Şimdi Ara

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] (878. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
23.475
Cevap
149
Favori
1.414.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 876877878879880
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tüm cevapların için teşekkürler hocam. Bu arada bende parma ile açtım.
  • ne demek efenim :) yardımlaşmak iyidir.

başarılar diliyorum.
  • ThreePeatLAL kullanıcısına yanıt
    Hocam önerdiğin herhangi bir personel var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 05mete05

quote:

Orijinalden alıntı: Plexicroma

Continue'ya basınca geçme süresi çok yavaş değil mi yeni update ile birlikte?

Ben de tam buraya onu yazmak için gelmiştim güncellemeden sonra mı bilmiyorum oyun hızı 0.5 yıldız ve sadece 4 lig var. Gta V kaldıran bilgisayar FMde zorluk çekmez heralde

Aynen hocam zaten update'den önce gayet normaldi hız ama yeni update ile devama basınca çok bekliyor ya

• Selam ,
    FM 2017'yi en uygun fiyatla nereden temin edebilirim ?
    Bilgisi olan paylaşabilirmi ?
    İnternet ortamında steam cd-key satışı yapanlar var ama pek güvenemedim sitelere.
    Aldığınız oyunları nerelerden aldınız fiyat olarak hangi site uygun bilgilendirirseniz sevinirim.
  • Tam da güncellemeden sonra özellikle "devam" ekranında yavaşlama mı oldu diye soracaktım ki başka arkadaşlarda muzdarip aynı sorundan.

Cidden sinir bozucu, umarım kısa zamanda küçük bir güncellemeyle düzeltirler.
  • Football Manager Touch 2017 için gelmemiş güncelleme Ne zaman gelir bilgisi olan var mı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben grafik kalitesini "Orta" 'ya ayarlayıp birkaç tane grafik özelliğini kapatıyorum. Pencere Modu&Çözünürlüğü de "Kenarsız En Büyük Boyutlu Çözünürlük Modu" olarak ayarlıyorum. Bir sorun yok bende, diğer güncellemelerde nasıl bir performans varsa bu da aynı.
  • Bana birkaç tane wonderkids önerebilir misiniz? googledaki listelerde tonla var ama çoğu çöp bizzat tasdiklenmiş olan her mevkiden 1 tane yazsanız yeter.

teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: erayerinc

Hocam önerdiğin herhangi bir personel var mı?

valla hangi takıma gidersem,götürmeyi denediğim tek isim var

Eva'cığım

Chelsea'nin eski takım doktoru,Eva Carneiro

bunun dışında bakıyorum ya takımlarıma uygun kim varsa yardımcı antrenör,sportif direktör,antrenör bulup alıyorum.

mesela Galatasaray'a bu başlayışımda,Sportif Direktörlüğe Nerlinger'i getirdim.Yardımcı antrenör olarak da Hasan Şaş'ı aldım.

böyle :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tinúviel

Yeni update'e 5dk göz atayım dedim Şenol Güneş Leicester'ın başına geçti.Türkiye database'i her sene daha özensiz olmaya devam ediyor.

/quit

Bendede Leicester city ye gitti Şenol Güneş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MARCO -- 2 Mart 2017; 19:30:14 >
  • Bende bir yavaşlık yoktu ilk güncelleme geldiğinde ama şu anda sıkıntı var. Başta olmayıp sonra olması ilginç gerçekten. Sigames forumunda da bir sürü konu var bu sorun ile ilgili. Kısa zamanda bir güncelleme gelir muhtemelen.
  • Gelecek ay steam hesabımı satacağım. FM 17 + FMRTE lisansını 60'a bırakıyorum ilgilenen varsa duyurulur. Lisans ücretsize geliyor yani, cr*acktı carttı curttu uğraşmazsınız hem.
  • Bariz bir yavaşlama var gün ilerlemede, düzeltirler bunu en kısa sürede umarım.
    Hocam siz hangi taktikle oynadınız? İlk sezon aldığınız oyuncu varmıydı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: StoryBro

Arkadaşlar Galatasaray ile yeni kariyer açtım Eren Selçuk Hakan Semih vs kilit oyuncular tatilde ama ne zaman dönecekleri yazmıyor Ağustos ayı geldi hala dönmediler ne yapıcam

bu sorun bendede var kardeşim malesef saçma sapan bir güncelleme oldu adam tatilden dönmüyor ya şaka gibi:D süper kupaya podolski olmadan çıktım :D oyun yavaşladı acaip performans kaybı oldu aşırı derecede.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lakers87

quote:

Orijinalden alıntı: StoryBro

Arkadaşlar Galatasaray ile yeni kariyer açtım Eren Selçuk Hakan Semih vs kilit oyuncular tatilde ama ne zaman dönecekleri yazmıyor Ağustos ayı geldi hala dönmediler ne yapıcam

bu sorun bendede var kardeşim malesef saçma sapan bir güncelleme oldu adam tatilden dönmüyor ya şaka gibi:D süper kupaya podolski olmadan çıktım :D oyun yavaşladı acaip performans kaybı oldu aşırı derecede.

Hocam şuan Kasım ayındayım oyuncuların geneli ağustos sonu gibi dönüyor ama sakatlık sorunu çok oldu bende niyeyse
  • Yavaşlama konusu genel olarak var,büyük ihtimal yama gelecek.

Tr'de olan oyuncuların geç gelmesi hatadan kaynaklı.

Tatil sürülerini 2 kez girmişler sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: erayerinc

Hocam siz hangi taktikle oynadınız? İlk sezon aldığınız oyuncu varmıydı?

kusura bakma kapatmıştım şimdi gördüm :)

Galatasaray'la mı ? Parma'yla mı?

Parma olarak soruyosan nerede ucuz boş beleş adamlar var onlara salça oldum

taktik olarak da klasiğimdir 4-2-3-1 geniş.ama duruma göre 4-4-2 ya da maça göre de değişiyordu.

Galatasaray'da da bunu yapıyorum.maça ya da maç içindeki duruma göre oynuyorum taktikle.

bir de yeni birşeye başladım.mesela bu hafta bursa ile oynuyorum.haftaya maçım g.antep ile.benim maçımdan önceyse antep maçı."izle" diyorum.rakip ne yapıyor bakıyorum buna.zevkli ve gerçekçi oluyo.

iyice havaya girdim bu güncellemeden sonra ya

Hocam cevap için teşekkürler tekrardan. Bende hangi takımla oynasam senin gibi çoğunlukla 4-2-3-1 geniş oynuyordum ve maçın gidişatına göre 4-4-2 veya 4-2-4 gibi taktiklere dönüyordum. Parmada da o taktikle başladım. Ancak takım fark yemeye başlayınca 4-4-2 oynamaya başladım. Ancak o şekilde rakip üzerinde baskı kurmaya başlıyorum.

Parma seri c de olunca çoğu oyuncu gelmek istemiyor. Buna kiralıklar da dahil. Bir yol bulucam artık.
  • 
Sayfa: önceki 876877878879880
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.