Şimdi Ara

Ford fiesta anahtar çalışmıyor yardım lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
894
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2001 ford fiesta ghia aracımın kumandası sorunlu nedeni ne olur yardımcı olurmusunuz?

son bir kaç gündür bir kaç defa basmadan kapılar açılmıyordu ben de pilin zayıflayacağını düşündüm dün pil aldım ve taktım ama hiç bir şekilde kapılar açılmadı 15 20 dk uğraştıktan sonra eski pili taktım yine olmadı düğmelere basıp dururken şans olsa gerek açıldı bunun nedeni ne olabilir 3 tane pil denedim artık çalışmıyor.
    kötüsü anahtarı arabaya takıp kilitleyince kilitleniyor ama açılmıyor ne yapmalıyım?

• Anahtarınızı bir anahtarcıya göstermenizde fayda var, eğer sonradan yenilenmemiş orjinal anahtar ise, kullanılmaktan elektronik kartı kirlenmiş olabilir.
    Eğer mümkün olursa orjinal bir anahtar yaptırın yeni. Olmazsa tamir ettirin. Size kalmış.

Benimde aracımda sustalı anahtar vardı, artık yani savaştan çıkmış gibiydi, kilitlemeye can havli ile basmamız gerekiyordu, aldım aracı, 1 gün bile geçmeden yenisini yaptırdım anahtarın. Yani çekilcek dert değil, bassan kapı kilitlenmezdi, kilitledin açamazdık.

İyi bir anahtarcı sorununuza çözüm bulur.

İstanbulda iseniz Aksaray taraflarında, eminönü, sirkeci taraflarında araba anahtarlarından anlayan anahtarcılar çıkar.
    Mahalle aralarındaki anahtarcılar çok fazla kumandadan anlamaz, hemen sustalıya kopyalayalım der.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.