Şimdi Ara

Fluence dizel-otomatik hakkında bir kaç soru

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eşimden dolayı otomatik, LPG den nefret ettiğim içinde dizel bir araç arıyorum ,fiyat aralığına 2010-2013 Fluence takıldı,biraz bakındım ama araç hakkında bilgisi olan arkadasların fikrini almak istiyorum
    Bazı modeller 90 bazıları 110 beygir ,çok farkeder mi kullanimda, mantıklı olan 110 olanı almak gibi, iyi bir fiyat ve araç denk gelirse 90 lık alınır mı?
    Devir saati kiminde 5000 kiminde 6000 , 90 liklar 5k, 110luklar 6k mi?
    Joy extreme touch vs modelleri var bunlara dikkat etmelimiyim bariz farkları var mı, klima-abs olursa hız sabitleyici aradığım özellikler diğerleri seçimde çok önemli değil.
    Fiyatına göre motor-şanzuman dan memnun gibi kullananlar
    55bin e kadar 2008 üzeri fazla alternatifim yok gibi
    Yazmadiklarim içinde şuna da dikkat etmelisin diyeceğiniz bir şey var mı
    (Km 130bine kadar bakıyorum)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• edc otomatik şanzımanlı tüm araçlar tek tip motora sahiptir. paketten bağımsız 110 beygir. benim bildiğim 2012 den sonra makyajlı kasaya geçtikten sonra kadranda devir saati 6 ya çıktı öncesinde 5 ti. ancak motorda bir değişikli olmadı çevirdiği devirler aynı.

Edc şanzıman da dikkat etmeniz gereken şeyler şanzıman beyni denen parça arıza yapabiliyor o zaman 5 6 bin lira civarında bir tamir ücreti oluyor yetkili servislerde. veya şanzıman baskı balataları zamanla bitebiliyor. onda da yine 6 bin lira civarında bir ücreti vardı fiyatlar değişmedi ise.
  • 1-2 hafta oldu , 2016 EDC touch aldık, biraz aceleye geldi ama sevdim şimdilik, sadece yakıt çokta yazıldığı gibi değil 100km/7.3lt ortalamada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben benım dct ye dua edıyım o zaman 6.2 ler... de gezıyor Ceed dct 7 otomatik..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.