Şimdi Ara

FOÇA'LI HONDACILAR

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • FOÇA'da bulunan tüm honda kullanıcıları için bu konuyu açtım.

Amacım Foça'da her hafta bir gün ve saat belirleyerek honda kullanıcılarını haftanın bir günü... 1 yada 2 saat kadar biraraya getirerek dostluk arkadaşlık ve en önemlisi bir honda kullanıcısı olarak herkese ayrıcalıklı olduğumuzu hissettirmek. Bunun yanında dertlerimizi bilgi, beceri, tecrübe, tavsiye, sıkıntılarımızı, sorunlarımızı, mutluluklarımızı kısacası bu forum sitesinde yüzyüze konuşamadığımız herşeyi canlı canlı paylaşma imkanı sağlamaktır.

Bu forumda bu konuyu okuyan arkadaşların diğer Foçalı honda kullanıcılarını önce buraya ve sonra buluşma noktamıza davet etmesini bekliyorum.

İlgilenen tüm Foçalı Honda kullanıcılarına şimdiden teşekkür ediyorum.

ŞİMDİLİK........(TAVSİYELERE GÖRE TABİİ Kİ DEĞİŞEBİLİR)

BULUŞMA YERİ VE ZAMANI:

HAFTANIN HER CUMA GÜNÜ SAAT 18:30 DA İZMİR YOLU ÇIKIŞINDAKİ MANZARA SEYİR YERİ OLARAK BELİRLEDİM ÇÜNKÜ YERİ ÇOK MÜSAİT

.......FARLARINIZ VE YOLUNUZ HEP AÇIK OLSUN........

• Arkadaşım çok güzel düşünmüşsün, umarım talep olur ve bu uygulama klasikleşir.. Umarım diğer yerlere de örnek olur..
    Yalnız benim durum biraz vahim, hem Hondam yok hem de Erzurum'da yaşıyorum.. Ama Civic HB 1.8 Tam Otm. bakıyorum, kafama göre bulursam hemen alıcam:) ve her yaz o taraflara geliyorum.. Kayınpederler Aliağa'lı, yaza Civcivimi alabilirsem, uğrayıp bir merhaba derim:)

Kolay gelsin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: nrglife

Arkadaşım çok güzel düşünmüşsün, umarım talep olur ve bu uygulama klasikleşir.. Umarım diğer yerlere de örnek olur..
    Yalnız benim durum biraz vahim, hem Hondam yok hem de Erzurum'da yaşıyorum.. Ama Civic HB 1.8 Tam Otm. bakıyorum, kafama göre bulursam hemen alıcam:) ve her yaz o taraflara geliyorum.. Kayınpederler Aliağa'lı, yaza Civcivimi alabilirsem, uğrayıp bir merhaba derim:)

Kolay gelsin..
    nrglife kardeşim ilgin için teşekkür ederim.
    foça ya her zaman beklerim.
    izmirden araba denkgelirse ilgilenir alır ustamıza güvenle baktırırız. ustamız dürüst ve güvenilirdir. honda terakki de yıllarca emek vermiş tanınan bir kişidir. hatta sıkı pazarlık bile yaparız gözün arkada kalmasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: alefortenfoni

nrglife kardeşim ilgin için teşekkür ederim.
    foça ya her zaman beklerim.
    izmirden araba denkgelirse ilgilenir alır ustamıza güvenle baktırırız. ustamız dürüst ve güvenilirdir. honda terakki de yıllarca emek vermiş tanınan bir kişidir. hatta sıkı pazarlık bile yaparız gözün arkada kalmasın.

Alıntıları Göster
    bu konu fazla yaşamaz kardeşim.

kaç honda var foçada da, kaçı DH üyesi?

zor dostum zooor.

• quote:

Orijinalden alıntı: hozturan

bu konu fazla yaşamaz kardeşim.

kaç honda var foçada da, kaçı DH üyesi?

zor dostum zooor.

Alıntıları Göster
    SLM İZMİRLİ--YADA EGELİ HONDACILAR DİYE AÇIN FORUM BENCE..
  • quote:

Orijinalden alıntı: comanderr

SLM İZMİRLİ--YADA EGELİ HONDACILAR DİYE AÇIN FORUM BENCE..

