Şimdi Ara

FLO-21Haziran 1alana1bedava (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
4
Favori
15.179
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yarın müşteri hizmetleri ile görüşüp düzeltilmesini isteyeceğim. Sonuçta ben düşük olan tutarı gözümle gördüm ve 00.00 dan önce onayladım fakat sistem bekleyip ve benim rızam dışında indirimsiz olarak çekti. Müşteri hizmetlerinin çözüm üretmesi çok zor olduğundan direk iptal etme yoluna gidecektir. Bu da flo nun prestijini düşürecektir, 5 sipariş verdim ve 5. de böyle bir sorun çıkması eğer çözüm getirmezlerse açıkçası firmadan soğumama sebep olacak.
  • qwrtyp Q kullanıcısına yanıt
    Haklısın ben de öyle düşünüyorum, müşteri hizmetlerinin sonucunu haber verirsen sevinirim. Benim anlamadığım sistem bekleyip bedava ürünün parasını almayı biliyor da kargo bedava olayını neden uygulamıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • KAMPANYA BİTTİ Mİ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 129,99 luk bir ayakkabı beğenmiştim alacaktım kampanyayla aynı paraya 2 ayakkabı almış olduk :)

ayrıca 16,24TL de avantajix ten geri geldi daha nolsun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: flashshow

KAMPANYA BİTTİ Mİ?

Bitti

• quote:

Orijinalden alıntı: DP.LOVE

quote:

Orijinalden alıntı: TiSKE

Aşağıdaki yazıyı müş hizmetlerine ve face sayfalarına yazdım
    -------------------------------------------------------------
    Merhaba
    Bir alana bir bedava kampanyanızı gördüm
    Bit kadar yazılan Lumberjack açıklamasını gördüm.
    Sadece lumberjack ayakkabılarda geçerliymiş
    Outlet ürünü yok aksesuar yok,
    Ne biçim pazarlama anlayışınız var sizin
    Mağazalarda ve web sayfanızda bir dünya markalar var ama siz sadece adı hiç duyulmamış markada kampanya yapıyorsunuz
    Fiyatları da çok güzel şişirmişsiniz
    20 TL maliyeti olan ayakkabıları yüksek fiyattan yazmışsınız
    Üstüne de bir dünya kural koymuşsunuz
    Gidisinin gidisi bıdısının bıdısı..

Siz kendinizi akıllı, tüketiciyi kör ve cahil mi sanıyorsunuz..
    Sizin pazarlama işinizi liseye giden cocuklar falan mı yapıyor, ya da dünyadan haberi olmayan kendi kabuğundan çıkmayan patron mu?
    Allah bilir Bu kampanyayı düşünen zeki!.. insan grubu bir de sabahlara kadar çalışmıştır.. Utanmadan çak çak da yapmıştır.
    Vahh yazık

Kampanya yazılarınızı okuyan herkes bir yerleriyle gülüyor size,,

Tam karne hediyesi alınacağı zamanda aklınızı kullanacağınıza nerenizi kullanıyorsunuz şaşıyorum.
    Kafayı değiştirmezseniz yok olur gidersiniz..

Bu hırçınlıkla sizi pek seven insanın olduğunu sanmıyorum

Nickten anladığım kadarıyla sizin de oldukça samimi dostluklarınız olmalı.
  • qulf Q kullanıcısına yanıt
    En geç 48 saat içerisinde geri dönüş sağlanacakmış. Bakalım ne olacak merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maestro26

http://www.flo.com.tr/U.S-Polo-Assn.-Base-M-5005-Beyaz-Erkek-Ayakkabi.html
    Bende Polo ayakkabıyı aldım.
    Sizce model ve fiyat olarak nasıl arkadaşlar ?

Aynı modelden aldım. Biri bana diğeri arkadaşa.
    50 TL ye gelmiş oldu...

Fikri olan yok mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

http://www.flo.com.tr/U.S-Polo-Assn.-Base-M-5005-Beyaz-Erkek-Ayakkabi.html
    Bende Polo ayakkabıyı aldım.
    Sizce model ve fiyat olarak nasıl arkadaşlar ?

