Şimdi Ara

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] (1113. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23.475
Cevap
149
Favori
1.414.380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11111112111311141115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    amatormerakli A kullanıcısına yanıt
    evet o şekilde oynuyorum defans çizgisi alan daraltma vs ama bir şekilde aynı çizgide ilerliyor maç tek kale rakip atağa cıkamıyoruz, forvetler konusunda haklısınız forvetler bu sene gol kısırı olmuş resmen

@amatormerakli hocam hollanda 2. ligi, bazen 16. takım gelip kendi evimde duman ediyor beni bakalım biraz daha taktikleri kurcalıycaz artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: StoryBro

Arkadaşlar Merhaba ,

FMScout'a baktım ama bulamadım bütün ligleri kapsayan forma ve logo paketi varmı ? Mesela bazı paketlerde bizim 1.2.3 ligler yok sadece süperlig yapmışlar daha önce 3.lig takımları bile olurdu
    FM Slovenia'yı öneririm. Orada tüm forma paketleri ve diğer yamalar var.
  • Arkadaşlar merhabalar bu oyunu 20 yıldır oyunuyorum (Yani kafama göre öyle çok kurcalamam). Managerlik profilini oluştururken ne yapıyorsunuz yani profesyonel futbolcudan emekli ve ya ünlü bir futbolculuktan emekli gibi falan mı yapıyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ploryaj

Biri yardım edebilir mi zor durumdayım lütfen

Alıntıları Göster
    Oyunu pencere moduna alın. denemelik bir kariyer açın ve kayıt etmeyi deneyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alsancak

Arkadaşlar merhabalar bu oyunu 20 yıldır oyunuyorum (Yani kafama göre öyle çok kurcalamam). Managerlik profilini oluştururken ne yapıyorsunuz yani profesyonel futbolcudan emekli ve ya ünlü bir futbolculuktan emekli gibi falan mı yapıyorsunuz.
    Yüksek profilli bir takım yönetirken antrenman özelliklerinizi yüksek yapmaya özen gösterin.
  • - The Stig - kullanıcısına yanıt
    O zaman da takım hemen uyum sağlayıp çok çabuk performans sergiliyorlar. Düşük profil yapınca takımda tutunamıyorsun bu sefer erken kovuyorlar.
  • tamerasker kullanıcısına yanıt
    Benim taktik aşağıdaki gibi ve verim aldım bu sene iyi bir şekilde. Geçen sene de orta saha ve kanat oyuncuları çok daha fazla gol atmıştı forvet oyuncusuna göre, forvet oyuncularına boşa para harcıyoruz resmen. Ortalama bir forvet alıp orta saha ve kanat oyuncularına parayı gömmek daha mantıklı. Defans için konuşursak kanat bek ve dar alanda savunma ile güzel defans yapılıyor. Eğer bekleri çok yönlü yaparsanız bu sefer dar alanda savunma yaparken çok içe gömülüyorlar ve rakip takımın kanat oyuncuları çok net pozisyonlara giriyor. Geçen sene çok yönlü bek ile güzel verim alıyordunuz bu sene de kanat bekler gayet verimli olmuş gördüğüm kadarıyla.

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4]/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4]
    / / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4]

• quote:

Orijinalden alıntı: - The Stig -

FM Slovenia'yı öneririm. Orada tüm forma paketleri ve diğer yamalar var.

Alıntıları Göster
    Başkanım FM slovakia olacak , oraya da telif attılar onlarda kaldırmış formaları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihdemirbal -- 25 Kasım 2019; 17:12:3 >
  • Forma ve logo olarak 2018 de indirdiğim paketleri 2019 da kullanmıştım sorunsuz. Şimdi 2020 de de sorunsuz kullanıyorum. Bazı yeni oyuncuların resimleri çıkmaz ama önemli değil benim için. Yeni logo ve forma paketi araştıracak ve indirecek zamanım olmadığından bu şekilde idare ediyorum.

