Şimdi Ara

Fok katliamı şimdi de WoW'u karıştırdı... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu tür eylemlerde amaç ilgi çekmek konuyu insanlara hatırlatmaktır. Tıpkı sanatçıların reklam aşkları gibi. Ne alakası var oysaki aşk ile reklamın ama insanı gündemde tutuyor işte. Oyunda kesilen fokun kimsenin umrunda olduğunu sanmıyorum. Amaç konuya dikkat çekmek bencede gayet güzel bir yöntem.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Goldthwait

Yok artık LeBron James..

• quote:

Orjinalden alıntı: Ayıterbiyecisi

quote:

Orjinalden alıntı: GrAy

Şaka gibi sanalla gerçeği ne zaman karıştırmayı bırakacaklar.

Bu eylemi saçmalık olarak görenler sanırım Grizzly Hills teki beyaz başlı kartalların bize yeşil görünmesini de saçma bulacaktır. Neden? Çünkü onlar Amerikanın simgesi. Yani biz onları kesemeyiz.
    Dostum haklısın. Sanal ile gerçeği karıştırmamamız lazım. Ama blizzardın kendisi zaten karıştırmış durumda. Dolayısı ile ben böyle bir eylemi o kadar da saçma bulmuyorum. Bu oyun sanal da olsa oyuncular gerçek ve öldürdükleri hayvanın bir fok olduğunu idrak edebiliyorlar.

Bunda şaşılacak birşey yok gayet mantıklı.Bizim Türklerde yapsaydı böyle bir oyun dağlardaki bozkurtları öldüremeseydik bitşey dermiydik?

• bu kadar boş insanlar nasıl olabiliyor anlamıyorum,wow da fok katliamıymış.işsizlik başlarına mı vurmuş ne
    hamburger yemeyin siz önce,vezeteryan sanız:sanki bitkilerin canı yok onlarda canlı onlarıda yemeyin
    daha neler göreceğiz bakalım
  • Kesin beni oyunda gördüler, bana acıdılar , protesto ediyolar.

Olay şöyle gerçekleşti :

Şimdi ben stranglethornda kasıyordum druid ile. Baktım bir alliance bana doğru koşarak geliyor. bende kaçacak yer bulamadım attım kendimi denize.

daha hızlı kaçarım diye fok formuna girdim , o esnada daha arayı açamadan dövdüler beni.

muhtemelen bunu gören bir PETA üyesi, benim player olmadığımı, oyundaki herhangi bir mob olduğumu düşündü. Kaçma sahnesi çok acıklıydı, çok savunmasızdı. Vicdanları elvermeyip tepki göstermiş olmalılar. Haklılar bende gösterdim tepki. Beni koruyun, özellikle burdan tüm oyunculara sesleniyorum. Kaçmak için suya giren druide bılaşmayın. Bakın dünya ayağa kalkıyor sonra.

• quote:

Orjinalden alıntı: Rocksound

Kesin beni oyunda gördüler, bana acıdılar , protesto ediyolar.

Olay şöyle gerçekleşti :

Şimdi ben stranglethornda kasıyordum druid ile. Baktım bir alliance bana doğru koşarak geliyor. bende kaçacak yer bulamadım attım kendimi denize.

daha hızlı kaçarım diye fok formuna girdim , o esnada daha arayı açamadan dövdüler beni.

muhtemelen bunu gören bir PETA üyesi, benim player olmadığımı, oyundaki herhangi bir mob olduğumu düşündü. Kaçma sahnesi çok acıklıydı, çok savunmasızdı. Vicdanları elvermeyip tepki göstermiş olmalılar. Haklılar bende gösterdim tepki. Beni koruyun, özellikle burdan tüm oyunculara sesleniyorum. Kaçmak için suya giren druide bılaşmayın. Bakın dünya ayağa kalkıyor sonra.

Konu süper yorumlara ev sahipliği yapmış gülmekten yuhaf oldum özelliklede bu yoruma Adamların tepkisine dicek laf bulamıyom Blizz'de tehdit etsin kanada sunucularını engelleriz oynatmayız diye ülke ayaklansın ya da peta - blizz ortak çalışması ile avcıları avlayalım açıkcası bende çok üzülüyom hayvanların öyle aşşalık insanlar tarafından çivili sopalarla öldürülmesine 2-3 video izlemiştim çok dokumuştu.Allah'tan korkmaz kuldan utanmaz pislikler.

• Aslında şey olsun fok kesenler pk gibi bir duruma girsin onu kesenlere exp ve honor versin o zaman kimse kesmez
  • Bugün Fok yarın baska bir hayvan derler.Bu gidişle sholazar basin a giriş yasaklanacak mob kesemicez
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.