Şimdi Ara

Focus III Aracıma jant tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba, sedan focusumun jantlarını beğenmiyorum, x paketli olmasına rağmen TR ye 16" jantlarla geliyor. Style paketli focusların jantları daha güzel görünüyor. 17" taksam yay gerekir mi? Koyu renkli jantlar çok hoşuma gidiyor, tavsiye de bulunabilirmisiniz.

• 17" olacaksa 5 kollu, dış kısmı parlak, iç kısımları siyah olan jantlar güzel durabilir. Jant seçmek zor iş. Ben de aynı süreçten geçiyorum.
  • 5 ya da 6 kollu jant alın derim. hani şu reklamdakilerden mesela. ya da ona benzeyen başka bir ürün. ama kesinlikle ince kollu olsun. (17'' tabi)

• Araç rengi nedir acaba jant seçiminde araç rengi de önemli.
  • Aracım kül kahve diye geçiyor katalogda fakat çok değişken bir renk. Belli başlı markalar varmı mesela nette 850 tl ye de var 1800 e de var. 17 takarsam yay şart mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sscasta

Aracım kül kahve diye geçiyor katalogda fakat çok değişken bir renk. Belli başlı markalar varmı mesela nette 850 tl ye de var 1800 e de var. 17 takarsam yay şart mı

? ? ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: umut111907

5 ya da 6 kollu jant alın derim. hani şu reklamdakilerden mesela. ya da ona benzeyen başka bir ürün. ama kesinlikle ince kollu olsun. (17'' tabi)

Çok güzel görünüyor bu jantlarla

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.