Şimdi Ara

Fm çok geç çıkmıyor mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oyun genel olarak Kasım ayında çıkıyor.Geç olduğunu düşünüyorum.Oyun çıktıktan sonra ligin ilk yarısı bitiyor.

• 100 binin üzerinde oyuncu teknik heyet personeli vs'nin tek tek bilgilerini yeni sezondaki performansına göre aktarmak kolay iş olmasa gerek :)

Oyunu isteseler Eylül'de de çıkarılır fakat bu sefer çoğu bilgi hatalı olur. Tıpkı Neymarın PSG'ye transfer olmasına rağmen PES demosunda olmasına rağmen.

Düşün adamlar 1 oyuncu için güncelleme getirmezken. FMde 100binin üzerinde oyuncu ve personel var.

Herkes oyunun niye çok gelişmediğinden yakınıyor ama al şu 100 oyunucunun bilgilerini gir desen 1 haftada giremez.

Yapılan iş akıl işi değil. Bu yüzden 50-100 lira değil 200 lira olsa bile son kuruşuna kadar hak ediyor bence FM.

Yeni bir sisteme geçip yeniden oturtmak kolay değil. Bu yüzden de FM 10 yıldan fazladır aynı algoritma üzerinden gidiyor. Her sene gelişip ufak tefek eklemelerle büyüyor.

1 oyuncuda bile en az 80 den fazla bilgi girmek gerekirken. 100,000 x 80'in oyunun neden geç ve az geliştiğinin bir nedeni aslında.

Düzeltme; İmla
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• - The Stig - kullanıcısına yanıt
    Evet o açıdan bakılırsa doğru, ama 80'den fazla vermem.Bende 16 vardı, 17'yi almaya hiç heveslenmedim çünkü göze çarpan bi sosyal medya twit olayı felan getirmişler.FM'de o olmasa da hiçbir şey farketmez.
  • 80 lira 150 lira kisiden kisiye degisir. Verip vermemek degil mesele. FM yi begenen hastasi olan kisiler bu emek icin para oduyor. En azindan ben oyle dusunuyorum. Bu yuzden maddiyati onemli degil. Yeterki en az hatali vede buglu olsun.

Benim icin cok onemli degildi sosyal zimbirtilar seyi. Zaten hicde kullanmadim Bana gore gereksiz bi eklemeydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keske official guncelleme çıksa fm10a, en sevdiğim oyun o bu serinin

FM nin hastası olan kisiler oyun 150 de olsa verirler hiç sıkıntı yok tutku meselesi.Bende çok seviyorum oynarken bayağı bi keyif alıyorum hatta ama oyun da bir yerden sonra monotonlasıyor.16 da gs ile başlamıştım 4 sezon geçirdim ilk 2 sezon şampiyon olamamıstim sonra topladım kupaları.Daha sonra yönetimden transfer bütçesi istedim vermeyince basına söyledim kovdular :D daha sonra Bordeaux dan teklif geldi gittim, takımın başında 2,3 maç fena değildim ama hiç ısınamadım fransa ya fransa ligine.Kadrolar 50 kişi nerdeyse.Öyle olunca sildim kariyeri

• Aslında en iyisi oyun mekaniklerini, oyun motorunu temaları kısacası güncel kadrolar haricindeki bütün herşeyin aynı olup yeni sezon geldiğinde çok daha uygun bir fiyata resmi olarak sadece kadro güncellemelerini cıkarsalar diyecem, bu seferde oyun hiç satmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Matrixx7

FM nin hastası olan kisiler oyun 150 de olsa verirler hiç sıkıntı yok tutku meselesi.Bende çok seviyorum oynarken bayağı bi keyif alıyorum hatta ama oyun da bir yerden sonra monotonlasıyor.16 da gs ile başlamıştım 4 sezon geçirdim ilk 2 sezon şampiyon olamamıstim sonra topladım kupaları.Daha sonra yönetimden transfer bütçesi istedim vermeyince basına söyledim kovdular :D daha sonra Bordeaux dan teklif geldi gittim, takımın başında 2,3 maç fena değildim ama hiç ısınamadım fransa ya fransa ligine.Kadrolar 50 kişi nerdeyse.Öyle olunca sildim kariyeri

evet maalesef

bi takimla bag kurmak onenmli. tuttugum takim disinda en keyif aldigim kariyer kesinlikle Sociedad ti benimde.

