Şimdi Ara

Ford fiesta oto teyp kod yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
2
Favori
42.928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar sizden bi ricam olacaktı bende ford fiesta teyp i var ama ekranda lockde yazıyor çok aradım ama kodu nasıl girecemi ve kodu nasıl bulacamı bulamadım.bunun la ilgili bi program varmı acaba ve bu kodu nasıl gircez,resim aşağıda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thenorthstar -- 2 Ocak 2009; 23:22:14 >

bozo58 bu mesajı paylaştı
  • güneşlikteki aynanın kapağında ve torpido gözünü açınca sol tarafında yazıyor olmalı.

başlığıda düzelt istersen. hiç hoş durmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nejdet Ay -- 2 Ocak 2009; 13:04:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nejdet Ay

güneşlikteki aynanın kapağında ve torpido gözünü açınca sol tarafında yazıyor olmalı.

bir insan aracının adını nasıl bilmez hayret doğrusu.hiç arabanın önündeki FORD yazısına bakmadın mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rocky_m5

bir insan aracının adını nasıl bilmez hayret doğrusu.hiç arabanın önündeki FORD yazısına bakmadın mı?

Alıntıları Göster
    FORT ne ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nejdet Ay

güneşlikteki aynanın kapağında ve torpido gözünü açınca sol tarafında yazıyor olmalı.

quote:

Orjinalden alıntı: zedire

Kusura bakmayın arkadaşlar dalgınlık işte yanlış yazmışım hemen kızmayın,kardeş ya dediğin yerlere baktım ama oralarda yok,nasıl bulcam ve bu kodu nasıl girebilirim hangi tuşlara basmam lazım ekranda sadece LOCKDE yazıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: thenorthstar

quote:

Orjinalden alıntı: zedire

Kusura bakmayın arkadaşlar dalgınlık işte yanlış yazmışım hemen kızmayın,kardeş ya dediğin yerlere baktım ama oralarda yok,nasıl bulcam ve bu kodu nasıl girebilirim hangi tuşlara basmam lazım ekranda sadece LOCKDE yazıyor.

Alıntıları Göster
    Yardım edecek kimse yokmu arkadaşlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: thenorthstar

Yardım edecek kimse yokmu arkadaşlar.

Alıntıları Göster
    http://img88.imageshack.us/my.php?image=01012009068lo1na3.jpg

ya kırmızı içine aldığım yerde key code yazıyo...onun altındaki değilmi..yarısı silinmiş gibi ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caner_24 -- 5 Ocak 2009; 2:04:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: caner_24

http://img88.imageshack.us/my.php?image=01012009068lo1na3.jpg

ya kırmızı içine aldığım yerde key code yazıyo...onun altındaki değilmi..yarısı silinmiş gibi ama

Alıntıları Göster
    Teybi sökün...
    Teybin üzerindeki etiketten M ile başlayan seri numarasını bulun.. Bu seri numarasına göre 4 rakalı kod bulunacak...

• http://hotfile.com/dl/95941399/34a5f89/FORD_OTO_TEYP_CODE_BULMA.rar.html arkadaşlar bu linkten programı indirin. Teybin arkasındaki seri numarasının programa yazıp programın 5 tuşuna tıklayın. Kodu verecektir. Denedim işe yarıyor. Tek sorun teybi sökebilecekmisiniz. arkasından teybe diyelimdi 5092 kodunu bulduk benim kod bu. Teybin 1 numaralı tuşuna 5 defa basın 2 nolu tuşuna basmayın. 3 nolu tuşuna 9 defa ve 4 nolu tuşunada 2 defa ardında onaylamak için 5 nolu tuşuna basın. Bu şekilde halloluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayhhhan

