Şimdi Ara

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] (1031. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23.475
Cevap
149
Favori
1.414.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10291030103110321033
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MARCO

https://downloadcenter.intel.com/download/28289?spredfast-trk-id=sf201668229

İntel işlemciler için bir güncelleme yayınlandı bi dene istersen
    3 defa denedim bir türlü güncelleme yapamadım. İntelin ekran kartı güncellemesini yapabilien var mı?
    Oyun 1 yıldız veriyor :(

İşlemcim ; intel i5 3320m / HD 4000 ekran kartı / 8 gb rem / 120 gb ssd .Fakat 1 yıldız alıyorum.

• 152mb lık güncelleme geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marty.McFLY

152mb lık güncelleme geldi.
    + danimarka yunanistan ya da norveç liginde oynamıyosanız yeni lig açmaya gerek yok, birkaç düzeltme+stabilite falan filan
  • Hiç hoşuma gitmiyor ben hala istediğim taktiği oynatamıyorum yani futbol özgürlüğü yok hep içine kapanık sistemler vesayire yani açık değil her şey tiki taka vs vs koymuşlar oraya hiçbir anlamı yok 1-2 preslenmeler vs eski hevesim yok para boşa gitti
  • RiorraW R kullanıcısına yanıt
    gecen serilerdeki bazı komutları grafikleştirmişler, taktiklerde efsane olaylar vs diye anlattılar. önde presi şimdi mini ekranda çizgiyi tutup ileri çekiyoruz gecen serilerde sadece yazı tabanlıydı. kötü mü hayır ama taktik tahtasında kalıpları kaldırmaları gerek bence ben belki 5 tane st ile oynayacagım size ne yani :D CM 2010da bu srbestlik vardı mesela
  • Cm efsane seriydi zaten bunlar 5 sene geriden geliyorlar. Meydanı boş buldular ne yapsam alırlar derdindeler ki alıyoruz da. Sadece görüntü değişiyor benim için başka bir şey değil
    katılıyorum...
  • Oyunun reklam panolarinda FM 2008 yazan var mi? Bende cogu macta 2008 yazıyor.
    Kendi taktiginizi yaratarak da bir seyler ortaya cikarabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RiorraW

Hiç hoşuma gitmiyor ben hala istediğim taktiği oynatamıyorum yani futbol özgürlüğü yok hep içine kapanık sistemler vesayire yani açık değil her şey tiki taka vs vs koymuşlar oraya hiçbir anlamı yok 1-2 preslenmeler vs eski hevesim yok para boşa gitti
    Kendi taktiğini oluşturabiliyorsun. Ben kullanmadım onları.
  • bi güncelleme daha geldi, online oyunlarda hatalar oluyomus onlar için sanırım
  • Arkadaşlar FM 19'u steam üzerinden aldım ancak oyun açılmıyor. The server is not reachable hatası alıyorum. Yardımcı olabilecek var mı ?
  • kaleci tavsiyeniz var mı gsye?
  • fSinatra kullanıcısına yanıt
    Anton mitryushkin benim oyunda iyi gelişmiş, Rusya ve Dortmund un as kaleci oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marty.McFLY

Liverpool'un oyuncularını amma şişirmişler. 1 sezon zevkli futbol oynadılar onda da anca 4. olabildiler ama özellik girerken klavyenin bütün tuşlarına basmışlar heralde.
    Premier Lig'de 4. olmalarından ziyade Şampiyonlar Ligi finali oynamaları etken muhtemelen. Premier Lig'in en iyi sağ kanadı, en iyi stoperlerinden biri, en iyi savunma ortasahalarından biri vs. hep Liverpool'da. Kaldı ki 1 sezon boyunca değil Klopp hep zevkli oynatır, Dortmund'ta da böyleydi.
  • FM 18'i indirimde almıştım. 19'u almadım PS4'e çok para gidiyor kur da fırladı o yüzden ücretsiz edindim. İlk düşüncem, FM 2018'e boşa para vermişim asıl hak eden bu gibi

Fenerbahçeyle başlıyorum. Mevcut hoca Koeman'ın burada yardımcım olması da hoşuma gitmedi değil he, keşke Aykut'ları Advocaat'ları falan da yardımcı olarak tutabilsek yanımızda
  • quote:

Orijinalden alıntı: fSinatra

kaleci tavsiyeniz var mı gsye?

Moha Ramos 22k serbest kalma maddesi var
  • arayüz ekranı neden kasıyor ya?
  • Benim taktikte, oyuncular da mı sorun var yoksa oyunda mı?

Çoğu maçta ciddi şut çekiyoruz, bunların epey azı kaleyi buluyor onlarında epey azı gol oluyor. Bir de çok fazla direğe çarpıyor. Dolayısıyla maç kazanmak zorlaşıyor. Forvetler falan gol kralı olması lazım.

Gerçekte sezon içinde 3-5 maçta olur da çoğu maçta olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captain_turkiye -- 14 Kasım 2018; 21:0:10 >
  • 19.1.4 güncellemesi ile birlikte yavaşlıktan ve kasmaktan oynayamıyorum oyunu resmen. ne yaptıysam da düzeltemedim. önerisi olan var mıdır? özellikle maçlarda efsane kasıyor, delireceğim :/
  • 
Sayfa: önceki 10291030103110321033
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.