Şimdi Ara

Ford fiesta oto teyp kod yardım (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
2
Favori
42.929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: abuel_hub

slm arkadaslar bende 1996model ford fiesta arabam var ve bende de ayni sorun oldu. yani anlayacagainiz teyp sifresi istiyo aku sokuldukten sonra. ben bu teypin sifresini ahngi siteden inderecem bana yardimci olabilirmisiniz. cevaplarinizi bekliyorum

bnde aynı sorun var nasıl çözebilirim
  • ACİL !!!!

2007 FORD FIESTAM VAR.AKU DEGISTIRDIM..FORUMLARDA SOYLENDIGI GIBI TEYBI SOKTUM AMA M LI KOD YOK.RESMINI PAYLASIYORUM.KODU BULABILEN ARKADAS OLUR MU
  • M076602 acil bana keykodu soylermisiniz.?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Arkadaşlar,
    Bagaj havuzu almayı düşünüyorum...
    Bagaj havuzu önerisi olan varmı?
  • Arkadaşlar fusion var bende teyp serisi M298522 kodu kazım yardımcı olabilirmisiniz

• Arkadaşlar bendede fort transit connect var aküyü değiştirdim radyo kod istiyor.üzezride V029053 yazıyor.yrımcı olursanız sevinirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2005 fiesta aldım teyipde locked 13 yazıyor yardımcı olursanız sevinirim M89783

• ford araçların M ile başlayan kodunu bulmak için 2 ve 6 tuşlarına aynı anda basıyoruz. bize M123456 şeklinde bir kod veriyor. bu kodu 4 haneli şekle çevirmemiz lazım. bunun için playstorede bir program var. Adı radio decode m-series .

linki de şuradahttps://play.google.com/store/apps/details?id=setget.radiodecoderf&hl=en_US

bununla bulamazsanız yabancı ücretli siteler var ama ne kadar güvenilir bilemiyorum.

4 rakamlı hale getirdiğimiz kod 5342 olsun.
    5 rakamını girmek için teybimizin 1 tuşuna 5 kere basıyoruz. 3 rakamı için 2 tuşuna 3 kere basıyoruz. böyle böyle diğer rakamları girip en son enter için 5 tuşuna bir kez basıyoruz. ve radyomuz açılıyor.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.