Aynı modelden aldım. Biri bana diğeri arkadaşa.
    50 TL ye gelmiş oldu...

Fikri olan yok mu?

http://tr.uspoloassn.com/erkek/?opf=p1973&opr=6706

• Dun armoniparktan ogluma 2 cift aldim ama yanimda olmadigi icin giydirip denetemedim degisim oluyor mu dedim degisimde normal fiyat uzerinden oluyormus yani ciftini 60a aldigim 2 ayakkabinin 1 numara buyugunu almak istesem 60 lira daha vermem gerekecek magazadan tam cikarken kontrol edim dedim ayakkabilarin biri 31 digeri 32 hemen degistirdim numaralar tam oldu bizimkine ama degisim yapacaklarin aklinda bulunsun kendime bisey alamadim yagmalamislar resmen elemanlar bitse de kurtulsak diye dakika sayiyolardi :)

• Bende 2 terlik aldim, ihtiyacim vardi bir hatuna bir bana, hatuna hediyeyide bedavaya getirmis olduk :P
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihebru

kampanya bittimi devam ediyormu bu gün 22si oldu lütfen acil cevap

kampanya sadece dün için geçerliydi. ben mağazadan aldım 2 çift ayakkabı akşam saatlerinde pek numarada kalmamıştı zaten.
  • diyelimki aldığımız ayakkabılardan birisini beğenmedik ikisini birdenmi iade edeceğiz yoksa mağazadanmı değiştireceğiz
    yada şöyle bir şey olabilirmi mağazaya gittik olmayan ayakkabıyı götürdük oradaki görevli zaten bunu ücretsiz verdik değişim olmuyor değişim yapmıyoruz diyebilirmi?
  • bakkal34 B kullanıcısına yanıt
    İade etmek istersen ürun fiyatinin yarisini iade ediyorlar.Değişim istiyorsanda ürünun yari fiyatini ödemen gerekiyor.

• kaçırdık :(
  • Ve bu kampanya da burada biter...LOCK!!!

• Ben 2 adet lumberjack aldim 2 side 1 numara buyuk magazalardan gidip varsa 1 numara kucuguyle degisebilirmiyim ve orada da eger numara ve ayni model yoksa ne yapmam gerekecek farkli bir renk icin farkli bir magazadan getirtebilirmiyiz

• mağazadan değiştirirsin olmadı kargo ile yollar değiştirirsin.

bende dün 4 tane ayakkabı kaptım haber edene tşk.ler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ForzAras

Bu flo'da satılan dockers ve lumberjack ürünler hakkında sıkıntılı yorumlar vardı forumda. Acaba gerçek dockers ve lumberjack mi bunlar?

docker ı bilemem ama lumberjack bildiğinz lumberjack değil. lumber ı flo satın aldı. yani italyan lumberjack değil artık. o yüzden kendi dandik ayakkabılarına lumberjack yazısını koyuyor. beş para etmez yani
    mesajlara bakıyorum bi sürü lumberjack alan var hemde az buz para değil. ürünler geldiğinde hayal kırıklığına uğrayabilrsiniz tabi gerçek lumberjack giydiyseniz önceden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yedikeresekiz -- 22 Haziran 2014; 23:05:46 >
  • yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    valla dostum geçen sene almıştım bir çift lumberjack fena değiiller ancak geçen metroda tesadüfen timberlandle karşılaştırma fırsatım oldu bariz tımberland kalıte kokuyordu aralarında en az 2 kat ağılık farkı vardı bi kere birazcık malzemeden kaçınmış havası verdi bana ama yinede fiyat performans olarak bakıcak olursak fena değil gibi görünüyor tabi eğer ben numara değişikliğini gerçekleştirebilirsem mağazalarda satın almış olduğum ürünlerden bulamadım aynı markanın farklı bir ürünüyle de değişiklik yaparlarmı bilmiyorum
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.