Şimdi Ara

FLASH FLASH FLASH PANASONIC TV TURKIYEDE (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
358
Cevap
10
Favori
34.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: musteker

Arkadaşlar servis durumu nasil acaba bosch grubu mu bakıyor servisine bilgisi olan varmi acaba?

Arkadaşlar servis konusunda ELS Elektronik Servisleri hizmet veriyor. Bosch kanalında satılan elektronik ürünlere bu firma hizmet veriyor.
  • Flatron5 F kullanıcısına yanıt
    cevap icin tşk fiyatı bellimi bide 2016 modelmi yoksa 2017 mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mçl M kullanıcısına yanıt
    Fiyatla ilgili bilgim yok ama tahminen fiyat yüksek oacaktır.
    Cevap icin teşekkürler.

• Güzel haber.. Panasonic

arkadasim sence 50dx750 4000-4500 civari fiyati olurmu

• Arkadaşlar bosch magazalarina gelen modeller 503,603 ve. 703 serileri..40ds503 liste fiyati 2195tl..49dx603 liste fiyati 3325tl..55dx603 fiyati 4129tl..58dx703 fiyati 5569tl.servisine de sony bakiyor...

• 58dx902 u isterdim ama Avrupa fiyatına bakıyorum 7700 TL civarında gözüküyor. Çok da araştıramadım. Burada da bu fiyata satılır diye düşünüyorlarsa yanılırlar millet 55 C6 LG Oled leri alır geçer anlık fiyatı (8600 TL)
  • Servise sony servisi bakiyorsa güzel bende bakıyorum ama bsh grubu bayileri tvleri teshirde calistirmiyor bile tüm bayilerde kapalı media markt teknosa gibi zincir marketlerde satilsa cok daha kişiye ulaşır ürünler boscha tv almaya kac kişi giderki.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cnrps

58dx902 u isterdim ama Avrupa fiyatına bakıyorum 7700 TL civarında gözüküyor. Çok da araştıramadım. Burada da bu fiyata satılır diye düşünüyorlarsa yanılırlar millet 55 C6 LG Oled leri alır geçer anlık fiyatı (8600 TL)

Panasonic 50dxx789 kullaniyorum. Lg uh850v den daha iyi bir tvdir.

Dx900 serisi görüntüsü daha iyi ve kalitelidir. 58Dx904 almanyad 3000 euro ve üzerinde satiliyor. Türkiyede 8600 ise bisey degik fiyati. Bu tvyi gözüm kapali öneririm.

• 2017 modeller ne zaman geliyor bilgisi olan varsa cevaplasin

• Cado33 C kullanıcısına yanıt
    Hocam bende bugün bi bayiye sordum servisi nasıl diye bosch servisi bakiyor dedi siz sony servisi bilgisine nerden ulaştınız acaba.

• 58dx902 7000-8000 bandında tryeye gelse düşünmeden alırdım. fald va panel 512 bölge aydınlatma . şu an muadili tek tv zd9 onun fiyatıda malum. ayrıca bence 58" tam ara bir ekran ne büyük ne küçük

• quote:

Orijinalden alıntı: kuzey2011

58dx902 7000-8000 bandında tryeye gelse düşünmeden alırdım. fald va panel 512 bölge aydınlatma . şu an muadili tek tv zd9 onun fiyatıda malum. ayrıca bence 58" tam ara bir ekran ne büyük ne küçük

Televizyonların İngiltere fiyatıyla Türkiye fiyatı hemen hemen aynı oluyor. En azından Sony, LG ve Samsung bu ülkelerde aynı ya da benzer fiyata satıyor.
    Panasonic 58DX902 İngiltere'de 1700gbp'ye satılıyor. 1700*4.5=7650TL yapıyor. Panasonic normal bir fiyatlandırma yaparsa dediğiniz gibi 7-8 bin TL bandında satılacaktır. Getirmemeleri büyük hata. Sony 55xe9005 "kırpılmış FALD panel" TV'yi 7000TL civarına getirecek. Vatan'da ilk fiyatlandırma 7100TL ama stoklarda henüz yok. Bir nevi düşük bütçeli, zone sayısı az ZD9 diyebiliriz.

• xe90 performans olarak en iyi ihtimal xd9305 gibi olabilir zaten xd9305 7000 tlye alınabilirken neden xe90 alınsın. panasoniği neden getirmezler anlamak mümkün değil?

• musteker M kullanıcısına yanıt
    Bosch bayisinde calisiyorum.forum mersin.elimize ulaştı soyledigim modellerden.sony servisi ile beraber kurulum yaptık..

• Cado33 C kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim cevabiniz için hayırlı işler olsun.

• Merhaba arkadaşlar;
    Düzce bosch bayiisiyim.. Sorularınıza elimden geldiğince cevap verebilirim
  • yeni modeller ne zaman geliyor 50ex750 50

ex780

• dupont81 kullanıcısına yanıt
    Merhabalar servis konusunda düzce de sony servisi mi hizmet veriyor bir de ilerleyen dönem de fiyatlarda indirim olma ihtimali var mı.

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.