Şimdi Ara

Ford Fiesta benzinli nasıl?? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
40.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: vLkN!

Fiesta bnce gayet hoş bir araç

Alıntıları Göster
    fiesta kendi sınıfında iyi bir araç
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurumut

fiesta kendi sınıfında iyi bir araç

Alıntıları Göster
    Fiesta iyi yol tutan bir araçtır. Ford'un iyi yol ututş iddasi tüm araçlarında olduğu gibi Fiestada da mevcut.
    Bunda herhangi bir yanlış bilgi yok. Üzerinde kullanılan 1.4 motor mazda ile ortak geliştirildi. Ekonomik bir motordur.
    Kullanıcısını üzmeyen bir araçtır. Çok konforlu olmayabilir ama sağlamdır.

Bu arada Fiestanın yüksek hızlardaki yol çizgisi hakimiyetini bilen bilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi racerant -- 18 Haziran 2008; 6:23:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Limit

quote:

Orjinalden alıntı: n a v y_35

quote:

Orjinalden alıntı: Ömer

Fiesta�nın yol tutuşunu beğenmiyorum.
    İç malzeme kalitesi ise malumunuz...

Dizelini bile öncelikli tercih olarak önermiyorum.

16.000 liraya Fiesta�dan daha iyi araçlar önerebiliriz.

Fiesta sınıfında yol tutuşta 1 numaradır. Ondan sonra corsa gelir. Ondan sonra da diğerleri.

Fiesta benzinlinin performansını kimse beğenmiyor, ancak yakıtı uygun olduğunu söylüyolar. Ben bi kere kullandım ama aynı focus gibi, şanzıman direksiyon süspansiyon üçlüsünün çok iyi iş yaptığı bi araç. Süspansiyon sert olduğundan dolayı bozuk yola girilmez ama çok da kötü değil. Binilir yani. Zaten o fiyatlarda alınabilecek en iyi araç. Corsaya yaklaşma çünkü ben direksiyon kutusu yüzünden sattım.

Fiestanın her tarafı yol tutsa ne olur. Burada yanlış bilgi verip insanları yanlış yönlendirmeyin, birisi size inanır .....

bunu söyleyebilen ve bu yoruma katılan arkadaşlar kusura bakmasın otomobiller konusunda uzaktan yakından bilgi sahibi değilsiniz ve insanları gerçek anlamda bilmeğiniz birşey hakkında yanlış yönlendirende sizsiniz.Çok değil küçük bir araştırma ile Festanın yol tutuş konusunda referans alındıgını hatta üst sınıfındaki aks mesafesi kendinden uzun araçlardan bile yol tuttugunu öğrenebilirdiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: rene54

quote:

quote:

quote:

Fiesta sınıfında yol tutuşta 1 numaradır. Ondan sonra corsa gelir. Ondan sonra da diğerleri.

Fiesta benzinlinin performansını kimse beğenmiyor, ancak yakıtı uygun olduğunu söylüyolar. Ben bi kere kullandım ama aynı focus gibi, şanzıman direksiyon süspansiyon üçlüsünün çok iyi iş yaptığı bi araç. Süspansiyon sert olduğundan dolayı bozuk yola girilmez ama çok da kötü değil. Binilir yani. Zaten o fiyatlarda alınabilecek en iyi araç. Corsaya yaklaşma çünkü ben direksiyon kutusu yüzünden sattım.

Fiestanın her tarafı yol tutsa ne olur. Burada yanlış bilgi verip insanları yanlış yönlendirmeyin, birisi size inanır .....

bunu söyleyebilen ve bu yoruma katılan arkadaşlar kusura bakmasın otomobiller konusunda uzaktan yakından bilgi sahibi değilsiniz ve insanları gerçek anlamda bilmeğiniz birşey hakkında yanlış yönlendirende sizsiniz.Çok değil küçük bir araştırma ile Festanın yol tutuş konusunda referans alındıgını hatta üst sınıfındaki aks mesafesi kendinden uzun araçlardan bile yol tuttugunu öğrenebilirdiniz.

Arkadaş teşekkürler fi tarihinde yazdığım bir mesajı desteklemişsin ama o arkadaşlar tabii inşallah görürler bu mesajı... Belki bi fiesta kullanma şansı bulup gerçeği görmüşlerdir.

• quote:

Orijinalden alıntı: n a v y_35

quote:

Orijinalden alıntı: rene54

quote:

quote:

quote:

Arkadaş teşekkürler fi tarihinde yazdığım bir mesajı desteklemişsin ama o arkadaşlar tabii inşallah görürler bu mesajı... Belki bi fiesta kullanma şansı bulup gerçeği görmüşlerdir.

Alıntıları Göster
    Bende fi tarihinin fi tarihine cevap vereyim: Sınıfında en iyi araç Fiestadır.

• quote:

Orijinalden alıntı: ĞP

Bende fi tarihinin fi tarihine cevap vereyim: Sınıfında en iyi araç Fiestadır.