http://hotfile.com/dl/95941399/34a5f89/FORD_OTO_TEYP_CODE_BULMA.rar.html arkadaşlar bu linkten programı indirin. Teybin arkasındaki seri numarasının programa yazıp programın 5 tuşuna tıklayın. Kodu verecektir. Denedim işe yarıyor. Tek sorun teybi sökebilecekmisiniz. arkasından teybe diyelimdi 5092 kodunu bulduk benim kod bu. Teybin 1 numaralı tuşuna 5 defa basın 2 nolu tuşuna basmayın. 3 nolu tuşuna 9 defa ve 4 nolu tuşunada 2 defa ardında onaylamak için 5 nolu tuşuna basın. Bu şekilde halloluyor.
    merhaba
    program yapmadan LOCKED düzelmez cihaz sokulup kod entegresi programlanacak

iyi günler

• slm arkadaslar bende 1996model ford fiesta arabam var ve bende de ayni sorun oldu. yani anlayacagainiz teyp sifresi istiyo aku sokuldukten sonra. ben bu teypin sifresini ahngi siteden inderecem bana yardimci olabilirmisiniz. cevaplarinizi bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: abuel_hub

slm arkadaslar bende 1996model ford fiesta arabam var ve bende de ayni sorun oldu. yani anlayacagainiz teyp sifresi istiyo aku sokuldukten sonra. ben bu teypin sifresini ahngi siteden inderecem bana yardimci olabilirmisiniz. cevaplarinizi bekliyorum
    arkadaşlar ford fiesta key kodum yok seri numarasını aldım ama bana yardımcı olacak birisi varmı acaba M017959
  • quote:

Orijinalden alıntı: baran 212

arkadaşlar ford fiesta key kodum yok seri numarasını aldım ama bana yardımcı olacak birisi varmı acaba M017959

Alıntıları Göster
    pazartesı arayın code werıyım 05365064349 mehmet FORD YEDEK PARCA
  • quote:

Orijinalden alıntı: moschinoq

pazartesı arayın code werıyım 05365064349 mehmet FORD YEDEK PARCA

Alıntıları Göster
    BUGUNE KADAR ÇÖZMEYEN OLDUMU
  • bendede 2006 dizel ford fusion var. aküsü bitmişti değiştirdik teyip kod istedi güneşliğin altındaki kodu girmeye çalışırken bikaç kez yanlış girdim galiba şimdide kod 2' yi istiyor teybi açamıyorum bilginiz varsa yardımcı olabişlirmisiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hdrhakankurt

bendede 2006 dizel ford fusion var. aküsü bitmişti değiştirdik teyip kod istedi güneşliğin altındaki kodu girmeye çalışırken bikaç kez yanlış girdim galiba şimdide kod 2' yi istiyor teybi açamıyorum bilginiz varsa yardımcı olabişlirmisiniz?
    Arkadaslar Aku değişimi oldu aracımda ( 2005 model Fiesta) ses seviyesinde değişiklik oldu; önceden 2-3 ses seviyesinde yüksek ses çıkarken, şimdi aynı ses seviyesinde 8-9 da yakalayabiliyorum. Bu sorunu nasıl giderebilrim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: navigator_

Arkadaslar Aku değişimi oldu aracımda ( 2005 model Fiesta) ses seviyesinde değişiklik oldu; önceden 2-3 ses seviyesinde yüksek ses çıkarken, şimdi aynı ses seviyesinde 8-9 da yakalayabiliyorum. Bu sorunu nasıl giderebilrim?

Alıntıları Göster
    sorununu çözemeyen varsa yardım ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: basmukremin

sorununu çözemeyen varsa yardım ederim

Alıntıları Göster
    1999 fiesta serial no:M043936 codec kodu lazım yardımcı olursanız sevinirim
  • ya arkadaşlar biriniz bana yardım etsin ford fiesta 2007 model arabama yeni akü taktırdım ve radyo code istiyo seri numarasnı bile bulamadım m ile v ile başlayan bi yardım edin lütfen
  • ibo.35 İ kullanıcısına yanıt
    ersin elektronik ankara arayın formdan tel. aldığınızı söyleyin yardımcı olurlar 03123368139
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.