Şimdi Ara

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] (1032. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
23.475
Cevap
149
Favori
1.414.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10301031103210331034
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tam diyordum ki bu oyun olmuş galiba, yok abi bir türlü düzeltmiyorlar şu mantıksız saçma şeyleri

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4]

Bir de ŞL eleme maçım var, listeye Ciğerci'yi almadım. 24 tane futbolcu yani tüm takım toplanmış bana isyan çekiyor maçtan 1 gün önce. Lan Tolga Ciğerci kim? Adam daha dün geldi size noluyor? Yarın o kadar önemli maç varken derdiniz Ciğerci mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Fortescue

Tam diyordum ki bu oyun olmuş galiba, yok abi bir türlü düzeltmiyorlar şu mantıksız saçma şeyleri

Bir de ŞL eleme maçım var, listeye Ciğerci'yi almadım. 24 tane futbolcu yani tüm takım toplanmış bana isyan çekiyor maçtan 1 gün önce. Lan Tolga Ciğerci kim? Adam daha dün geldi size noluyor? Yarın o kadar önemli maç varken derdiniz Ciğerci mi?
    Öyle. Bir de "ben alternatiflerimden daha iyiyim" diyorlar ya.

Yahu tamam takımın hatırı sayılır ismi dese anlayacağımda yeni transferler diyor, bir de arkasına adam topluyor. Hiyerarşi kısmında alta kalanın canı cıksın.

Gerçi genelde "almadım ama siz daha iyiysiniz, satayım da takım mı zayıflasın" falan deyince çoğu geri adım atıyor.

• arkadaslar fm 2018 de 3 yaratici forvetli hileli taktik vardi.. 2019 da varmi boyle hileli taktik ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4. sezonda oyuncular birden antrenman programını beğenmemeye başladılar. Yoğunluk az dediler. Ekstra antrenman ekledim bende.
    Bu seferde programdaki ani değişiklikten mutsuz oldular.. napmalı?
  • Berkay Özcan çift pasaport ama yabancı statünde göstermeye başladı, hata olduğunu düşündüm 21 yaşaltına gönderdim ama gitmedi halen as kadroda gösteriyor.
  • beyler çok önemli soru soracağım steam üzerinden biz iki arkadaş zaten oynuyoruz dün bir arkadaşa daha aldırdık steam den enteresandır oyunu görüyor cevrimiçi oyuna katıl diyor şifreyi yazıyor o ekranda kalıyor bizim oyunumuza giremiyorum tam tersini yaptık o oyun kurdu biz girmeye calıştık bu seferde menejer ekleme kısmında bızım oyun kalıyor ama biz diğer arkadaşla normal sorunsuz girebiliyoruz sizce nasıl bir sorun olabilir? örnek veriyorum aynı arkadaşla steam üzerinden pubgye girebiliyoruz aynı gün ama fm 2019 a giremedik nedendir bilen var mı teşekkürler
    not: İnternet hızı cok iyi fm 29 dakikada indi mesela
  • dogan107 kullanıcısına yanıt
    Hileli taktikle oyunda basari saglayip zevk mi aliyorsunuz ?

• fSinatra kullanıcısına yanıt
    Oyunda Alman milli takimini sectigi icin yabanci olmustur.

• MA11 kullanıcısına yanıt
    anladım sağol cevap için
  • Arkadaşlar Milan aldım ilk sezon dikey tiki-taka oynattım Higuain 5 gol atabildi ancak. 2. sezon Kanat Oyunu'na geçtim bu sefer de Andre Silva gol atamıyor.

Forvetler geriye gelip diğer oyunculara servis yapıyor (hangi rolü seçersem seçeyim) ve bu nedenle ceza sahasına çok sık giremiyor. Daha da büyük sorun ise hem kanatlar hem de bekler sürekli ceza sahası dışına, orta sahaları şut çekebileceği şekilde orta yapıyor. Direktiflerden hepsini santrafora veya merkeze ortalasın diye ayarladım, yine aynı şey.

Ne yapsam değişmiyor bir türlü verim alamadım forvetlerden, önerisi olan var mı?
  • Oyunu aldım meğerse 1 hafta önce kırılmışNeyse en azından yapımcıyı desteklemiş olduk bu şekilde.Bu arada tsl ile diğer ligler arasında uçurum gerçek hayattanda fazla olmuş, cl ilk maçında real deplasmanında 30. dakika 6. golü kalemde görünce kapattım direk fener karıyerini.Bu yıl sanırım tsl takımlarını es geçicem, yine epl orta sıra takımları ile başlıcam uzun karıyere.
  • Arkadaşlar Brezilya Serie B de Fortaleza da oynayan gustavo henrique da silva isimli futbolcunun profilini atabilecek olan varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Düşük_Baglanti

Oyunu aldım meğerse 1 hafta önce kırılmışNeyse en azından yapımcıyı desteklemiş olduk bu şekilde.Bu arada tsl ile diğer ligler arasında uçurum gerçek hayattanda fazla olmuş, cl ilk maçında real deplasmanında 30. dakika 6. golü kalemde görünce kapattım direk fener karıyerini.Bu yıl sanırım tsl takımlarını es geçicem, yine epl orta sıra takımları ile başlıcam uzun karıyere.
    Ben atletico madride 9-1 yenildim fenerbahçe ile , ligde şampiyon oluyorum avrupada bir hiçim neden oluyor anlamadım böyle
  • altyapı tesisleri harika seviyede ama en yüksek 3 yıldızlı oyuncu çıktı.. neden böyle?
  • fSinatra kullanıcısına yanıt
    personeller ne durumda + şans da lazım. ayrıca takımın epey iyiyse 3 yıldız fena değil diğer takımlara göre 4 5 yıldız olabilir geliştirip satarsın :D

• davalaa D kullanıcısına yanıt
    Galiba bu gerçi ileri tarih oldu. Özellikle bu adamı niye sordun?

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marty.McFLY -- 15 Kasım 2018; 21:5:48 >
  • Hocam takip ettiğim futbolcular arasinda. Profilini incelemek istedim. Ancak gelisimini tamamlayamamiş sizin kariyerde, güncel haline cok benzer

• davalaa D kullanıcısına yanıt
    twitter scoutlarından mısın yoksa

• Aynen hocam simdi burdan acik acik istedigim profilden sonra ziplamasi ve bitiriciligi iyiymiş akhisara onerecegim.

• Personeller iyi, 3 yıldız derken max potalsiyelden bahsediyorum. ilk 2 sezon daha iyi adamlar çıkmıştı, şanssızlık gibi.

Bu arada 4. sezon bitmek üzereyken nisan ayında yönetim bütçeyi sıfırladı 40m € boşa gitti :(
  • 
Sayfa: önceki 10301031103210331034
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.