Alıntıları Göster
    comander kardeşim ilgin ve tavsiyen için teşekkür ederim
    asıl amacımız bu forumun dışında da haftada bir gün olsun yarım saat bir saat biraraya gelmek
    sohbet muhabbet tecrübe paylaşımı
    bir de foça küçük biryer olduğu için toplanmamız ve biraraya gelmemiz daha tatlı olacak kanaatindeyim
    gelirsen seni de bekleriz
  • quote:

comander kardeşim ilgin ve tavsiyen için teşekkür ederim
    asıl amacımız bu forumun dışında da haftada bir gün olsun yarım saat bir saat biraraya gelmek
    sohbet muhabbet tecrübe paylaşımı
    bir de foça küçük biryer olduğu için toplanmamız ve biraraya gelmemiz daha tatlı olacak kanaatindeyim
    gelirsen seni de bekleriz

Alıntıları Göster
    hozturan'a cevao olarak da:
    doğru diyon yapamayız....
    sen gelme kardeş sensiz daha iyi olur
    nerde çokluk orda bokluk
    YOĞURT MAYALAMADIK Kİ TUTMASINI BEKLEYELİM
    (insan biraz teşvikçi tavsiyeci olur... sen ya kıskandın yada honda senin için sadece bir ARABA sıfatında.... garibim)

• ARKADAŞIM BEN SANA KATILIYORUM. UMARIM GÜZEL BİR TANIŞMA TOPLANTISI OLACAK VE SÜREKLİLİĞİ OLACAK. KİM NE DERSE DESİN TÜM FOÇALI HONDACILARI BEKLİYORUZ.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BARAN78

ARKADAŞIM BEN SANA KATILIYORUM. UMARIM GÜZEL BİR TANIŞMA TOPLANTISI OLACAK VE SÜREKLİLİĞİ OLACAK. KİM NE DERSE DESİN TÜM FOÇALI HONDACILARI BEKLİYORUZ.
    Rümuzumdan da anlaşıldığı üzere bu etkinliğinizi canı gönülden destekliyor ve katılıyorum(ancak mayıstan itibaren)
  • quote:

Orijinalden alıntı: foçalı

Rümuzumdan da anlaşıldığı üzere bu etkinliğinizi canı gönülden destekliyor ve katılıyorum(ancak mayıstan itibaren)

Alıntıları Göster
    "foçalı" bu rumuzla donanım haberde ve burada..... çok sevindim..... şaşırdım çok memnun oldum....
  • quote:

"foçalı" bu rumuzla donanım haberde ve burada..... çok sevindim..... şaşırdım çok memnun oldum....

Alıntıları Göster
    02 nisan 2010 tarihinde ilk toplanmamızı gerçekleştirdik.
    AZ dık ama ÖZ dük.....
    gelen arkadaşlara teşekkür ederim.
    katılan arkadaşlar bu işin zamanla daha iyi boyutlara erişeceğini düşünerek foça daki tüm honda kullanıcılarına bir şekilde ulaşmak gerektiğini ve bu konuda destek vereceklerini söylediler.
    olmaz diye düşünmedimde değil ama foça küçük bir yer bu gibi girişimler daha tatlı olacak eminim.
    manzara ve muhabbet harikaydı.
    daha iyi olacağının sinyallerini aldık bu bize yeter....

• quote:

02 nisan 2010 tarihinde ilk toplanmamızı gerçekleştirdik.
    AZ dık ama ÖZ dük.....
    gelen arkadaşlara teşekkür ederim.
    katılan arkadaşlar bu işin zamanla daha iyi boyutlara erişeceğini düşünerek foça daki tüm honda kullanıcılarına bir şekilde ulaşmak gerektiğini ve bu konuda destek vereceklerini söylediler.
    olmaz diye düşünmedimde değil ama foça küçük bir yer bu gibi girişimler daha tatlı olacak eminim.
    manzara ve muhabbet harikaydı.
    daha iyi olacağının sinyallerini aldık bu bize yeter....

Alıntıları Göster
    09 nisan 2010...
    ikinci toplanmamızı da gerçekleştirdik...
    bu böyle devam edecek...

• quote:

09 nisan 2010...
    ikinci toplanmamızı da gerçekleştirdik...
    bu böyle devam edecek...