Taktikte her sene bir önceki oyunda yaptığım taktiğin son versiyonunu alıp öyle başlıyorum. Daha sonra yeni oyunun durumuna ve elimdeki oyunculara göre üzerinde oynuyorum. Şimdiye kadar kendi açımdan hep istediğim oyuna kavuştum takım alışma sürecini geçtikten sonra. Taktikte de genel olarak direkt ve baskılı bir hücum oyunu oynatırım. Bu değişmez ama detaylarda değişiklikler yaparım. Sadece forvette kesinlikle komple forvet rolünden vazgeçmiyorum. Her aldığım forveti özel olarak bu şekilde antrenman yaptırıyorum. Kanat forvetleri de aynı şekilde.

Şimdilik 2. ligden bir takımı aldım ve bir kulüp yarat moduyla Tokat FC yapıp kariyere başladım. Bazı genç oyuncuları alarak elimdeki tecrübeli oyuncularla birlikte bir şeyler yapacağız. Hedef önce süper lig, sonrasında da avrupada kupa kazanmak. Tabi oyuncu yetiştirmeyi de es geçmeden.

• Beyler rezalet sonuçlar alıyorum yahu Nasıl oynatıyorsunuz takımı, cidden benimkiler çok kötü oynuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihdemirbal

Başkanım FM slovakia olacak , oraya da telif attılar onlarda kaldırmış formaları

Alıntıları Göster
    Kafa 1500 hocam Orasıda mı patladı

• Black_Wolf14 B kullanıcısına yanıt
    bu seneki oyunda yaratıcı forvetlerden sağlam verim aldım hocam, şu anda sahte forvet deniyorum oyuncular aşina olmasa da, kısa süreçte memnun kaldığımı söyleyebilirim ondan da. defans oyuncuları ve savunmaya yönük orta sahalardan katkı alamadım ben hiç.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yaratıcı forvetler leblebi gibi gol atıyor
  • amatormerakli A kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum bende çok gol atamıyor ne yaparsam yapayım. Ben de sahte forvet deniyorum birkaç maçtır. Ön libero, gizli libero kullanıyorum ben defansif orta saha olarak. Tonali çok iyi oynuyor gizli libero rolünde. Geçen sene de iyi profili vardı, bu sene de gayet iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: - The Stig -

Kafa 1500 hocam Orasıda mı patladı

Alıntıları Göster
    Malesef orayı da patlattılar. Ama FM-base de yeni forma paketi var, denenebilir
  • Allah kurtarsın
  • Avrupa Hedefi ile çıktığımız bu sezonda Cesur Bayraktar'ın öğrencileri sezona harika bir başlangıç yaptı.

Dipnot: Orta sahadaki yıldızımız 8 maçta 1 gol 4 asistle oynayan Travnik'in Milli Maçta ayağı kırıldı kendisi 7 ay oynayamayacak.
  • Sevgili Dostlarım,

Geçen gün oyunda lag yaşayanlara verdiğim 3-4 öneriyle çözüm bulamadıysanız bir öneri daha veriyorum.

Bu öneri benim arabadaki bazen tekleyip çalışmamasına benzer bir şekilde ekran kartı teklemesi dediğim olaydır.Olay şudur.Bugün bi baktım oyun 25 FPS oynanıyor kasmaktan oynanmıyor Allah Allah dedim pc paşlattım baktım yine aynı.

Ondan sonra dedimki bizim ekran kartı teklemiş

Bu tür durumlarda çözüm belli ekran kartına aygıt yöneticisinden girip ekran kartını devre dışı bırak diyip tekrar aktif edin düzeliyor.1-2 defa başlatmama rağmen düzelmeyen olay bu sayede hemen düzeldi.İsterseniz geçen günkü önerilerime birde bu tavsiyeyi ekleyiniz.İnşallah sorununuz düzelir.

Herkese Kolay Gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Segefendi -- 26 Kasım 2019; 21:12:12 >

• Arkdaşlar yeri mi bilmiyorum ama steam da 179 tl oyun. İndirimde olduğu bir yer var mı acaba şurdan al diyebilecek biri var mı başka ülkeler de olabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tylerdurden04

Arkdaşlar yeri mi bilmiyorum ama steam da 179 tl oyun. İndirimde olduğu bir yer var mı acaba şurdan al diyebilecek biri var mı başka ülkeler de olabilir?
    Voidu'dan al 113 TL şuan en uygun orası
  • 
Sayfa: önceki 11111112111311141115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.