Şimdi Ara

Fiziksel Vodafone Pay Kart (ANA KONU) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
22
Favori
21.331
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cep nakit vardı gayet iyiydi sistem ptt anlaşmalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • inexo kullanıcısına yanıt
    bitti mi tamamen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk çıktığı zaman almıştım (bir kaç ay oluyor) 5/21 idi skt hiç kullanmadan bir müddet bekledim doğru düzgün kampanya olmayınca kırıp attım foruma bakıyorum da gailba iyi yapmışım
  • Modu Chanyu kullanıcısına yanıt
    Twitterhttps://twitter.com/vodafonedestek?s=21

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karacaardıç -- 25 Aralık 2020; 16:44:14 >
  • Ankarada sadece kızılayda var
  • Vodafonmarket pay kart ile 150/30 iade, ilk alışveriş 100/20 ile birleşmemesi için neden yok.

Şartlar;

• Kampanya süresi içerisinde fiziksel veya sanal Vodafone Pay Kart ile Vodafone Süpermarket’te tek seferde 150 TL ve üzeri alışveriş yapılması gerekir.
    • Kampanya Vodafone Yanımda içerisinde yer alan Süpermarket üzerinden İstanbul, Ankara, Kocaeli illerinden ve Muğla Bodrum ilçesinden verilen siparişlerde geçerlidir.
    • Vodafone Yanımda’ya üye olan tüm aboneler Vodafone Süpermarket’i kullanabilir.
    • Hediye 30 TL, kullanıcıların Vodafone Pay hesaplarına 5-10 Ocak 2021 tarihleri arasında yüklenecektir.
    • Kazanılan hediye, tüm e-ticaret alışverişlerinde ve fiziksel kart ile mağaza içi harcamalarda kullanılabilir.
    • Her kullanıcı, kampanya süresince 1 kez ödül kazanabilir.
    • Kampanya dönemi içerisinde verilen siparişlerde herhangi bir değişiklik (sipariş iptali, geri gönderim, vb.) olması durumunda kampanyadan faydalanılamayacaktır.
    • Vodafone Pay Kart kampanyası diğer kupon kodu, sepet indirimi ve iş birliği kampanyalarıyla birleştirilemez, bölünemez ya da paraya çevrilemez.
    • Kampanyadan yararlanabilecek kullanıcı sayısına ilişkin bir sınır bulunmamaktadır.
    • Vodafone Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. kampanyayı durdurma ve/veya değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır.

• karacaardıç kullanıcısına yanıt
    Nerelerde geçerli olur acaba
  • lider06 kullanıcısına yanıt
    Kendi market uygulaması için yapılmış kampanya, market uygulaması verimsiz başladı muhtemelen canlandırmak istiyorlar.
  • karacaardıç kullanıcısına yanıt

İlk alışverişe 100/20 kampanyasını bulamadım hocam.Şu an aktif mi, devam ediyor mu bu kampanya.Biraz açarmısınız rica etsem

• quote:

Orijinalden alıntı: economist52

İlk alışverişe 100/20 kampanyasını bulamadım hocam.Şu an aktif mi, devam ediyor mu bu kampanya.Biraz açarmısınız rica etsem

Mesajınızı ilk ben gördüm gailba 😀 Yanımda üzerinden market kısmında bende gözüküyor
    Fiziksel Vodafone Pay Kart (ANA KONU)

• Tamam şimdi anlaşıldı..Bende internetten yapılan tüm alışverislerde gecerli sanmıştım..Neymiş bu yanımda supermarket aşkı canım.Bizim yöreye hizmet vermiyor maalesef,,

Genel kampanyalarda buluşmak dileğiyle

TeşekkürlerFiziksel Vodafone Pay Kart (ANA KONU) 

• Takipte kalalım.

• Modu Chanyu kullanıcısına yanıt
    Bu sorunu yaşayan bir çok kişi duydum. Altyapı denizbank pek sağlam değil. Uma sorununuz çözülür.

• Fiziksel Vodafone Pay Kart (ANA KONU)

para yüklerken 3-4 gündür ekrandaki gibi hata alıyorum. Aynı sorunu yaşayanınız var mı?

Vodafonepay beni bloklamış olmasın?

• vodafon ve denizbankın ipiyle kuyuya inilmez

kesin bir ketenpere vardır bunlarda

• quote:

Orijinalden alıntı: xxlboy

para yüklerken 3-4 gündür ekrandaki gibi hata alıyorum. Aynı sorunu yaşayanınız var mı?

Vodafonepay beni bloklamış olmasın?

aynı sorun bende de var başka bu hatayı alan varmı?

• crackerss1982 C kullanıcısına yanıt

Aynı sorun bende de var

• Vodafone Pay'e para yüklerken uygulama hata verdi. Para kartımdan çekildi ama Vodafone Pay'e yüklenmedi. Benzer sorunu yaşayan arkadaşlar olmuş sanırsam, bu durumda ne yapmak gerekir?

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.