Şimdi Ara

FiyatSeyir.com - Sıcak Fırsat Takip [Web+Android+Pro Yayında] (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
785
Cevap
99
Favori
31.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Android uygulamasına anlık bildirimler ve çoklu site, çoklu kategori seçimi özelliği geliyor. Test ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetfx

Android uygulamasına anlık bildirimler ve çoklu site, çoklu kategori seçimi özelliği geliyor. Test ediyorum.

Hocam şu Donanımhaber sıcak fırsatlar için bir bişey yapabilirmisin fiyat seyir uygulamasına entegre edip yeni açılan konuları anlık bildirse çok güzel bişey olur.Sürekli sayfayı f5 lemek zorunda kalıyoruz.F5 yapmakta yetmiyor hangi konu yeni takip edemiyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

quote:

Orijinalden alıntı: ahmetfx

Android uygulamasına anlık bildirimler ve çoklu site, çoklu kategori seçimi özelliği geliyor. Test ediyorum.

Hocam şu Donanımhaber sıcak fırsatlar için bir bişey yapabilirmisin fiyat seyir uygulamasına entegre edip yeni açılan konuları anlık bildirse çok güzel bişey olur.Sürekli sayfayı f5 lemek zorunda kalıyoruz.F5 yapmakta yetmiyor hangi konu yeni takip edemiyoruz.

Twitter'da DHSicak diye bir üyelik var onu takip ediyorum. Twitter'ı, RSS'ye aktarıp, onu da masaüstü widget'i olarak ayarladım. Otomatik yenileniyor.

Ayrıca DonanımHaber sunucusu o kadar ağır ki, muhtemelen uygulama sürekli veri beklerken çökecektir :)

FiyatSeyir.com - Sıcak Fırsat Takip [Web+Android+Pro Yayında]

• ahmetfx kullanıcısına yanıt
    Aynı şekilde bende yapayım diyicemde işyerinde mobil işime geliyor pc başındayım sürekli ama malumunuz ofis ortamı

• Uygulama Güncellendi.

• Gerçekleşen fiyat alarmları ve indirimler için sesli ve titreşimli anlık bildirimler özelliği eklendi.
    • İndirim Bul ve Ürün Arama ekranlarına çoklu mağaza ve kategori seçim özelliği eklendi.
    • Ayarlar ekranına bildirim seçenekleri eklendi.
    Hocam noldu hesap kapatildi diyor :/

• Siteye ne oldu yav ? Ne güzel kullanıyorduk :(
  • Sunucuya fazla yük bindirdiği için kapatıldı arkadaşlar maalesef. Sponsor arkadaşım bu denli bir siteyi karşılayamayacağını söyledi. Harf Lütfen ve FiyatSeyir aşırı veritabanı kullananıyor.

• Hadi ya cok guzel bir calismaydi, uzulduk

• VDS sunucu arayışındayım arkadaşlar, tavsiye varsa öğrenmek isterim.
  • Duyuru:

Yeni sunucuya geçiş yapılacak arkadaşlar. Sunucu hazır olduğunda taşıma işlemini başlatacağım.
  • Yeni sunucuya geçiş yapıldı arkadaşlar. İlk defa sunucu yönettiğim için bayağı sorun yaşadım ama şu an için her şey düzgün gibi. Karşılaştığınız sorunları belirtirseniz sevinirim.
  • novapazarın tükenmiş olan ürünleri bayadan beri listede görünmekte onları temizleyebilir misin?

• Bir de ürünlerin bu tarattığınız süre içerisinde bütün sitelerdeki fiyatları doğrultusunda bu zamana kadarki en düşük fiyatı şeklinde birşey eklenebilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zyxel1616 -- 15 Aralık 2017; 9:30:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrullaharda

novapazarın tükenmiş olan ürünleri bayadan beri listede görünmekte onları temizleyebilir misin?

Novabazar'a birkaç sefer yazdım, tükenmiş ürünleri listelemeyin veya bir filtre koyun diye. Tamam ilgileniyoruz dediler, kaç ay geçti değiştirmediler. Büyük bir mağaza olduğu için ürünlerini kaldırmak istemiyorum. Bugünlerde bir mesaj daha göndereceğim. Bu kez FiyatSeyir'den de bahsedeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: emrullaharda

Bir de ürünlerin bu tarattığınız süre içerisinde bütün sitelerdeki fiyatları doğrultusunda bu zamana kadarki en düşük fiyatı şeklinde birşey eklenebilir mi?

Aynı ürün farklı sitelerde farklı isimlendirmelerle yer aldığı için bu pek mümkün değil.
  • Hocam telefonlarla ilgili araştırmada sıkıntı yaşıyorum. Bazı telefonları bulamıyorum bile xiaomi mesela
  • quote:

Orijinalden alıntı: RiorraW

Hocam telefonlarla ilgili araştırmada sıkıntı yaşıyorum. Bazı telefonları bulamıyorum bile xiaomi mesela

Mağazalara bağlı. Kapsamdaki mağazalarda o ürün yoksa, sitede de yoktur.

http://fiyatseyir.com/index.php?fa=&ff=&w=&sayfa=arama&islem=aramayap&k=telefon&o=&ara=xiaomi

104 sonuç çıkıyor şu an.

• [Önemli Duyuru]

Sunucu değişikliği sebebiyle bazı DNS sunucuların hala eski sunucuyu işaret etmesinden kaynaklı, uygulama veya web sitesi eski sunucu üzerinde çalışmaya devam edebilir. Eski sunucuda artık güncelleme işlemleri yapılmıyor. Şayet İndirim yok tarzında uyarılar alıyor iseniz, DNS önbelleğini, tarayıcı önbelleğini ve Android uygulamasına ait verileri (Ayarlar->Uygulamalar bölümünden) temizlemeniz gerekmektedir.
    Hocam ben xioami mi6 arıyorum bu yüzden sitenizi kullanmak istedim tekrar bu ürün için ama hepsiburada da bile olan ürün çıkmıyor malesef veya n11
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.