Şimdi Ara

Fiziksel Vodafone Pay Kart (ANA KONU) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
22
Favori
21.331
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://vodafonepay.com.tr/kampanyalar/fiziksel-vodafone-pay-kart-lasmana-ozel-ucretsiz.php

30 eylül'e kadar fiziksel kart ücretsiz. Aynı şekilde 30 eylül'e kadar bakiye yükleme ve aylık kullanım bedeli de yok :https://vodafonepay.com.tr/kampanyalar/vodafone-payden-hosgeldin-surprizi.php

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Kartı hiç duymamış Vodafone bayileri ile uğraşmaya değmeyecektir. Yıllardır temassız ödemeyi, kart puanı kullanmayı öğretemedik kasiyerlere, bir de bunlarla uğraşılmaz. İlla kart verecekse internetten ücretsiz gönderim yapsın Vodafone.
  • Takipte kalalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Eskibalta

Ya sonra kucaklamama garantisi var mı?
    Vodafon kucağa alıp ne yapcak size ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla bana bu haliyle bomboş bir kart geldi. Zaten zibilyon tane dijital cüzdan uygulaması var. Neyi farkla yapıyor da bunu alalım ki?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bilen Biri kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle. Geçen hafta denk geldiğim 2 bayiye sordum. Bön bön baktılar. Bu ülkede çalıştığı şirketi bile takip etmiyor adamlar ne var ne yok diye :/

• 50 tl yüklemeye 1 gb hediye yükledik harcadık ama ne gelen var ne giden bununu sonu cepnakiti bilenler bilir onun gibi olura benziyor. Paycell her türlü tokatlıyor zaten bunu

• Vodafone her türlü cakalligi bilir. Durduk yere borclu da cikarabilir.

• Para yüklerken komisyon, çekerken komisyon, aylık kullanım ücreti vs niye kullanayım ki bu kartı? Saçmalık.

• Kart ücretsiz olmasına ücretsiz de trednyol 40 hediye çeki muhabbeti ilk alışveriş sonrası kartı kaydetmek şartıyla.
    Şartlı işlere gelemem.
    Sıcak mıcak bulmadım bunu
  • Aylık toplam para yükleme limiti 750 TL, ATM’lerden para çekme limiti ise aylık 300 TL’dir.
  • Cazip indirim ya da iade kampanyaları olmadan kimse kullanmaz bu kartı bence, Vodafone nun çoğu uygulaması gibi laf olsun diye çıkarılmış sanki
  • Bilen Biri kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle, birşey diyorsun robot gibi yüzüne bakıyorlar.

• Vodafone evde internet ile yaşadıklarımdan sonra bir daha hiçbir ürününü almam.

• Uygulamadan sanal kart oluşturdum, Para yüklemeye izin vermiyor. Paycell deki gibi altyapı sağlayıcı Denizbank. Denizbanktan para atmaya çalıştım. O da hata veriyor. Daha hizmete başlamamışlar, ama kart dağıtmaya başlıyor.

Bu vodafone TR de açık ara en kötü operatör. Dandik Türk Telekom bile bundan iyi.

• xxlboy kullanıcısına yanıt
    yemeksepeti kodlarini hüpletirken öyle demiyonuz ama
    kredi kartı ekleyemedim ben de bu arada

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Mahmutcuğum, Operatörüm son 7-8 yıldır Türk telekom iken , Yeneksepeti kodunu nasıl hüpletebilirim?

Senden açıklama bekliyorum. Çamur at izi kalsın olmaz !

• quote:

Orijinalden alıntı: xxlboy

Mahmutcuğum, Operatörüm son 7-8 yıldır Türk telekom iken , Yeneksepeti kodunu nasıl hüpletebilirim?

Senden açıklama bekliyorum. Çamur at izi kalsın olmaz !
    sen özelinde demedim
    ama telekomlu olmak, konuda "çek kullanmayacak varsa alabilirim" yazmaya engel değil

• Kampanya 30 Eylülde bitti ama fiziksel kart hala bayilerde yok...

• quote:

Orijinalden alıntı: Rapator

Kampanya 30 Eylülde bitti ama fiziksel kart hala bayilerde yok...

her bayide yok, avm'dekilere bakın. ümraniye canpark'tan aldım ben 3 hafta önce

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.