Şimdi Ara

FLO-21Haziran 1alana1bedava (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
200
Cevap
4
Favori
15.214
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bir flo çalışanı olarak konuşuyorum tam bir kaos günüydü resmen mağazayı yağmaladılar yani ama süper kampanyaydı bizde nasiplendik
  • hocam şu iade işini netleştirir misiniz ? yukarılarda iade ederseniz ücretin yarısını alırsınız gibi birşeyler söylemişler. iade veya değişim şartları nedir bu kampanya dahilinde ?
  • kukaraça kullanıcısına yanıt
    eğerki sadece aldığınız modelin numarasıyla değiştirecekseniz birebir değişim oluyor hocam fakat aldığınız ürünü farklı bir ürünle yani bir başka ayakkabı çanta yada vs ile değiştirecekseniz ayakkabı fiyatının yarısını işlem tutarı olarak alıyor ve değiştireceğiniz ürünle arasındaki farkı ödemelisiniz.
  • psdo kullanıcısına yanıt
    getirtme işlemi uzun sürüyor hocam hiç bir mağaza yaklaşmaz o işleme eğer gittiniz floda o modeli bulamazsanız sistemden sorgulatmalarını isteyip stok öğrenebilirsiniz ve size en yakın floya yönlendirirler şehir dışında gözüküyorsa eğer ki düşük ihtimal o zaman getirtme işlemi için ısrarcı olabilirsiniz.
  • çok teşekkür ederim birinci ağızdan duymuş olduk böylece.siparişler gelince bakacağız artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaansevgili

bir flo çalışanı olarak konuşuyorum tam bir kaos günüydü resmen mağazayı yağmaladılar yani ama süper kampanyaydı bizde nasiplendik

evet ara sıra yapıyor guzel kampanlara bır pabbuc.com kadar olmasada :) bu arada ay sonu olsaydı dahada kötu olur malum cepte para yoktu ben olmadgı halde 350 tl lık alısverıs yapmısım
  • Böyle kampanya her zaman olmaz herhalde.Bu kampanya sadece senede bir kez mi oluyor Flo da acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • freedom058 kullanıcısına yanıt
    çok normal hocam insan kendini kaptırıyor ama mağazaya gelen kişilerin çoğu kampanyadan bi haberdi yani reklam yapmadılar pek bi günlük bişey diye akşam üstüne doğru kulaktan kulağa yayılmış olsa gerek ki baya kalabalıklaştı sadece ben 158 ayakkabı sattım dün oda ufak çaplı bi cadde mağazasıyız internetteki siparişleri düşünemiyorum bile
  • kukaraça kullanıcısına yanıt
    rica ederim hocam ne demek
  • aynen reklam yoktu bırde kasada fark ettım sıraya gecmıs ınsanların elınde 1 adet ayakkabı vede kasadakı duyarlı arkadaslarımız uyarıyor 1 adet daha alın BEDAVA dıye ve tebrık ettım kendılerını bu duyarlılıgından dolayı :)
  • hanıma 2 tane çanta aldık.Dockers ın ayakkabılarına güvenip alamadım.En son aldığım ayakkabının 2 ay geçmeden ağzı yüzü bir tarafa gitti.Boynerde bakınırken beğendiğim 179 tl lik greyder ayakkabının 99 tl ye düştüğünü görünce dayanamadım aldım.Herkese iyi alışverişler.
  • hocam aynı ayakkabın farklı rengınden alamazmıyım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: psdo

valla dostum geçen sene almıştım bir çift lumberjack fena değiiller ancak geçen metroda tesadüfen timberlandle karşılaştırma fırsatım oldu bariz tımberland kalıte kokuyordu aralarında en az 2 kat ağılık farkı vardı bi kere birazcık malzemeden kaçınmış havası verdi bana ama yinede fiyat performans olarak bakıcak olursak fena değil gibi görünüyor tabi eğer ben numara değişikliğini gerçekleştirebilirsem mağazalarda satın almış olduğum ürünlerden bulamadım aynı markanın farklı bir ürünüyle de değişiklik yaparlarmı bilmiyorum

eski lumberjack timberland la aynı ayarda diyebilirz kalite ve malzeme olarak. öyle düşünün
  • devam etmiyor dimi?
  • Merhum pabbuc.com aklıma geldi Ne günlerdi hala alıpta giymediğim ayakkabı yavaş yavaş çıkartıyorum, giyiyorum :D

Ben internetten aynı ayakkabının farklı renklerini aldım sorun olmadı.
  • Bitti diye biliyorum Hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tello2 -- 23 Haziran 2014; 8:43:10 >
  • KAMPANYA SADECE 21 HAZ.İÇİNDİ
  • tello2 T kullanıcısına yanıt
    Teşekkür Ederim hocam..
  • psdo kullanıcısına yanıt
    alabilirsiniz yine ayakkabının kendi fiyatı baz alınır yarısı filan değil sadece model değişmiycek renk ve numara değişkenlik gösterebilir
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.