Şimdi Ara

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] (879. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
23.475
Cevap
149
Favori
1.414.369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 877878879880881
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: StoryBro

quote:

Orijinalden alıntı: lakers87

quote:

Arkadaşlar Galatasaray ile yeni kariyer açtım Eren Selçuk Hakan Semih vs kilit oyuncular tatilde ama ne zaman dönecekleri yazmıyor Ağustos ayı geldi hala dönmediler ne yapıcam

bu sorun bendede var kardeşim malesef saçma sapan bir güncelleme oldu adam tatilden dönmüyor ya şaka gibi:D süper kupaya podolski olmadan çıktım :D oyun yavaşladı acaip performans kaybı oldu aşırı derecede.

Hocam şuan Kasım ayındayım oyuncuların geneli ağustos sonu gibi dönüyor ama sakatlık sorunu çok oldu bende niyeyse

dikkat ettiysen oyuna başlarken sezon öncesine hangi tarihte başlayacagını seçebiliyorsun orda agustos bile var ben agustosu seçtim oyuna başlar başlamaz 2 gün sonra süper kupa maçı yaptık:D ama o zaman tatilde gözükmediler oyuncular:D

• quote:

Orijinalden alıntı: erayerinc

Hocam cevap için teşekkürler tekrardan. Bende hangi takımla oynasam senin gibi çoğunlukla 4-2-3-1 geniş oynuyordum ve maçın gidişatına göre 4-4-2 veya 4-2-4 gibi taktiklere dönüyordum. Parmada da o taktikle başladım. Ancak takım fark yemeye başlayınca 4-4-2 oynamaya başladım. Ancak o şekilde rakip üzerinde baskı kurmaya başlıyorum.

Parma seri c de olunca çoğu oyuncu gelmek istemiyor. Buna kiralıklar da dahil. Bir yol bulucam artık.

rahmetli Ergun Kantarcı hocamızın bir demeci vardı "siz bana patlıcan mı verdinizde benden musakka istiyorsunuz" şeklinde.bizim olay da o hesap.eldeki malzemeden verim alabilmek

bu arada benim kariyerden bir son dk haberi......

Drogba futbolu bıraktı ya

Fenerbahçe'ye deplasmanda yenildik,5 puanlık farkı 2ye indirdiler.Ligin daha 12.haftası adam bıraktı ya..

kötü oldu bu.Kaldık Eren'e

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThreePeatLAL -- 3 Mart 2017; 12:40:1 >

• İnşallah kısa zamanda küçük bir güncelleme getirirler hız sorunu için yoksa kariyere devam etmeyi düşünmüyorum. 1 gün geçmek 3-5 dk sürüyor
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar Galatasaray ile yeni kariyer açtım Eren Selçuk Hakan Semih vs kilit oyuncular tatilde ama ne zaman dönecekleri yazmıyor Ağustos ayı geldi hala dönmediler ne yapıcam

bu sorun bendede var kardeşim malesef saçma sapan bir güncelleme oldu adam tatilden dönmüyor ya şaka gibi:D süper kupaya podolski olmadan çıktım :D oyun yavaşladı acaip performans kaybı oldu aşırı derecede.

Hocam şuan Kasım ayındayım oyuncuların geneli ağustos sonu gibi dönüyor ama sakatlık sorunu çok oldu bende niyeyse

dikkat ettiysen oyuna başlarken sezon öncesine hangi tarihte başlayacagını seçebiliyorsun orda agustos bile var ben agustosu seçtim oyuna başlar başlamaz 2 gün sonra süper kupa maçı yaptık:D ama o zaman tatilde gözükmediler oyuncular:D

Güncelleme heyecanı ile dikkat etmemişim bende aralık ayındayım şuan bi koray sakat hepsi kadroda :)

• Hız sorunu düzeldi mi oyunu alıcam ona göre..
  • Yav bu hız sorununu hemen halletmeleri lazım halen neyi bekliyorlar hakkaten anlamak zor. Sigames forumlarında neredeyse şuanki tüm konular bununla alakalı halen elle tutulur bir şey söylemiyorlar, herkese save dosyasını gönderin bir bakalım deyip duruyorlar.

