu. Tam aradigim gibi aracta hersey var ve cok begendim. Allah kazasiz belasiz binmeyi nasip etsin hepimize 1 gun kullandim arabayi cok hosuma gitti.

Allah herkese nasip etsin
    Gorusmek uzere

• arkadaşlar acil ilana bakarmısınız fiyat nasıl yakından gördüm gayet diri duruyor.
    Satarken çok zarar edermiyim 2 sene binip satacağım.

Teşekkürler.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-124-000-km-de-orjinal-dizel-focus-2006-model-90409210/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldenHill -- 17 Haziran 2012; 21:44:44 >
  • focus bölümüne yazmıştımda burayada yazıyım dedim:D

arkadaşlar hb 1.6 tdci titanyum 2010 model anahtarsız çalıştırma var.
    58bin km de yanlız 60 bin bakımı yapılacak ve hiç lastik değişmemiş lastik değişicek
    boya kaza vs. yok.
    sizce bu araca ne kadar verilir 38 bin tl ye evet dicek gibi adam ne dersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: garcia1905

focus bölümüne yazmıştımda burayada yazıyım dedim:D

58bin km de yanlız 60 bin bakımı yapılacak ve hiç lastik değişmemiş lastik değişicek
    boya kaza vs. yok.

Güzel fiyat vermiş sat :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skrbsr96

quote:

boya kaza vs. yok.

hocam alıcak olan benim:D
    demekki fiyat fazla bunumu anlamalıyım :DD
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Skrbsr96

quote:

boya kaza vs. yok.

hocam alıcak olan benim:D
    demekki fiyat fazla bunumu anlamalıyım :DD

O adama diyorum 38bin tl güzel fiyat vermişiniz. evet desin diyorum yanii :))

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.