Şimdi Ara

The Flash (16 Haziran 2023) | Ezra Miller - Ben Affleck - Michael Keaton (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
786
Cevap
30
Favori
40.326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hazreti Bruce Wayne

Affleck daha yeni geri döndü daha bize gösterecekleri var Bana kalırsa duygusal kısım Barry'nin Thomas Wayne'den Bruce'a getireceği bir eşya ya da mektup.Bu da gayet duygusal bir şey çizgi romanlardaki gibi.

Alıntıları Göster
    Bence üzücü de olsa affleck işi bitti adam akıllı veda edemedi diye veda ettirecekler tek filmlik dönmüştür flashpoint çok uygun böyle tek filmlik bir senaryo için sonra da pattinsonu dahil edecekler afflecki bitirecekler artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: RaiTrQ

Bence üzücü de olsa affleck işi bitti adam akıllı veda edemedi diye veda ettirecekler tek filmlik dönmüştür flashpoint çok uygun böyle tek filmlik bir senaryo için sonra da pattinsonu dahil edecekler afflecki bitirecekler artık

Alıntıları Göster
    Bana kalırsa tam tersi adam zaten canlı yayına çıkıp ben artık Batman değilim dedi dalgasını filan da geçtiler hatta.Eğer bir plan olmasa dönmezdi diye düşünüyorum.Ayrıca Zack'in dönmesi ve evrende büyük bir hype yaratması, ekibi yeniden toplaması (Ray, Jason, Cavill, Gal) vs. olunca yeniden dönmesi muhtemel bir şeydi zaten.Pattinson Batman'i farklı ve kendi evreninde geçen bir film serisi olacak öyle Affleck'i öldür yerine Pattinson'ı geçir yapamazlar çünkü yönetmen de zaten ileride kendi Batman evrenini kurmak istiyor orada.(Catwoman, Batgirl, Nightwing gibi karakterlerle)

• Umarım yönetmen güzel bir iş çıkarır.
  • Sıra Bale'de. Hadi Warner Bros.!

• The Flash (16 Haziran 2023) | Ezra Miller - Ben Affleck - Michael Keaton

The Flash (16 Haziran 2023) | Ezra Miller - Ben Affleck - Michael Keaton

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doom -- 22 Ağustos 2020; 21:55:58 >
  • Yanlış anlamadıysam Flash, Micheal Keaton Batman'den yeni süit alacak??
  • Bu flash karakteri aslında potansiyeli çok çılgın bir karakter.

Zamanda ileri ve geri gitmesiyle kelebek etkisini bile iki kat geride bırakacak nitelikte bir dc filmi çekilebilir aslında.

Flashpoint animasyonu da buna bir örnekti sadece.
  • Umarım Flashpoint filmi ile film evrenine bir çekidüzen verirler. Affleck'in Batman'ine de veda edeceksek edelim bu film ile.

Animasyon filmi bile çok güzel olan bir hikayenin filmini görmek için sabırsızlanıyorum.

HADİ DC BİZİ EVRENDEN EVRENE UÇUR.!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chris Traeger -- 23 Ağustos 2020; 9:2:35 >
  • Rindaman kullanıcısına yanıt
    Cr evreninde tanrısal karakterler hariç hız konusunda yarışacak kişi sayısı bir elin parmaklarını geçmez. Güçleri felan çok değişik mesela IMP ile Superman’i bayıltabilir ve bu IMP’den milyarlarca atabilir saniyeler içinde. Zamanda geriye giderek kendi seviyesindeki bir karakteri öldürüp hiç olmamasını sağlayabilir vs. Faz halinde fiziksel darbelerden etkilenmez hız çalabilir falan çok güçlü bir karakter aslında.

• Bale batman'i de gelecek mi acaba
  • Supergirl filmde yer alacak, aktris seçildi.

Çekimler ise nisan ayında başlıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saimertug -- 19 Şubat 2021; 22:20:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: saimertug

Supergirl filmde yer alacak, aktris seçildi.

Çekimler ise nisan ayında başlıyor.

Ben çok küçük de olsa bir umutla ZSJL'de bekliyordum ama zaten baya sürpriz olurdu Supergirl'ün olması :d

• quote:

Ben çok küçük de olsa bir umutla ZSJL'de bekliyordum ama zaten baya sürpriz olurdu Supergirl'ün olması :d

Alıntıları Göster

Kostümü Man of Steel ile aynı, paralel evren karakteri diyen var ama tam belli değil.

Man of Steel'da Clark uzay gemisini bulduğunda içindeki hücrelerin biri hariç hepsinde cesetler vardı diğeri boştu. Hayatta olan başka bir Kriptonlu çok yüksek ihtimal var ama Supergirl o mu acaba bilemiyorum.

The Flash (16 Haziran 2023) | Ezra Miller - Ben Affleck - Michael Keaton

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saimertug -- 19 Şubat 2021; 22:41:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: saimertug

Kostümü Man of Steel ile aynı, paralel evren karakteri diyen var ama tam belli değil.

Man of Steel'da Clark uzay gemisini bulduğunda içindeki hücrelerin biri hariç hepsinde cesetler vardı diğeri boştu. Hayatta olan başka bir Kriptonlu çok yüksek ihtimal var ama Supergirl o mu acaba bilemiyorum.

Alıntıları Göster

Zaten Zack bir canlı yayında ya da röportajında dedi. Clark'tan binlerce yıl önce başka bir kriptonlu dünya'ya geldi diye, Steppenwolf'un fragmanlarda no Lanterns, no Kryptonian demesi de ayrı bir olay. Karşılaşmışlar demek ki biliyorlar yani. Ama böyle bir sürpriz olursa kafayı yiyebilirim ben.

• quote:

insan ufacık bir videodan heyecan duyar mı? duyuyor işte...

gelecek filmler içerisinde en çok bekleyeceğim yapım bu film olacak The Flash (16 Haziran 2023) | Ezra Miller - Ben Affleck - Michael Keaton 

• .

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • .

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.