Şimdi Ara

FLY GEFORCE FX5200ultrayı nasıl bilirsiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu kartın 5600 serisine yakın özellikleri var. Kullanan var ise memnun mu? Lütfen diğer kartları önermeyin sadece bu karttan bahsedelim.

• FX5600 gibi bir kart alacaksan FLY falan alma. Ramler kalitesizdir büyük ihtimalle.
  • fly sanıldığı üzere dandik bi marka değil şahsen ben tornadoya tercih ederim benim ikinci makinada fly mx440 var infineon ramli iyi skor alıyor ayrıca flylar iyide o/c oluyor fx5200 ultrayı nerde ve kaça buldun yazarmısın
  • Hepsiburada.comda vardı. Taksitle almayı düşünüyorum zaten ancak msi ın yaptığı lavukluk canımı sıktı ve msi almamaya karar verdim. Testlerine baktım da 5200 ultra ile 5600 arasında (hatta 5200 ün bant genişliği daha fazla 10 gb gibi) pek fark yok. Ancak tabii ki iş ramlerde bitiyor ve msi kaliteli ramler kullanıyor. Bu arada fiyatı 74 dolar gibi unutmadan...
  • o fiyata ultra vermezler :)
  • www.hepsiburada.com adres açık arkidiş.
  • Parantez içindekiler ultra versiyonunun özellikleri sadece.Ben 2 haftadır araştırıyorum Türkiye'de 128 bit FX5200 yok.
  • Bence de al valla sonra başkasına kakalarsın:))
  • tturke araştırmışsın ama belli sınırlar içinde kalmışsın.heralde kütüphaneden araştırmışsın.128 bit fx5200 ler mantar gibi çoğalıyor takip et hemde türkiyede
    www.darkhardware.com ile başlayabilirsin
  • Kardeşim adres verdik işte daha e yapalım insan önce siteye girer bakar daha sonra yorum yapar. Bu arada Fx kartların yavaşlığının sebebi bence sürücülerden kaynaklanıyor. Hatırlarsanız Gf4 ler ilk çıktığında da bu tür şeyler söyleyenler vardı ama görülen o ki 64 bit 64 mb Fxler bile hızlı gf4lerrden ancak fiyat farkı baya çok. Ancak 128 bit fxleri 64 bitlik fxlerle aynı kefeye koymayalım. SAYGILAR:)
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'>tturke araştırmışsın ama belli sınırlar içinde kalmışsın.heralde kütüphaneden araştırmışsın.128 bit fx5200 ler mantar gibi çoğalıyor takip et hemde türkiyede
    www.darkhardware.com ile başlayabilirsin<hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

Web sitelerinde incelenen o kartların hiçbiri Türkiye ye gelmiyor veya ilk parti geldi 2-3 tane ve hepsi bitti.Fiyatları niye düştü zannediyorsun?110 dolar olan leadtek birden 80 dolara düştü.Sence niye?Bir tane bul 128bit Ankara da gidip alayım.

• msi nin tüm modelleri 128 bit...ve her yerde var :)
  • Bir bilgisayarcıya gittim.Arena bilgisayardan alıyormuş ekran kartını.Getirteyim mi dedi.Bende kesin sorun 128bit lik model mi ona göre dedim.Karşıdan gelen cevap üzerinde 128bit yazıyo ama içinden 64bit çıkabiliyor dendi.64 bit çıkarsa ne yapacagız dedik.Para bizde kalır başka birşey alırsınız oldu :)
  • Bilmiyorum ben maviden msi alayım diye gittim.Şu fansız,içinden hiçbirşey çıkmayan T modelini gösterdiler ve 64 bit dediler.Ramlar heatsink in altında kaldığı için bakamadım
  • mehrumu iyi bilirdik severdik ama artık daha kaliteli olanları var onları terchi bence :)))
  • Tamam arkadaşlar bana yaklaşık 74 75 dolara alınabilecek kart söyleyin.
    Ben size söyleyeyim 1.Radeon 9200 se 2.Fx kartlar. Daha iyi kart konusuna gelince daha iyi kart her zaman vardır bunun sonu gelmez ki. Ha bu arada tturke hepsiburada.coma gir dedim herhalde girmemişsin çünkü her şey yazıyor eğer kart 64 bitlikse niye açık açık 128 bit diye yazmışlar bunu anlamadım. Eğer istediğin direkt linkse şuna bir bak derim...[lamer]http://www.hepsiburada.com/product.asp?dept%5Fid=1149&pf%5Fid=bd23636#
  • Bu inceleme değil bir de arkadaşım direkt satıyolar eğer ellerinde olmazsa bu kart stokta kalmadı derler ayrıca 64 bitlik modeller ayrı satılıyor.
  • fx5200 üzerinde ısrar edene ne denir kendi haline bırak nasıl olsa pişman olacaktır denir!!!
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.