Şimdi Ara

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] (1114. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23.475
Cevap
149
Favori
1.414.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11121113111411151116
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Her ne kadar Premier Lig'de devre arası olmasada maç olarak sezonun yarısına geldik yani 19. haftayı bitirdik.Ligde gidişat iyi ancak başkan hala önümüze engeller koyuyor.

Bu engel sene başında bildiğiniz gibi koyduğu maaş yasağı koydu ve hala o yasağı kaldırmadı.İşte bu yüzden 29 yaşında olan ve takımın tecrübe abidesi, aynı zamanda ligde 11 maçta 1 gol 9 asistlik muazzam performans sergileyen Norwood ile hala sözleşme yenileyemedim.Tottenham ise pusuda bekliyor.

Gerçekten bu duruma çok sinirleniyorum.Hedeflerim olmasa inanın gidecemde başkan sabrımı sınıyor.

Nese buyrun buda ligde son durumumuz.Hedefimiz bu sezon Avrupa Kupalarına katılmak.

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4]

• Gidişat harika En kötü 4. sırada bitirirsin bence
  • her maç kaçan goller yüzünden saç baş yolar hale geldim
  • arkadaşlar lütfen kariyerlerinizi paylaşın henüz oyunu almayanlar olarak bilgilerinizi bekliyoruz günde 100 kere giriyorum foruma 1 2 msj anca
  • Ninika N kullanıcısına yanıt
    Eve gidince Tokat FC kariyerimden foto atmaya çalışırım. Sezona genç oyuncular alarak başladım ama finansal olarak biraz fazla harcama olunca -3 puanla başlamış oldum. İlk hafta aldığım galibiyet sıfırlamamı sağladı sadece. Kadromda kendi evladım sol açık Mustafa ve bir de kulüp yarat ekranından eklediğim santrafor Fehmi var. Geri kalan alabildiğim genç oyuncular ve zaten kulüpteki emektarlar. Sakatlıklar ve arada genç milli takımlara giden oyuncular yüzünden sıkıntı yaşadığım olsa da ligde play off bandını zorluyorum. Yine de taktik oturmadığından her maç istediğim oyunu sergileyemiyoruz özellikle eksikler olduğunda. Türkiye kupasında da 4. turda elendik ki zaten hedef orasıydı. Maç yoğunluğumuzun kalkması iyi oldu. Akşam eve geçince ss alıp atarım kadro fikstür ve taktik ekranlarından.
  • Black_Wolf14 B kullanıcısına yanıt
    Kaçan bu saçma gol girişiminden sonra kalecimin kendi kalesine attığı golle yine karşınızdayım. Bir son dakika golü ve bu golle berabere bitti maç. Elle kısa oyna talimatı açık durumda olduğu için taktikte, kaleci stopere atmak istedi topu herhalde ama işler sarpa sardı.

• Black_Wolf14 B kullanıcısına yanıt
    3d maç motoru ile alakalı olabilir. Ben alışkanlıktan 2d ile devam ediyorum. Gerçi taktik olarak verdiğim bazı talimatlar hiç yerine getirilmediği çok oldu. Kaleciye topu alınca çabuk oyun başlatmasını söylüyorum ama çoğunlukla bekliyor rakip yerleşsin diye.
  • tnuviel37 kullanıcısına yanıt
    Ben de 2d oynuyorum oyunu. Daha anlaşılır olsun kaydı 3d aldım.
  • Bu yıl çok kötü oynuyorum bu oyunu

Ne yaparsam yapayım olmadı ve Galatasaray ile şampiyon olamadım. Takım cidden yapamıyor. Bunda benim de payım vardır ama maç motoru da çok saçma şu anda.

Yahu bu penaltı ve uzaktan gol olayı nedir biri bana açıklasın? Kanattan yapılan ortalara gelişine vurup nasıl gol atabiliyorlar ve neden bu sürekli oluyor? Ben Türkiye'de böyle gol çok az görüyorum ama maşallah oyunda kaç tane gördüm sayamadım. Bol bol uzaktan gol de cabası. 55 metreden gol attım yahu. Yuh yani. Penaltılara ise hiç girmiyorum. Beta'da daha kötüydü gene biraz toparlamışlar ama olmamış hala. Bu tip saçma golleri dengelemek için mi bilmiyorum pozisyona girip gol atmanız da çok zor. Son maçımda 3 kez karşı karşıya kaçırdım, 3. El insaf. Kötü takımlara karşı oynuyorum ne pozisyonlar kaçıyor, adamlar bir saçma sapan korneri uzaklaştırmaya çalışırken ceza alanının biraz dışından gelişine vuruyor ve gol. Bu karşı karşıya olayı tek maç da değil. Bir maçta adam formsuz dersin. Karşı karşıya kalmak artık benim için net pozisyon sebebi değil. Nasılsa atamıyoruz. Böyle bir saçmalık var mı ya? Kornerden, karambolden vs. daha çok gol atıyorum.

