Şimdi Ara

FiyatSeyir.com - Sıcak Fırsat Takip [Web+Android+Pro Yayında] (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
785
Cevap
99
Favori
31.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hepsiburada - Muhteşem Cuma indirimleri için altyapıda güncelleme yapıldı. Listeleme ekranındaki ekstra indirimli fiyatlar taranıyor..
  • Güncellemeler:

• Çoklu kategori seçim özelliği eklendi.
    • İndirim Bul ekranına En Fazla İndirim Oranı seçeneği eklendi.

• Güncelleme:

• Mobilya ve Oto Aksesuar kategorileri eklendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetfx -- 26 Kasım 2017; 18:15:5 >
  • Adore Mobilya mağazası için alt yapı çalışması başladı.
  • Güncelleme:

• Adore Mobilya mağazası eklendi.
    • Mağaza sayısı 55'e çıktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetfx -- 26 Kasım 2017; 18:12:12 >
  • Güncelleme:

• Tekzen mağazası eklendi.
    • Corax Alpha mağazası eklendi.
    • Yeni alt kategoriler eklendi.
    • Hepsiburada için sepette indirim fiyatları güncellemesi yapıldı.
    • Teknobiyotik için HTTPS güncellemesi yapıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetfx -- 26 Kasım 2017; 22:5:29 >
  • Güncelleme:

• Civil mağazası eklendi.
  • Yeni indirim filtreleme arayüzü.

FiyatSeyir.com - Sıcak Fırsat Takip [Web+Android+Pro Yayında]
  • Bu bidunyaoyuncak magazasi tam dayaklik. Sabahtan beri fake indirim yapip fiyat artiriyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ullumanitu

Bu bidunyaoyuncak magazasi tam dayaklik. Sabahtan beri fake indirim yapip fiyat artiriyorlar.

Birçok ürününü fiyatı 99TL idi. Şimdi eskiden pahalı olanlar eski fiyatlarına çekildi. Ama ucuz olanlar 15-20TL'ye düştü. Böyle olunca 99TL'den 15TL'ye düşmüş gibi indirim oldu. Fakat sabahki 400-500 liralık ürünler 99TL'ye gitti. Forumda bayağı alan da var.
  • ahmetfx kullanıcısına yanıt
    Hocam kalbe birden çok tıklandığında üyelere bildirilmesi gibi bir geliştirme yapılabilir mi? Ya da güzel olur mu böyle olursa.

• quote:

Orijinalden alıntı: ullumanitu

Hocam kalbe birden çok tıklandığında üyelere bildirilmesi gibi bir geliştirme yapılabilir mi? Ya da güzel olur mu böyle olursa.

Yapılabilir ama aynı ürünü favoriler ekleyen çok sayıda kişi bulunmuyor.
  • Hocam bazı ürünlerde indirim oranları tutmuyor,yada indirim kalkmış oluyor ama sizin sitede hala indirimli görünüyor,güncellemeler geç oluyor sanırım sitede,destekcinizim çok güzel bi uygulama ios içinde beklıyorum teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: fastforyou

Hocam bazı ürünlerde indirim oranları tutmuyor,yada indirim kalkmış oluyor ama sizin sitede hala indirimli görünüyor,güncellemeler geç oluyor sanırım sitede,destekcinizim çok güzel bi uygulama ios içinde beklıyorum teşekkür ederim.

Mağazadaki indirim oranı ile sitedeki tutmayabilir. Site önceki fiyat ile yeni fiyatı kıyaslayıp oranı belirliyor. 10TL'den düşük indirimleri göz ardı ediyor.

Site sürekli güncelleniyor fakat güncellenene kadar eski indirimlerin gözükmesi doğaldır. 230 bin ürün bilgisini güncellemek uzun sürüyor tabi.
  • Güncellemeler:

• Gerçekleşen alarmların üyelerin e-posta adresine bildirilmesi özelliği eklendi.
    • Tasarımsal değişiklikler yapıldı.
    • Altyapısal değişiklikleri olan siteler tespit edilip gerekli güncellemeler yapıldı.
  • Genel bir alarm kuramıyoruz değil mi hocam? Mesela %70 üstü indirimlerin mail gelmesi gibi. Bu arada tebrik ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakurek

Genel bir alarm kuramıyoruz değil mi hocam? Mesela %70 üstü indirimlerin mail gelmesi gibi. Bu arada tebrik ediyorum

Bu özellik de gelecek. Ama mail trafiği çok olabilir. Belki kategori ve alarm sayısı sınırlı olabilir. %10'a alarm kurduğunu düşünün herkesin. Direkt SPAM olarak işaretlenir sunucu.

• Konuyu nereden gördüm bilmiyorum ama çok güzel yerinde bir uygulama olmuş elinize sağlık.

• Ahmet bey akakce ve cimrideki fiyatlarla da karşılaştırma yapıp gerçekten ucuz olanları filtreleme veya karşılaştırma gibi birşey yapılabilir mi? Mesela hepsiburadanin 50% den fazla indirim yapmış gözüktüğü ürün akakcede daha ucuza çıkabiliyor gibi. ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ekrem54

Konuyu nereden gördüm bilmiyorum ama çok güzel yerinde bir uygulama olmuş elinize sağlık.

Teşekkürler.

Şimdilik böyle bir özellik mevcut değil. Yapılması da zor. Herşey ürün isimlerinin eşleştirilmesinde bitiyor ki bunun için herhangi bir algoritma yok. Ürün ismindeki bir rakam bile ürüne ait herşey değiştiriyor. Her site ürün isimlerini aynı kullansa idi yapılması kolay olurdu. Bir örnek vereyim.

MSI VGA GeForce GTX 1080 GAMING X

MSI Nvidia 8GB GTX1080 GAMING X 8G GDDR5X 256 Bit HDMI DVI-D 3x

Bu iki ürün aynı. Fakat farklı kelimeler içeriyor. İçinden 3-5 kelime seçip eşleştirilebilir fakat hangi kelimelerin önemli olduğuna hiçbir algoritma karar veremez. Umarım anlatabilmişimdir. Zaman zaman Akakçe'nin de hataya düştüğünü görebilirsiniz. Misal süpürge ve süpürgeye ait bir filtrede hemen hemen aynı kelimeler geçiyor. Süpürge 600TL, filtresi 100TL. Akakçe iki fiyatı karşılaştırıp %85 indirim var gibi gösterebiliyor.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.