Şimdi Ara

Fm 2005'in efsane olduğunu düşünenler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
6.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: brusk10

quote:

Orijinalden alıntı: Razer

quote:

Orijinalden alıntı: brusk10

Tek efsane CM 01/02

Tam da bunu yazacaktım.
    Alternatif olarak CM 03/04 de olabilir. Ondan sonra tadı kaçtı zaten.

Kesinlikle :)

Efsane jenerasyon kendini hemen belli ediyor. Saygilar abi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence fm 2005 in tek güzel yanı pozisyonları hayal etmek, ben de oynadım o yüzden yorum yapıyorum

• Fm 2005 efsanedir.Hiç unutmam 13 14 saat başından kalkmadığım günlerim olmuştu.Sonrasına fm 2008 fena değildi.2012 ve 20115 oynadım ama eski tadı vermedi.Fm dediğin hızlı olacak.Aşırı detay insanı bir yerden sonra boğuyor.Şimdiki oyunlarda onlarca detaya giriyorlar 1 hafta süre atlayana kadar göbeği çatlıyor adamın.
  • Bu da güzel ama CM 03/04 tek geçerim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk çıktığında lisedeydim deli gibi oynuyordum. galatasarayı alırdım. hakan şükür cok gol atar. bülent korkmazla 2010 yılına kadar anlaşırdım sonra emekli etmemek için her yolu denerdim oyunda teddy sheringham, carboni, shearer, maldini, costacurta bir sürü yaşlı kurt var. hepsini bir takıma topladıydım. ahh güzel günler ahh. rooney'i galatasaraya alırdım sözleşmesi bitince.
  • Arkadaşlar sizde hangi fm oyununda başlamayalım ? Öyle çok gerilerede gitmek istemiyorum. En önemli kısmı sade olması. En yenisini yükledim geçen ay lanet olsun öyle oyuna. Ekranın her tarafında butonlar var. Anında sildim. Hem sade, hemde güzel, hemde çok eski olmayan bir seri önerirmisiniz ?
  • beyler fm 2005'i windows 10'da yüküyorum fakat açılmıyor yardımm

• Şimdikilerde o 2d nin tadı yok. Topun gidişi golü hayal etmek güzeldi bunlar. İlk oynadığım fm de buydu sonra cm oynamıştım 3/4 sanırım
  • Eskiden FM yi yazı tabanlı bu şekilde yüklendiğimde 2006 ydı galiba anında silmiştim. FM ye adam akıllı 14 le başladım

• KARTALIZMA kullanıcısına yanıt
    Güncel olanı oynamak daha iyi her zaman.Touch modu var ayrıca daha sade, ayrıntısız

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.