Şimdi Ara

...:: Ford Connect Muhabbet Odası ::... (854. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.217
Cevap
15
Favori
1.470.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 852853854855856
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: dertlerinsani61

neden benzinlisi yok

İlk çıktıgında vardı. Ve yakıt tüketimi baya yüksekti

Yeni modelinde 100 HP’lik 1.0 litre EcoBoost motor eklenmesi bekleniyor(türkiyeye gelirmi bilemiycem)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurkamil

quote:

Orijinalden alıntı: dertlerinsani61

neden benzinlisi yok

İlk çıktıgında vardı. Ve yakıt tüketimi baya yüksekti

Yeni modelinde 100 HP’lik 1.0 litre EcoBoost motor eklenmesi bekleniyor(türkiyeye gelirmi bilemiycem)

inşallah gelir rizeli hemşerim bu arada yaptığın mercek uygulaması çok güzel tebrik ederim normal olarak hazır çıkan olsa bir dakka durmam hemen alırım ama yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dertlerinsani61 -- 19 Ekim 2012; 18:23:59 >
  • arkadaşlar hepinizin kurban bayramınızı kutluyorum, nice mutlu sağlıklı huzurlu bayramlar dilerim..
  • Arkadaşlar fordun anlaşmalı olduğu kasko koç allianz mıdır?

kasko yaptıranlar fiyat verebilirler mi acaba.

Benden 800 istendi;

2011 GLX Plus Paket, yaş 40
  • Arkadaşlar 2011 model glx için allianz fkasko dan 845 lira teklif aldım ( ilk kaskom olacak) sizce nasıldır.

Bu arada benim araçta kemer ikaz sistemi çalışmıyor he sesli hem de simgeli ikaz çalışmıyor neden olabilir acaba
  • ilk kasko için iyi görünüyor ama aynı model aracı olanlar cevaplarsa daha iyi olur. ama biz 5 yıllık araca 600 liralara daha yeni düşmüşken 800 lira da çok iyi, full kasko değil mi yoksa?

2005 fiesta için ilk kasko fiyatı 2200 tl bilgisini de vereyim bu arada.
  • Blackline serisinden bir connecti pazar günü Bursa'ya gidip almış bulunmaktayız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragotreis

ilk kasko için iyi görünüyor ama aynı model aracı olanlar cevaplarsa daha iyi olur. ama biz 5 yıllık araca 600 liralara daha yeni düşmüşken 800 lira da çok iyi, full kasko değil mi yoksa?

2005 fiesta için ilk kasko fiyatı 2200 tl bilgisini de vereyim bu arada.

full kasko olarak yaptırdım hocam deprem , terör vs dahil Zaten standartmış bu FKASKO ( Ford Kasko)
  • Bu arada arkadaşlar GLX 2011 için bej deri kılıfı nereden alabilirim Arka tablaları ve hava yastıklarını açık bırakmalı
  • Eğer dükkanınız yoksa kullanmaya değmez ticari sınıfına girdiğinden fazla vergi ödemek saçma.
  • Arkadaşlar aracımda ( 2011 glx) bazen '' TEPE ÇIKIŞ DESTEĞİ DEVRE DIŞI'' uyarısı alıyorum.Bunun sebebi nedir acaba?
  • 2011 sahipleri uğramamış epeydir buralara
  • ticari araçların vergileri yüksek olduğundan yakınılıyor.sıfır binek aldığında da aynı vergiyi ödemiyormusun.ticari (6) yıl,binek (3)yıl da bir vergi diliminden düşüyor.ekstrası her yıl vizeye giriyor.yada benim atladığım bir yer mi var bu konuda.
  • yüksek değil aslında. 1.8 motor connect 1.6 focusla aynı vergi diliminde. 1.8 motor binek araç olsa 1352 lira olacak vergi. ama 768 lira. buna kimse dikkat etmiyor. ticarilerin vergilendirmesi 1.9 altı-üstü şeklinde çünkü. her sene muayeneye giriyor, o da 143 lira. yani 911 lira yani toplamı. 7. yılda bir alt dilime giriyor ticariler, binekler gibi 4. yılda değil.

6 yıl sonunda 0 km alınmış 1.8 araç 6360 lira vergi veriyor, 1352 X 3 + 768 X 3. aynı sürede yine 0 km alınmış bu sınıftaki ticari araç ise 4608 lira veriyor, her sene girilen muayeneleri de hesaba katarsak ticariye 858 lira, binek olana da 286 lira eklemek gerekecek.
  • arkadaşlar 6. ayda connect lx aldık.şu an 9900 km de fakat havaların soğumasındanmıdır nedendir bilmem ama aracın içinde çalışırken bi uğultu geliyor sanki klima çalışır gibi bi ses geliyo.aracın gidişinde falan bi değişiklik yok.ama bu ses sanki havalar sıcakken yoktu.sonradan oldu gibi geliyo.yardımcı olursanız sevinirim.
  • cd calaır kodunu 3 defa yanlış girdik kitlendi bu meret belli bir süre sonra acılır diye hatırlıyordum ama acılmıyor nasıl code girme ekranı gelir
  • Beyler ticari araç almayı düşünüyorum tavsiye eder misiniz ? bir de motor 1.8 olduğu için yakıt tüketimi fazla mı öğrenmek istyorum yardım ederseniz sevirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dexterr41

Beyler ticari araç almayı düşünüyorum tavsiye eder misiniz ? bir de motor 1.8 olduğu için yakıt tüketimi fazla mı öğrenmek istyorum yardım ederseniz sevirim

Ticari kullanım için alacaksanız tavsiye ederim. Fazla yaktığı doğrudur. Emsallerinden 1lt fazla yakmaktadır. Ancak ticari olarak kullanımda daha dayanıklısı da yoktur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Etms

quote:

Orijinalden alıntı: Dexterr41

Beyler ticari araç almayı düşünüyorum tavsiye eder misiniz ? bir de motor 1.8 olduğu için yakıt tüketimi fazla mı öğrenmek istyorum yardım ederseniz sevirim

Ticari kullanım için alacaksanız tavsiye ederim. Fazla yaktığı doğrudur. Emsallerinden 1lt fazla yakmaktadır. Ancak ticari olarak kullanımda daha dayanıklısı da yoktur.

sürüş keyfi nasıl sizce ?
  • 
Sayfa: önceki 852853854855856
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.