Şimdi Ara

Ford Courier mi Fiat fiorino mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
59
Cevap
0
Favori
21.942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ailem araba bakıyor ve bunlardan en önemli 2 tanesi courier ile fiat fiorinodur yardımcı olur musunuz neden courier neden fiorino gibi Teşekkurler ..

• Liseli arkadaşım nedir bu Fiat düşmanlığın ? Hayır yani gören de Fiat mukavvadan araba üretiyor zannedecek marka olarak kötüymüş boş boş yorum yapıyorsunuz gerçekten ya ne kadar ekmek o kadar köfte bir markayı karalamak kolay olmasa gerek heleki ülkene iş veren bir markayı karalamak gerçekten zekice kimse burda Fiat Forddan iyi dememiş ki 2014 yılında çıkan bir araç ile 2008 yada 2009 yılında çıkan ( tam hatırlamıyorum ) çıkan bir bir olmaz fiyat olarak farkıda var adam fiorino ile courier i sormuş şimdi anlat bakalım markanın neyi kötü Şahini doğanı mi ? Suç markada değil suç zamanında o arabaları halka dayayan devlette ve koç ta ha şimdi derler ya maymun gözünü açtı diye halk yavaş yavaş bilinçleniyor zamanında çok iyi hatırlıyorum 99 yılında biz e46 almıştık 2000 model bir tanıdıkta 2000 doğan almıştı enjeksiyonlu valla adam bizim aldığımız arabaya kafa tutuyordu yerli mercedes diye harbi cahilmis bizim halkımız e46 niree tofaş nire 😄 yıl olmuş 2000 daha halkımıza o araçları sattılar çok büyük vebal aldılar çoookkkk ve Herkes bütçesine göre araba alır ve buna saygı duyup güzel yorumlar yapmak lazım. ( üsteli örnek bütçe meselesi değil halkımıza atılan kazık.)
  • Bence Courier daha yakışıklı duruyor. Bir de motor hacmi fazla olduğundan daha iyi gibi geliyo bana.
  • Courier de olup fiorinoda olmayan bir şeyler var mi pqi. Donanımsal olarak fln
  • Hiçbir fikrim yok araçlar hakkında ama sorf güvenlik ve ferahlık adına Courier diyorum.
  • Kesinlikle ford, tesadüf bindim sıfır araca çok iyiydi
  • Hmm biraz yardımcı olursanız çok iyi olur arkadaşlar bu hafta kesin ya fiorino yada courier alicaz 😃
  • Detay bilmem ama 2014 model olacaksa tasarımdan dolayı Courier derim ama 2015'ten sonra olacaksa o doblo tasarımı Fiorino'ya da uygulanacak ise Fiorino derim.

Kısacası şuan Ford ama 2015'ten sonra alacaksanız ve o yeni doblo tasarımı uygulanacak ise Fiorino.
  • Hayr hayr 2014 alicaz alanın izniyle sizden yardim aliyim dedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: splendidhdmi

Kesinlikle ford, tesadüf bindim sıfır araca çok iyiydi

Kardeşim yola tutuş donanım felan hakkında bilgi verirmisin bide senin ki en ful muydu.
  • Fiorino yaramaz. Ici ufak. Bagaj varla yok arasi. Motor zayif. Ford daha iyi bir secim olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: eren15935

Fiorino yaramaz. Ici ufak. Bagaj varla yok arasi. Motor zayif. Ford daha iyi bir secim olur

Peki kardeş donanım güvenlik olarak yola tutuş hakkında bilgi vere blrmsn.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurnaz.72

quote:

Orijinalden alıntı: splendidhdmi

Kesinlikle ford, tesadüf bindim sıfır araca çok iyiydi

Kardeşim yola tutuş donanım felan hakkında bilgi verirmisin bide senin ki en ful muydu.

Hocam , araç full donanımdı bi 20 km gittik, gayet ferah ve sıkı bir araç olmuş. Yol konforu gayet iyi b segmenti araçlardan farkı yok. Arkada oturduğum için farkı anlıyorum. Fiorinonun arkası çok fena zıplatıyor. Fiorino ile bence uzaktan yakından alakası yok. Ancak fiyat konusunu bilmiyorum ticarilerde. Avantajlı mı orasını bilemem subjektif görüşüm ford almanız yönünde, içinde giderken ticari bir araç izlenimi verecek hiçbir unsur yok normal bir araba gibi güzel.

• kurnaz.72 kullanıcısına yanıt
    Yol tutuşu Esp'li olan modeli iyiydi Fiorino'nun internette bulabilirsin.

Ncap ta Courier 4 yıldız almış,
    Fiorino ise 3 yıldız almış.
  • Sağol kardeşim Alah razi olsn Ford bayisine ilk gidicz☺
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pi

Fiorino yaramaz. Ici ufak. Bagaj varla yok arasi. Motor zayif. Ford daha iyi bir secim olur
    Ford için daha fazla bütçe ayırmalısınız, ancak buna değer diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurnaz.72

quote:

Orijinalden alıntı: eren15935

Peki kardeş donanım güvenlik olarak yola tutuş hakkında bilgi vere blrmsn.

O kadar kullanmadim hocam. Motor hakkinda yorum yapayim sana. Arac gitmiyor derlerya. Aynen o sekilde. Gaza sonuna kadar basiyorum resmen tik yok arabada. Sanki onu tutan birsey varmis gibi. Zaten yorumlarada bakarsan millet motordan cok sikayetci

• Ford
  • Ben iki aracıda çok seviyorum.fiorinonun vitesinin elin altında olması oturma pozisyonu çok hoşuma gidiyorama courierında iç ve dış tasarımı çok iyi.ben alacak olsam motor,tasarım ve hacimden dolayı Courierı tercih ederdim.
  • Aslinda gönlümüz Ford connectydi fakat 70.000 TL çok aşırı fazla. Bu yüzden courier yani bir alt modelini incelemeye karar verdik onun gibi fiorinoda var fakat forumdaki ardslar sağolsun biraz yardımcı oldular courier bakicz inş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurnaz.72 -- 7 Aralık 2014; 23:37:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bravaman

Ford için daha fazla bütçe ayırmalısınız, ancak buna değer diye düşünüyorum.

Alıntıları Göster
    kardeşim fiat zaten marka olarak kötüdürki forda göre fiorinoda küçücük daracık bir araba berbat ford karşısında fiatın başını kaldırmaya hakkı bile yok courier al geç
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.