Şimdi Ara

Fok katliamı şimdi de WoW'u karıştırdı...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dünyaca ünlü hayvan hakları savucusu PETA, savaş bayrağını şimdi de World of Warcraft'ta açtı...

PETA dünyanın hemen her bölgesinde hayvan haklarını savunmak için en sansasyonel eylemleri yapan örgütlerin başında geliyor. Özellikle kürkü için avlanan hayvanları korumayı kendisine görev edinen PETA üyeleri, son olarak Kanada'da gerçekleşen fok katliamına sert tepki göstermişti. Ve PETA, şimdi de bu görevi gerçek dünyadan sanal dünyaya taşımaya karar verdi. World of Warcraft'ta savunmasız fokları öldüren oyunculara karşı tepkilerini ortaya koymaya karar veren PETA üyeleri, oyunda sanal bir protesto toplantısı düzenleyecekler.

WoW'un Whisperwind adlı sunucusunda meydana gelen fok katliamından sorumlu olan oyuncu gruplarını, PETA, PVE sunucusunda protesto edecek. Bunun sebebi ise fokları öldüren oyuncu gruplarının bu toplantıya oyun içerisinden saldırmasını zorlaştırmak. Buna rağmen fok katliamını sürdüren oyuncu gruplarının, PVE sunucusunda gerçekleşecek olan toplantıyı basması ve foklardan sonra PETA üyesi oyuncuların karakterlerine de saldırmaları bekleniyor.

http://www.chip.com.tr/konu/Fok-katliami-simdi-de-WoW-u-karistirdi_12016.html

• Şakamı bu
  • canları sıkılmış heralde PETA üyelerinin
  • Bide blizzard ciddiye alıp ulduarın son bossunu fok yapmasın
  • Süpermis
  • D.E.H.T.A's Little P.I.T.A.
  • Stromwindde soyunup eylemmi yapcaklarmış :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: Carnige

Bide blizzard ciddiye alıp ulduarın son bossunu fok yapmasın

• Hemen gidip boreanda 3-5 fok avlayacam
  • Kamagua'daki fok çiftleştirme daily görevine abanalım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Butterfly Effect

Kamagua'daki fok çiftleştirme daily görevine abanalım.

Şuanda ordayım.
  • insan hakları dernekleride Arthas' a karşı eylem yapsın insan aleminin kökünü kurutuyor diye
  • quote:

Orjinalden alıntı: PeterPetrelli

quote:

Orjinalden alıntı: Butterfly Effect

Kamagua'daki fok çiftleştirme daily görevine abanalım.

Şuanda ordayım.

PETA üyeleri Kalu'ak'a exalted olmayandan 50 DKP düşüreceklermiş. Orgri'de meydan dayağı atıcaklar hatta.

• millet kafayı sıyıtmıs ya sunların derdine bak
  • warcraftta bu eylemi yapınca ammma da ipler adamlar
  • Şaka gibi sanalla gerçeği ne zaman karıştırmayı bırakacaklar.
  • DEHTA grubu hakkaten PETAnın WOW ayağı gibi bir şey.. birde hemet nesingway'in heykelini dikip ateşe vermişler.. görünce kopmuştum..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Carnige

Bide blizzard ciddiye alıp ulduarın son bossunu fok yapmasın

haha iste bu super olur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: GrAy

Şaka gibi sanalla gerçeği ne zaman karıştırmayı bırakacaklar.

Bu eylemi saçmalık olarak görenler sanırım Grizzly Hills teki beyaz başlı kartalların bize yeşil görünmesini de saçma bulacaktır. Neden? Çünkü onlar Amerikanın simgesi. Yani biz onları kesemeyiz.
    Dostum haklısın. Sanal ile gerçeği karıştırmamamız lazım. Ama blizzardın kendisi zaten karıştırmış durumda. Dolayısı ile ben böyle bir eylemi o kadar da saçma bulmuyorum. Bu oyun sanal da olsa oyuncular gerçek ve öldürdükleri hayvanın bir fok olduğunu idrak edebiliyorlar.
  • Tamam Droodlarla ittifak kursunlar

Bende papadan yardım isticem zaten ..Paladinim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darth Revan -- 13 Nisan 2009; 20:53:03 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.