Bunun disinda bilbao ile yapayim dedim. oyunu kurdum 5 saat herseyle ugrastim sonra 2 mac oynayip sildim

Cekismeli ligler guzel oluyor. Bu yuzden ingiltere ligleri kesinlikle en keyiflisi ve zevklisi. uzun soluklu olmasi bakimindan.

Aynen öyle.Bordeaux'ta işe başladım, tam adapte olamadım, ısınamadım, oyuncuları tanımıyorum, ligi tanımıyorum derken soğudum.2 hafta önce FM 17 20 tl'ye düşmüştü almayı düşündüm ama vazgeçtim sonra
  • ben oyun daha sade olsun diye fm touch oynuyorum. millet de niye daha fazla ayrıntı ve karmaşa yok diye şikayet ediyor.
    bence sosyal medya gibi saçma salak şeyleri bir kenara bırakıp sadece kadroları güncellemek ve yapay zekayı geliştirmek üzerine bir şeyler yapmaları yeterli. biraz da maç motoru.
    3d yi ve oyunu gereksiz yere ağırlaştıran tüm grafik öğelerini de atsalar iyi olur.
    şahsen fm 2006 teması üzerine güncel kadroları yerleştirseler ben 150 lira veririm.
    olması gereken seri bir oyun, hızlı geçen sezonlar. ve sadece futbol.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dgo_cr7 -- 31 Ağustos 2017; 14:46:29 >
  • dgo_cr7 kullanıcısına yanıt
    ben de touch oynuyorum, tek şikayetim database özelleştirmesi yapılabilirdi normal fm gibi... transfer güncellemesi vs o da olsa normal fmyi açmam zaten :D normalde 400 touchta 300 saatim var

• Bende bir ara bayağı touch modunu oynuyodum eski adıyla klasik modu, en sevdiğim özelliği oyuncuların özellikler bölümünü yeşil, koyu yeşil olarak güzel bi şekilde göstermesi :)

• Şunuda düşünelim. Brezilya ve Arjantin açılış kapanış ligleri de var. Herkes eylülde açmıyor sezonu 1 ağustosta açan bile var. Tüm lig ve alt ligleride açtığında 3 mılyardan fazla kayıt oluşturuluyor bence kasım normal ve erken bir tarih.
  • halaskarbey1 kullanıcısına yanıt
    Evet hocam o kadar oyuncuyu düşününce bana da normal gelmeye başladı :)

• quote:

Orijinalden alıntı: dgo_cr7

ben oyun daha sade olsun diye fm touch oynuyorum. millet de niye daha fazla ayrıntı ve karmaşa yok diye şikayet ediyor.
    bence sosyal medya gibi saçma salak şeyleri bir kenara bırakıp sadece kadroları güncellemek ve yapay zekayı geliştirmek üzerine bir şeyler yapmaları yeterli. biraz da maç motoru.
    3d yi ve oyunu gereksiz yere ağırlaştıran tüm grafik öğelerini de atsalar iyi olur.
    şahsen fm 2006 teması üzerine güncel kadroları yerleştirseler ben 150 lira veririm.
    olması gereken seri bir oyun, hızlı geçen sezonlar. ve sadece futbol.

Touch nasıl hocam? Ben hala FM 15 ile idare ediyorum. Touch'ı görmüştüm ama enteresan geldi. Sadelik ve taktiksel anlamda zorlama yoksa 18'de onu deneyebilirim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.