Şimdi Ara

The Flash (16 Haziran 2023) | Ezra Miller - Ben Affleck - Michael Keaton (29. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
786
Cevap
30
Favori
40.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • The Flash (16 Haziran 2023) | Ezra Miller - Ben Affleck - Michael Keaton
  • Yemin ediyorum şu evreni 15 yaşındaki 3 5 kişinin eline verseler daha güzel evren çıkardı. Lan millet flash ne bilmiyor , jl2 çıksın genel bir toplanma görelim flash ve reverse flash i tanimak için bir ilk film yapin. Sonra flashpoint yaparsınız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha Flash'ın kim olduğunu insanlara tanıtmadan adamlar kalkıp Dc evreninin komple değiştiği hikayeyi çekiyorlar. Daha Wally ortada yok bir çok karakter ile kopukluk var. Adamlar kalkıp Flashpoint'e dalıyor. Filmi izleyen demeyecek mi bu Zoom kim, Flash hangi ara bu kadar hızlandı ? Bu yüzden DC filmlerinde başarısız, yazık.
  • Umarım flashpoint hikayesini ilk filmde değilde karakterin kendi hikayesini anlattığı solo bir filmle başlarlar.
  • Söylentilere göre 2020'de gelecek The Flash filminin kadrosuna Captain Cold ve Heatwave karakterleri katıldı.
    Yine bazı söylentilere göre ise kadroya Killer Frost karakteri de dahil edildi.

The Flash (16 Haziran 2023) | Ezra Miller - Ben Affleck - Michael Keaton

comicbook
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

İddilara göre Sarah Gadon Killer Frost karakterini canlandıracak.

The Flash (16 Haziran 2023) | Ezra Miller - Ben Affleck - Michael Keaton

İyi hoş, nefes alsın yeter de Iris West'i canlandıramaz mıydı?

Sarah Gadon olsun da kimi canlandırırsa canlandırsın Saçını kızıla boyasa iyi Iris olurmuş aslında WB düşünse keşke bunu
  • Flashpoint olmaz bu bence. Ayrıca Iris West rolünü Emma Watson'a verin de rahatlayayım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Icefyre

Keşke Bale oynasaydı bunu.

haykırdım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Filmi Wrath of the Titans'ın senaristi Dan Mazeau yazacak. Flashpoint değil, solo Flash filmi olacak.

• Icefyre kullanıcısına yanıt
    Filme baktım da imdb'de puanı 5.8 metascore'uda 37. Başka yaptığı işte yok ne gördüler de bu adamı seçtiler merak ettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jason Todd

Filme baktım da imdb'de puanı 5.8 metascore'uda 37. Başka yaptığı işte yok ne gördüler de bu adamı seçtiler merak ettim.

Wrath of the Titans gibi filmlerin IMDb'sine falan aldanmayın hocam. Öyle 4'lük 5'lik bir film falan değildi. Senaryosu da ortalamaydı. Yinede bu senaristin tecrübesi, böyle film için düşük kalıyor.
  • Rock Duer genç Barry Allen rolüyle filme katıldı. Senaryonun büyük oranda bittiği ve Reverse Flash'ın ana düşman olduğu söyleniyor.

• Yalnız DC'nin filmleri çok ağır çıkarıyolar. Sanki muhteşem olacakmış gibi.

Dc hayranıyım ama marvel filmleri her sene 2-3 tane çıkarırken hepsi birer birer güzel.. black panther a beklentim yokken gitmiştim, çok über film çıktı mesela..
  • flashpoint olayı yalan oldu gibi söylentilere göre, gerekçe ise ben affleck'in batman'i bırakması

link
  • @cizgikafe Söylentiye göre Warner Bros, The Flash filmi için Flashpoint hikayesini uyarlamaktan vazgeçmiş. Solo film olacak.
  • Osuruktan ant-man bile 2. film gormusken, mos 2 dahi gelmemesi. Yatacak yerin yok wb.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batman

Osuruktan ant-man bile 2. film gormusken, mos 2 dahi gelmemesi. Yatacak yerin yok wb.
    Valla ya marvel iyice seri üretime geçti

En kıytırık diyeceğimiz ant man e bile çatır çatır film yapıyorlar üstüne film çatır çatır gişe de yapıyor

Baştan burda söyledik wb salak salak işlere girdi yap solo filmleri evrene bi altyapı oluştur sonra bak dalgana birden BvS, JL dayadılar filmleri ortalık çorba oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Icefyre

Rock Duer genç Barry Allen rolüyle filme katıldı. Senaryonun büyük oranda bittiği ve Reverse Flash'ın ana düşman olduğu söyleniyor.
    Çocukluk hali filmde olacaksa yine annesinin ölümünü vs. göreceğiz. Dizideki gibi yani.
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.