Şimdi Ara

Fizik İçin Ertan Sinan Şahin Önerir Misiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar fiziğim orta düzey lisedeki hocalarım yüzünden fizikten soğudum. Tekrar zincirlerimi kırmak istiyorum fiziğe karşı. Ertan Sinan Şahin hocayı gördüm. Kullananlar öneriyor musunuz?

• Benim anlattığım taktiklerin çoğu lisede keşfettiğim şeyler. O zamanlar çok fazla işleme dayalı soru vardı ve hepsini 1 dakika içinde çözmüş olmak gerekiyordu.

Şimdi sınav sisteminin geldiği durum düşünüldüğünde o tarz tekniklere gerek kalmadı. O yüzden yeni derslerimizde bu tarz işlemlerden ziyade kavramsal anlatımlara yer verdik.
  • Ben öneriyorum hocam Ayt fiziği Ertan hoca dan dinledim full geldi Tyt fizik kendim yaparım dedim 4 net geldi bence Ertan hoca çok akıllı tercih olur bir ara Fizik okumayı bile düşündüm dersi çok sevdiriyor ve doyurucu anlatıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fizik senin de dediğin gibi, sana hitap eden bir hocadan dinlemediğinde çok sevilmeyen bir ders.
    Ertan hocanın ücretsiz 2-3 tane dersi var. Onların bir kısmını izleyip kendin karar vermelisin.
  • ben hocanın kanalındaki eski videoları çok beğeniyorum, mekanik dersleri vs. ama hocanın youtubede paylaştığı ücretsiz tork derslerini beğenmedim, hocanın kendi taktikleri var öğrenmek istiyordum olanları ama onları kısaca anlatıp geçiyor, çözdüğü sorular da düz tork soruları, ÖSYMnin sorduğu kavram sorgulayan soruları göremedim. optikte de aynı şekilde, mesela bir sürü ayna sorusu çözmek yerine daha temel şeyleri anlatsa.

• air raid siren A kullanıcısına yanıt
    Benim anlattığım taktiklerin çoğu lisede keşfettiğim şeyler. O zamanlar çok fazla işleme dayalı soru vardı ve hepsini 1 dakika içinde çözmüş olmak gerekiyordu.

Şimdi sınav sisteminin geldiği durum düşünüldüğünde o tarz tekniklere gerek kalmadı. O yüzden yeni derslerimizde bu tarz işlemlerden ziyade kavramsal anlatımlara yer verdik.
  • Derslerini al bence.
    eski YouTube videolarını izleyeceğine daha iyi kanallar var vip fizik gibi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ertansinansahin kullanıcısına yanıt
    hocam youtubedeki tork videoları eski mi yani?

• ertansinansahin kullanıcısına yanıt
    Hocam 2021 setinizdeki videolar yeni mi çekilecek yoksa geçen senenin videoları mı ?
  • air raid siren A kullanıcısına yanıt
    Evet aslında. Yani o dersi çalışıp gelen soruları yapabilirsiniz. Ama biraz fazla hesaplamalı soru var orada. O yüzden bu dersi yeniledik bu sene.

Bazı derslerimizi yenilemiş olduk.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.