Usandık artık bu FM yapımcılarının ağır hareketlerinden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hızla ilgili bir problem ben yaşamadım. fakat çoğu kimsede bu var. yakın bir zamanda update ile giderilecek deniyor. hayırlısı
  • Hız sorunu düzeldiğinde haber atın da arkadaşlar oyunu satın alıcam..
  • STABILITY & PERFORMANCE
    - Fixed rare crash related to qualification play-offs for European competitions in May
    - Fixed rare crash when selecting home or away venue preference for Peruvian playoff
    - Fixed rare crash during processing
    - Fixed divergence warning appearing during a match
    - Fixed lag in inbox

17.3.0 ile yapılan değişikliklerin bir kısmı yukarıda. Adamlar bir yeri düzeltirken bir yeri bozuyor. Geçtiğimiz serilerde üst kısımdaki takvimden oyuncularımızı dinlendirebiliyorduk. Oradan oyuncuyu dinlendireyim derken hata aldım, foruma konu açtım. Evet, sorun var dediler sonraki güncellemede düzeltildi. Sonra FM 2016'da Alt Tab yapılamıyordu, o da "Kenarsız En Büyük Boyutlu Çözünürlük Modu" ile kullanarak halloldu da bu oyun çıkartılmadan önce hiç denenmiyor mu? Oyunun altyapısı ile ilgili bir sorun var sanırım. Şu anda Mac'te de sorun yaşayan var yavaş ilerleme ile ilgili. Yakında güncelleme gelecek deniyor bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black_Wolf14 -- 3 Mart 2017; 18:46:20 >

• StoryBro kullanıcısına yanıt
    bende Allahtan oyun içi editör var temmuzda başladım tatılde olan oyunculara geldim cezalları kaldır dedım anca öyle düzeldi agustosa kadar beklemedım ya ama rezillik bu kolay ama yavaşlama problemi çıldırtacak seviyeye geldi beni ilerlemiyo oyun bildigin:D
  • Sevindim hız sorunu bana özgü değilmiş, bir de ssd'ye kurulu oyun. Şimdi baktım hdd'de imiş off uğraş dur şimdi oyunu C'ye taşı 2 saat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scorpioleo -- 3 Mart 2017; 22:47:0 >
  • Şu güncellemeleri yaptıktan sonra birkaç saat test edecek elemanınız da mı yok ? Hadi yok diyelim Football Manager Beta kullanıcısı diye program başlatın binlerce gönüllü olur onlar denesin bari.
  • Hız sorunu yaşayan arkadaşalr Cheat engineyi kullanabilir hile olarak geçmiyor oyunu sadece hızlandırıp size zaman kazandırır
  • güncelleme gelene kadar oynamamıştım düzelir umuduyla fakat aynı zırvalıklar tam gaz devam. orta sahadan yenen goller, gol attıktan 2 dk sonra gol yenmesi, sakatlıklar, abartmıyorum 10 penaltı kullanıldıysa maçlarda 2 yada 3'ü gol oldu vs vs vs orjinal aldığım ilk ve son fm oyunu olarak kalacaksın.
  • quote:

Hız sorunu yaşayan arkadaşalr Cheat engineyi kullanabilir hile olarak geçmiyor oyunu sadece hızlandırıp size zaman kazandırır

Hocam ben onu kullandım ama sadece bu 'loading' simgesini hızlandırıyor gün geçme hızı aynı
  • Scorpioleo kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum.

Penaltıları atma oranı oldukça düşük. Bi de iyi oyunculara kullandirmama rağmen.

Her mac en az 2 tane direkten dönen top oluyor.

Sakatlık başlı başına sorun yıllardır aynı şey. Daha tam kadro oynayamadim hiç. Çoğu sakatlık da uzun oluyor hatta.

Ben de ilk defa orjinal almıştım bir daha almam

• Hız problemi sorunu düzenleme kadar oynamayı düşünmüyorum .

Southamtpn ile aşırı zevkli bi kariyer yapmama rağmen.

1 günün geçmesi bile aşırı işkence veriyor,oynanacak durumda değil bence.

• Arkadaşlar oyuncununun özelliklerine girdiğim zaman gözükmüyor çizgi çıkıyor nedeni nedir.

• Futbolcu güçlerinde güncelleme oldumu peki

• talerk T kullanıcısına yanıt
    Oldu
  • 
Sayfa: önceki 877878879880881
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.