Alıntıları Göster
    KARDEŞİM BENİM BENCE BU TOPĞLANTILARIN ÜZERİNE BİRAZ YOĞUNLAŞMAMIZ GEREKİYOR.
    SEN NE DERSİN BİLMEM AMA BEN BÖYLE DÜŞÜNMEKTEYİM.
    BU UYGULAMA HERKESE VE HER YÖREYE HİTAP ETMELİ...
  • quote:

KARDEŞİM BENİM BENCE BU TOPĞLANTILARIN ÜZERİNE BİRAZ YOĞUNLAŞMAMIZ GEREKİYOR.
    SEN NE DERSİN BİLMEM AMA BEN BÖYLE DÜŞÜNMEKTEYİM.
    BU UYGULAMA HERKESE VE HER YÖREYE HİTAP ETMELİ...

Alıntıları Göster
    BAZI ARKADAŞLARIMIZIN MESAİ BİTİŞ DURUMLARINI GÖZ ÖNÜNE ALIRSAK BULUŞMA SAATİNİ 19.00 GİBİ YAPSAK DAHA İYİ OLCAK SANIRIM .
    KATILAMAYAN BAZI ARKADAŞLARIMIZ DA ORADA OLABİLECEKLERDİR.
    DİYE DÜŞÜNÜYORUM
  • quote:

BAZI ARKADAŞLARIMIZIN MESAİ BİTİŞ DURUMLARINI GÖZ ÖNÜNE ALIRSAK BULUŞMA SAATİNİ 19.00 GİBİ YAPSAK DAHA İYİ OLCAK SANIRIM .
    KATILAMAYAN BAZI ARKADAŞLARIMIZ DA ORADA OLABİLECEKLERDİR.
    DİYE DÜŞÜNÜYORUM

Alıntıları Göster
    YAKINDA HONDAMI ALIP BENDE KATILACAGIM ARANIZA AMA LAKIN BIR ARABA BULAMADIM:(( TEK DUSUNCEM 1.8 İVTEC MAX 31 PARAM VAR HABERINIZ OLURSA MSJ ATARSANIZ SEVINIRIM ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: baybulut

YAKINDA HONDAMI ALIP BENDE KATILACAGIM ARANIZA AMA LAKIN BIR ARABA BULAMADIM:(( TEK DUSUNCEM 1.8 İVTEC MAX 31 PARAM VAR HABERINIZ OLURSA MSJ ATARSANIZ SEVINIRIM ..

Alıntıları Göster
    Az kaldı.Burnumda tütüyor Foça en kısa zamanda aranıza katılmak dileği ile.
  • quote:

Az kaldı.Burnumda tütüyor Foça en kısa zamanda aranıza katılmak dileği ile.

Alıntıları Göster
    foçalı ve baybulut arkadaşları bekliyoruz biz de hasretle....
    baybulut arkadaşın 1.8 honda isteğini de araştırıyorum.... bana ulaşsın 5433200199
  • quote:

foçalı ve baybulut arkadaşları bekliyoruz biz de hasretle....
    baybulut arkadaşın 1.8 honda isteğini de araştırıyorum.... bana ulaşsın 5433200199

Alıntıları Göster
    02 mayıs 2010 pazar günü saat 18:00'de.... yine seyir tepesinde mangal sucuk balık rakı bira yapıyoruz
    BAYBULUT arkadaş bize katılırsa seviniriz hondası olmasa da o bir hondacı... belli oluyor.... irtibat kurarsan seni pazar günü alırız...
    FOÇALI için de sabırla bekliyoruz.....
  • quote:

02 mayıs 2010 pazar günü saat 18:00'de.... yine seyir tepesinde mangal sucuk balık rakı bira yapıyoruz
    BAYBULUT arkadaş bize katılırsa seviniriz hondası olmasa da o bir hondacı... belli oluyor.... irtibat kurarsan seni pazar günü alırız...
    FOÇALI için de sabırla bekliyoruz.....

Alıntıları Göster
    Çok az kaldı bekle beni foça allah nasip ederse mayıs 15 gibi aranızdayım.Tüm honda'cılara sevgiler saygılar.
  • quote:

Çok az kaldı bekle beni foça allah nasip ederse mayıs 15 gibi aranızdayım.Tüm honda'cılara sevgiler saygılar.

Alıntıları Göster
    15 mayıs cumartesi günü yine bir birlikteliğimiz olacak
    yer mekan ve neler yapacağımızı arkadaşlar ile konuşup kararlaştıracağız.
    buradan da ayrıca bilgi veririm.
    saygılar...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.