Tüm takıma bol şut çek emri vercem bakalım nolcak. İlla maç motoruna göre taktik yap diyorlar resmen. Run at defence komutu da vereyim bol bol penaltı da alırız. Sezon bitmese denerdim bu taktiği.

• Oyundan bir kaç ss aldım. Bundan sonra daha fazla ss alır kenara koyar arada burada paylaşırım.

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4]/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4]/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4]/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4]/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4]/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4]/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4]

Hocam touch modu mu bu? Yoksa skin mi kullaniyorsun?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Haderslev kullanıcısına yanıt
    Touch modunda oynuyorum. Çok vakit ayıramadığımdan ayrıntılarla uğraşmamak için touch tercih ediyorum. Daha çok vakit ayırabildiğimde normalde de oynayacağım ama şimdilik zor.
    Normal versiyondan daha guzelmis

• 3 takımla kariyer devam ettiriyorum forvetlerim gol konusunda çok sıkıntı yaşıyorlar. Yine de çalışkan forvet ve yardımcı forvet pozisyonlarında kısmen daha başarılı oldu oyuncualarım ama canavar gibi forvetler gel gelelim çok kaçırıyorlar.
  • Ne sezondu be !

Gerçekten inanılmaz müthiş bir sezon yaşadık.131 senelik tarihi olan ve tek Şampiyonluğunu tam tamına 121 sene önce kazanan bu tarihi kulüpte inanılmaz işler yapıyoruz.

Henüz 2. sezonumuzda Şampiyonluğa oynamamız gerçekten inanılmaz bir olaydı.Tüm futbolcularım müthiş özveri gösterdi hepsini ayakta alkışlıyorum.

Ayrıca Liverpool dk 93'te yediği golle şampiyonluğu kaybetti onlarada geçmiş olsun.

Maaş bütçesiyle beraber 80 Milyon Euro transfer bütçemiz var gerekli yerlere 4-5 takviye yapıp kadroyu biraz daha geliştirmek istiyorum.Açıkçası ben başkandan daha yüksek bütçe bekliyordum.

Bu arada kulübün devredilme durumuda var bi gelişme olursa bildiririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: Segefendi

Ne sezondu be !

Gerçekten inanılmaz müthiş bir sezon yaşadık.131 senelik tarihi olan ve tek Şampiyonluğunu tam tamına 121 sene önce kazanan bu tarihi kulüpte inanılmaz işler yapıyoruz.

Henüz 2. sezonumuzda Şampiyonluğa oynamamız gerçekten inanılmaz bir olaydı.Tüm futbolcularım müthiş özveri gösterdi hepsini ayakta alkışlıyorum.

Ayrıca Liverpool dk 93'te yediği golle şampiyonluğu kaybetti onlarada geçmiş olsun.

Maaş bütçesiyle beraber 80 Milyon Euro transfer bütçemiz var gerekli yerlere 4-5 takviye yapıp kadroyu biraz daha geliştirmek istiyorum.Açıkçası ben başkandan daha yüksek bütçe bekliyordum.

Bu arada kulübün devredilme durumuda var bi gelişme olursa bildiririm.

tebrikler hocam büyük başarı gerçekten bi kariyer açsan bu güzel kariyeri daha zevkli takip ederiz aslında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: amatormerakli

tebrikler hocam büyük başarı gerçekten bi kariyer açsan bu güzel kariyeri daha zevkli takip ederiz aslında

Alıntıları Göster
    Eyvallah hocam.Ancak KPSS sınavına hazırlandığım için pek vakit bulamıyorum bulduğum vakittede zaten direk oyunu oynuyorum veya dizi,film izliyorum.Yoksa inan paylaşırdım

• anladım hocam, sınavda başarılar şimdiden, işaretlediğin gol olsun

• İşten pek vakit bulamıyorum ben de. Sınavda Başarılar dilerim şimdiden. Yine de kendimi alıştırdım mümkün olduğunca f12 ile ss alıyorum. daha sonra uygun zamanlarda (muhtemelen izin günlerimde) burada paylaşırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Segefendi

Eyvallah hocam.Ancak KPSS sınavına hazırlandığım için pek vakit bulamıyorum bulduğum vakittede zaten direk oyunu oynuyorum veya dizi,film izliyorum.Yoksa inan paylaşırdım

Alıntıları Göster
    Wick hocam taktik ve komutlarını ss olarak atar mısın merak ediyorum başarının kaynağını ben de uygulucam

• 
Sayfa: önceki 11121113111411151116
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.