Şimdi Ara

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] (856. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
23.475
Cevap
149
Favori
1.414.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 854855856857858
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne kadar sacma sapan gol oluyor ya. Hevesleniyorum oynayayim diyorum bu goller oyundan sogutuyor beni

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fenerliso kullanıcısına yanıt
    Ayni durumdayim her şeye rağmen oynim dedim.

Besiktasi calistiriyorum. Takimi inanilmaz hazirladim s.ligi shaktarla oynayacagiz.

Aboubakar ligde leş ama şliginde 2 gol atti dakika 85 3 0 one gectik 680 pas yapmisim shaktara pozisyon vermedim

90+2 olacak elektrik kesildi :) ama hep icimde vardi pc kapanacak diye korktugum basima geldi diyebilirim

Gelde oyna simdi.bu takima. Shaktari yenene kadar mi devam edim ne yapim ben be kardesim bu ne sanssizlik.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Leonardo DiCaprio. kullanıcısına yanıt
    Valla hocam bu sorunu duzeltmeleri lazım. Zaten fifa 17 de var bende. Ondan çıkıp fmye sans veriyorum ama malesef bu goller beni bitiriyor.

Kötü durum madem yenecegin garantiymis yenene kadar uğraş

• Oyunu almak isteyenlere 45 Tl ye steam dan veriyorum .Rocket league hediye.
  • fenerliso kullanıcısına yanıt
    Yendim 1-0 sıkıntı yok.

Benfica yı 4-2 yendim 3-4 maç daha oynadım sorunsuz.

Dortmund ile oynuyorum 3-0 öne geçtim ilk 30 dk deplasmanda bu seferde PC mavi ekran hatası verdi.

Galiba bu oyunu oynamamı istemiyor bu kadar şanssızlık olunmaz yahu
  • Beyler forma satislarini gosteren sekme yok mu fragmanda veeilmisti goremedim hangi oyuncu kac forma sattirdi mesela

• arkadaşlar fm 2017 yükledim steamden ama 64 bit olayını yeni öğrendim oyun şuan kurulu direk 64 bittemi çalıştırıyo yoksa bi ayar yapmam lazım mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: horizont1905

Beyler forma satislarini gosteren sekme yok mu fragmanda veeilmisti goremedim hangi oyuncu kac forma sattirdi mesela

Sene sonu finansal açıklamada yazar hepsi.

Gelir, gider tablonuz. Kar, zarar oranınız. Hangi turnuvadan ne kazanmışsınız. Ne kadar yayın geliri almışsınız. Yurt içi veya yurt dışından kaç forma satılmış. En çok kimin forması satılmış hepsi yazar.
  • Yani istedigim zaman hangi oyuncu goremiyorum sadece sezon sona erdiinde cunku buyuk transfer yaptim 1 2 aylik surecte kac formasi satildi gormem gerekir mantik olarakn😁

• Arkadaşlar selamlar.

Elinde güzel bir duran top taktiği olan veya önerisi, şöyle şöyle yap dediğiniz birşey var mıdır?
  • Oyunda ekranin sag altinda gozuken mikrofon ve yanindaki isareti kaldirabiliyor muyuz? Bende takildi oyle, bazi seyleri kapatiyor.
  • Merhaba arkadaşlar, bir sorum olacak. Logo, yüz,forma paketleri yükleyince oyun hızında yavaşlama oluyor mu? Oluyorsa çözümü var mı? Şimdiden teşekkürler.
  • captain_turkiye kullanıcısına yanıt
    Nvidia surucusunden çıkıyor o işaretler ben dahili intelle oynuyorum oyunu nvidia ile açmaya ne gerek var grafigin g si yok telefonda oynadığım pes club manager bile muhtesemken (merak edenler baksinda farkı gorsun) fmin hala bu saçma motoru kullanması anlamsiz.

Tepkiler umarım cogalirda seneye oyun motorunu değiştirirler su oyun 20 gb olsun izlerken keyif versin yaw

• Biolystick kullanıcısına yanıt
    Ben direk steam uzerinden aciyorum. Ayarlari degistirmenin yolu var mi?
  • captain_turkiye kullanıcısına yanıt
    Bende öyle aciyorum direk intelle açıyor ayar için nvidia denetim masasından uygulamayı seçip dahili grafik islemcisiyle aç yapabilirsin

• Biolystick kullanıcısına yanıt
    Nvidanin shadowplayi yuzundenmis, onu kapatinca duzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captain_turkiye -- 30 Kasım 2016; 15:4:20 >
  • Arkadaşlar logo paketleri orjinal oyununun orjinalliğini bozuyor mu? Logo paketi yükledikten sonra oyunu kapatıp açtığımda bana oyunu ilk aldığımda sorduğu lisans vs kabul edip etmediğimi sordu. O nedenle yaptım ama sorun olur mu bilemedim. Veya güncellemeleri almamı engeller mi? Mümkünse hızlı cevaplarsanız sevinirim.
  • erayerinc E kullanıcısına yanıt
    Yok hocam birşey olmaz rahat ol.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu steamdan kaça aldınız arkadaşalr?
  • Lisans sorununu tamamen çözen bir dosya gelmedi mi hala ? Real Hispalis yerine Real Betis, 1.Lig yerine Bundesliga yazan versiyondan bahsediyorum.
  • 
Sayfa: önceki 854855856857858
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.