Şimdi Ara

FLO-21Haziran 1alana1bedava (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
200
Cevap
4
Favori
15.213
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    dediğiniz gibi hocam kimse kampanyayı bilmiyordu ben insanlara bi adet daha alabilirsiniz deyince nasıl yani harbimi bırak dalga geçme filan gibi tepkiler geldi tabi biten günün ardından yağmalanmış mağazayı toplamak saatler aldı o ayrı yararlanan herkes yılın en iyi sıcak fırsatından birini yakaladı bence
  • Cumartesi günü sipariş verdikten sonra aldığım ayakkabıyı flo mağazasında denedim, küçük almışım , mesaj attım siteden büyük numarasını istiyorum diye. yapamayız diye cevaplamışlar aynı gün . Biraz önce de telefonla aradım numara değişikliği için yine yapamayız depoya iletilmiş v.s. dediler, depo sanki fizan da. Depoya bir mail bir telefon işi bitirir. Sipariş hala hazırlanıyor görünüyor kargoya da verilmemiş. Böyle saçmalık görmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackrebel

Cumartesi günü sipariş verdikten sonra aldığım ayakkabıyı flo mağazasında denedim, küçük almışım , mesaj attım siteden büyük numarasını istiyorum diye. yapamayız diye cevaplamışlar aynı gün . Biraz önce de telefonla aradım numara değişikliği için yine yapamayız depoya iletilmiş v.s. dediler, depo sanki fizan da. Depoya bir mail bir telefon işi bitirir. Sipariş hala hazırlanıyor görünüyor kargoya da verilmemiş. Böyle saçmalık görmedim.

banada aynısını dediler mağazadan değiştiricem artık ,ne demeye müiteri hizmetleri koymuşlar bilmiyorum

şimdi ben kargo adresini değiştirebilirmiyim onu düşünüyorum gideceğim yere gönderticem ama siparişler ne zaman gönderilecek onu bir bilsem MH de ki eleman 1-5 gün içerisinde dedi ama ......

• quote:

Orijinalden alıntı: geberit

quote:

Orijinalden alıntı: blackrebel

Cumartesi günü sipariş verdikten sonra aldığım ayakkabıyı flo mağazasında denedim, küçük almışım , mesaj attım siteden büyük numarasını istiyorum diye. yapamayız diye cevaplamışlar aynı gün . Biraz önce de telefonla aradım numara değişikliği için yine yapamayız depoya iletilmiş v.s. dediler, depo sanki fizan da. Depoya bir mail bir telefon işi bitirir. Sipariş hala hazırlanıyor görünüyor kargoya da verilmemiş. Böyle saçmalık görmedim.

banada aynısını dediler mağazadan değiştiricem artık ,ne demeye müiteri hizmetleri koymuşlar bilmiyorum

şimdi ben kargo adresini değiştirebilirmiyim onu düşünüyorum gideceğim yere gönderticem ama siparişler ne zaman gönderilecek onu bir bilsem MH de ki eleman 1-5 gün içerisinde dedi ama ......

valla bende tam 3kez aradım depodan çıkmadan bır numara kuçuk gonderın dıye yapmadılar deponun telefonunu verın ben arayım dıyorum yok dıyolar bende sonra ağzımı bozdum hatta kapattım yani denemeden ürün alıyoruz biraz esnek davranılması gerekmezmi anlamadım ki..

• psdo kullanıcısına yanıt
    Sorma ya demin adres değiştirmek için aradım yok değiştiremiyoruz diyolar dedim ne numara değiştiriyosunuz ne adres ne demeye çağrı merkezi kurdunuz o zaman ..........
  • 4 tekerlekli valiz alan varsa 1 tanesini alabilirim :D
  • internetten nasıl alıyosunuz anlamadım ben mağazada ayağıma göre ayakkabı bulamadım 42 olmuyo 43 büyük geliyo derken fırsatta kaçtı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı:AnarchistDeist

Haber veren arkadasa Teşekkürler. Ihtiyacim vardi
     FLO-21Haziran 1alana1bedava
     FLO-21Haziran 1alana1bedava

hocam keşke ayrı kestirseydin faturayı
    119.99+119,99=239.98
    99.99+89.99=189.98
    toplam=429.96

429.96-209.98=219.98
    siz 240 ödemişsiniz yani düşük fiyatlı ürünleri indirime sokmuşlar
    240-219.98=20.02 fazla ödeme yapmışsınız :(
    AnarchistDeist

• coldark kullanıcısına yanıt
    Hic düşünmemiştim bak sen dedikten sonra jet on düştü . Aynı fiyatlı ürünlerde birinin bedava olduğunu bilmiyordum yanlış hatırlamıyorsam düşük fiyatlı ürün bedava yazıyordu aciklamada . Ondan böyle oldu. Neyse sağlık olsun

• AnarchistDeist kullanıcısına yanıt
    biz hanımla 3 mağazada 3 kişiyi uyarıp işlemi baştan yaptırdık,kadının biri 450 ödeyecekti 330 oldu ne dua aldık ama :)
    sağlık olsun saygılar.
  • İlk resime bakıp deri diye aldım. Diğer resimler nubuk olunca arayıp sordum nubukmuş
    http://www.flo.com.tr/Dockers-204352-M-5005-Kahverengi-Erkek-Ayakkabi-41832.html
    Lacivertinin derisini denemiştim sertti biraz. Nubuk daha yumuşak hissettirmişti.
    Kararsız kaldım deri mi nubuk mu olması konusunda.
    Var mı acaba daha önce kullanan?
  • flooooo, hafta içi yapaydın da bizde yararlanaydık bu kampanyadan :) Haber veren arkadaşa yine de tşk etme gereği duydum.Hakikaten ıscak fırsat
  • cumartesi aynı veya başka 2 ayakkabı veriyorlardı ama mağazada kimsenin haberi yoktu pazar günü kampanya bitmişti

• Bende iki çift aldım ama niye aldım bilmiyorum. Daha pabbuc.com ve kışınki Hepsiburada stokları duruyor.

• ürünleri kargolanan var mı hala hazırlanıyor yazıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: halilcc

ürünleri kargolanan var mı hala hazırlanıyor yazıyor

Benimkiler çıktı

• quote:

Orijinalden alıntı: yahely

Bende iki çift aldım ama niye aldım bilmiyorum. Daha pabbuc.com ve kışınki Hepsiburada stokları duruyor.

bu pabbuc com olayı ne hocam? kaca aldınız ordan ayakkabıları? belli ki kaçan balık büyüktü benim açımdan
  • quote:

Kargolar bgn elime ulaştı,bi de süpriz yapıp 50/10 ve 100/20 indirim çeki koymuşlar.Anlaşılan flo arayı soğutmak istemiyor.Tekrardan bu tarz 1+1 patlatırsa süper olur aslında.

• quote:

benimde çıkmadı daha acelemde var.
  • Haber veren arkadaşa teşekkür ederim. Benim ayakkabı ihtiyacım yoktu. Herkes ayakkabıya yönelmiş. Tekstilin farkında bile değildi kimse mağazada. Kinetixin 2 tsort 2 eşortman altını 60tl ye aldım tanesinin ilk fiyatı 48tl. Hem indirim hemde 1+1 olunca tadından yenmedi...

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.