Şimdi Ara

Flo da çocuk Puma-Nike 10 tl yetişkin 20 tl (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
7
Favori
17.277
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İstanbulda Sultangazi Belediyesinin altında yeni açılan ( 1 yıl kadar oldu olmadı ) ufak bir avm var.
    Adı NEVA AVM.. Burası da FLO nun outlet mağazası. Tüm ülkede alde kalan ürünler bu şekilde satılıyor hatta 3 alana 1 bedava değilde 1 alana 1 bedava şeklinde.. Şuan ne kalmış bilemem ama ben bir çok ürün aldım yakın olan varsa bakabilir. Sanırım İstanbuldaki tek mağaza
  • Kurtköy'deki Viaport Avm FLO outlet değil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Flo da çocuk Puma-Nike 10 tl yetişkin 20 tl

Bu fotografa dikkat edin barkod 5F ile başladığından dolayı bu ürün kampanyada 30 tl ve iki kampanya birleşince 20 tl. 35 no ve altı çocuk 10 tl... 5 ve altı olacak barkod.burada resimdeki erkek pumaların hepsi dün vardı açılmayan kutuda çoktu 45 noya bakan hiç yoktu bile

• Starcityde var mı acaba indirim?

• Mağazada bulmak çok zor ama o kodları zaten iyi malları ayırmışlardır illaki

• ümraniyedeki outlete gittim ama orada yoktu kampanya 5f ile başlayan puma okuttum 199 tl çıktı
  • demek ki sadece karabükteki outlet içni geçerli arkadaşlar anlaşılan
  • Mağazayı bilmek lazım bir arkadaş özel mesaj attı İstanbul başakşehirde kampanya varmış ama beğenmediği için almamış. Çalışanlar doğrulamış kampanyayı.Outletler 2 çeşit bence bazıları depo gibi kullanıp eski sezonları bu şekilde satıyor.bazı avm ler içinde oluyor onlar satış yapıyor bence

• fatihsasa kullanıcısına yanıt
    Hocam şimdi çıktım neva dan. Cuma günü başlamış bu kampanya ve görevli arkadaşın dediğine göre haftasonu bitmis ürünler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tsikalgo Okoronkwo -- 27 Kasım 2017; 14:7:42 >
  • Kinetixleri söylemiyorum bile 20 liraya geliyordu yüzlerce vardı

• Ümraniye deki outlete gittim 5fli ürün kasada okuttum güvenip 200 lira çıktı bırakıp kaçtım

• Deposito outlete gittim ortalıkta ne nike var ne puma. Bir tane 5f ile başlayan etiket fiyatı 139 tl olan 37 numara kinetix gördüm, merakımdan kasada okuttum fiyatı 30 çıktı. Zaten 139 tl fiyat olması abesti bencede. Bunun dışında 3 al 2 öde ile bir dockers çocuk bot, 2 kinetix çocuk ayakkabı aldım 69 tl tuttu.

Flo da çocuk Puma-Nike 10 tl yetişkin 20 tl

• Novada' ya giden var mi?

• Novada flo kapanmış,anadolu yakasında 1 tane flo outlet var oda taşdelen kardium avm ordada nike adidas vs 3-5 tane vardı.başkada birşey yok.
  • Tsikalgo Okoronkwo kullanıcısına yanıt
    Yokmuydu hocam hiçbişey? Normalde devamlı oluyor orada.
  • Var mı Adana'da böyle bi oluşum?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankara'dan haber var mı?

• Bu indirim ekmeğini çalışanlar yedi

Başakşehir de çoğunluk Kinetix falan kalmış etiketleme yeni yapıyorlardı şans işi birazda ben baktım çocuk için alacaktım ileriye dönük stok ama elim boş çıktım sirf almak içinde beğenmedigim ayakkabıyı da almam ama bakmakta fayda var tabi yakında olanlara

• İzmit floda var mi bir şeyler giden oldu mu beyler

• İstanbul’da alan gören var mı ?

Deposite - 212 - olivium buralarda olabilir.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.