Alıntıları Göster
    yeni chevrolet aveo fiesta yı da digerlerini de çoktan solladı ikiye böldü 3'le çarptı
  • quote:

Orijinalden alıntı: `bELa

yeni chevrolet aveo fiesta yı da digerlerini de çoktan solladı ikiye böldü 3'le çarptı

Alıntıları Göster
    arkadaşlar madem konu hortlamış. bende yeni konu açma gereği duymadım. bu aralar araç bakıyorum. bir türlü karar veremiyorum. buradaki yorumlar insanın gerçekten kafasını karıştırıyor..

2005 model ford fiesta benzinli düşünüyorum. fiestayı kullanıp, tecrübe kazanan arkadaşlardan yorum bekliyorum.. Aracı daha önce kullanmayan arkadaşlar lütfen yorum yazmasın!!!! alternatif araba önermeyin.. insanın kafası allak bullak oluyor : )

• quote:

Orijinalden alıntı: cixjoseph

arkadaşlar madem konu hortlamış. bende yeni konu açma gereği duymadım. bu aralar araç bakıyorum. bir türlü karar veremiyorum. buradaki yorumlar insanın gerçekten kafasını karıştırıyor..

2005 model ford fiesta benzinli düşünüyorum. fiestayı kullanıp, tecrübe kazanan arkadaşlardan yorum bekliyorum.. Aracı daha önce kullanmayan arkadaşlar lütfen yorum yazmasın!!!! alternatif araba önermeyin.. insanın kafası allak bullak oluyor : )

Alıntıları Göster
    Bence de zayıf kalır benzinlisi , malzeme kalitesi olarak ta grandepunto daha iyi grandepunto veya getz dizel olabilir .

• quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet-Fe

Bence de zayıf kalır benzinlisi , malzeme kalitesi olarak ta grandepunto daha iyi grandepunto veya getz dizel olabilir .

Alıntıları Göster
    2007 ford fıesta benzınlı tampon degısık boya yok 90 bınde muayene yenı bakımları yenı ne kadar eder bınıcıye dostlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: afacanbebe

2007 ford fıesta benzınlı tampon degısık boya yok 90 bınde muayene yenı bakımları yenı ne kadar eder bınıcıye dostlar

Alıntıları Göster
    O kasa fiestalar pek tutulmadı dizeli iyi yine ama benzinli konusunda pek fikrim yok. Poloya da bakabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PuLeRi

O kasa fiestalar pek tutulmadı dizeli iyi yine ama benzinli konusunda pek fikrim yok. Poloya da bakabilirsiniz.

Alıntıları Göster
    Bende fiesta 1.4 dizel almayı düşünüyorum araştırma halindeyim hala otomatik vites tavsiye etmiyorum ASM şanzımanlar sıkıntılı diyor arkadaşlar.. Yorumların neredeyse tamamını okudum beni bile tatmin etmedi yorumlar herkes farklı bi araç tavsiye etmiş :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ferco1

Bende fiesta 1.4 dizel almayı düşünüyorum araştırma halindeyim hala otomatik vites tavsiye etmiyorum ASM şanzımanlar sıkıntılı diyor arkadaşlar.. Yorumların neredeyse tamamını okudum beni bile tatmin etmedi yorumlar herkes farklı bi araç tavsiye etmiş :)

Alıntıları Göster
    Grande Puntoların fiyatlar çoştu Fiestaya yöneleyim diyorum adamlar 2005 te kaset çalar koymuşlar Allahhhım, vitese hiç girmiyorum bile.

• Fiesta iyi degil hem kucuk hemde yakiti fazla
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet-Fe

Grande puntoda malzeme kalitesi dahami iyi? Yok artik lebron james :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sound of Freedom

Beyler bazı nedenlerden dolayı 20bin'ytl'lik bütçeyi 16'lara çekmek zorunda kaldım.2004-05 Ford Fiesta'nın fiyatları çok uygun geldi bana siz ne dersiniz bu araçlara?Yalnız bir ricam var;lütfen başka araç tavsiye etmeyin.

Fiesta Flair bak 9-11 e temizini bulursun.
  • Sound of Freedom kullanıcısına yanıt
    konuyu hortlatayım :) yol tutuşu gayet güzel yakıt lpg li kullanımda düşük agresif kullanıyorum 22 kuruşu geçmiyor ankarada. virajlar biraz zayıf ama çok seri, rampalarda biraz hantal kalıyor o kadarda olsun aldıgımahç pişman değilim.
  • Ömer kullanıcısına yanıt
    Sınıfına göre değerlendirma yapın sonuçta B segmenti araçlar bunlar sınıfına göre yol tutuşunda herhangi bi sorun yok.Anti Ford yorum olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaceKıng26

Sınıfına göre değerlendirma yapın sonuçta B segmenti araçlar bunlar sınıfına göre yol tutuşunda herhangi bi sorun yok.Anti Ford yorum olmuş.
    neden hortatıyon
    guzel araba hem az yakıyor
  • bende bakıyorum ..
    hort 😊
  • Yol tutuşu süper al gitsin
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.