Şimdi Ara

Fiyatlar Geldi... (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
196
Cevap
2
Favori
16.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İphone 12 mini 64GB 1599 Leva 7508 TL güncel kur ile.

İphone 12 pro Max 128GB 2539 Leva 11923 TL güncel kur ile.

• iPhone 12 Pro Max

Turkcell Alış : 13.943 ₺

Turkcel Satış: 16.999 ₺

hayırlı işler milletim.

1 adet cihazdan 3000 ₺ kar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaferkahraman -- 18 Kasım 2020; 16:32:11 >
  • zaferkahraman kullanıcısına yanıt

Bunu dile getirdiğin zaman da kükrüyorlar başka nasıl döndürecekmiş o iş yeri masrafı diye Fiyatlar Geldi... 

• quote:

Orijinalden alıntı: Javelin.

Bunu dile getirdiğin zaman da kükrüyorlar başka nasıl döndürecekmiş o iş yeri masrafı diye  

bir şey derdim de neyse :)

• quote:

Orijinalden alıntı: cuoresportivo

Dunyanin hicbiryerinde Apple in ozel fiyatlamaya gittigini gormedim.

Sanirim talebi cok oldugu icin kara borsa durumuna dusmemek icin.

Hong Kong a gidiyorum ; vergi yok hicbirsey yok ama fiyat 1-1 amerika ile ayni.

Singapur ayni

Samsung bu konuda gercekten iyi yapiyor tuketici acisindan

Bunu hiç duymamıştım; fiyatların bazı ülkelerde ortak olması ne güzel, sadece ABD'de sabit zannediyordum, aşığım bu medeni ülkelere

Samsung Türkiye pazarında piyasayı Apple'a bırakmayarak ne iyi ediyor, bu fiyatları gören Apple Türkiye'de satışı durdurmalı ama işte o buram buram İngiliz aroması yok mu, kokuyor böyle işte, işlerine bile geliyordur ve hoşlarına gidiyordur, iğrenç

Yüksek fiyatlı Apple'dan uzak durduğumuz gibi fiyatı 1500'lerden 3000 mertebesine çıkan kimi uygun fiyatlı telefonları da satın almamalıyız, tamamen devlete kazanç kapısı oldular her ne kadar son zamanlarda mükemmel ürünler çıkarsalar dahi...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• TR fiyatı saçma hakkaten.bunun yanında kulaklık,adaptör eksilterek ve kutu boyutu ufaltarak maliyetler düşürüldü ama bu hiç yansımadı $ veya € cinsinden.o da düşündürücü bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aycibin -- 18 Kasım 2020; 16:56:46 >
  • Arada 100 dolar fiyat farkı olan 12 Mini 64 GB ve 12 64 GB arası TL fiyat farkı 1000 TL, arada 50 dolar fiyat farkı olan 12 256 GB ve 12 Pro 128 GB arası TL fiyat farkı 2500 TL.

PRO geçiriş Fiyatlar Geldi... 

• Mr. Jingles kullanıcısına yanıt

Çerçeveleri çok fazla yüzde 65 tasarım görecelidir. Kişiden kişiye değişir gerçi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aycibin A kullanıcısına yanıt

Apple fazla kazanmak istiyor.

• Alın yurtdisindan bakın keyfinize.

• Gelen geçen kucağa alıyor vatandaşı.

Otomotiv, Teknoloji, Gıda vs vs.

Halk folofoş oldu iyice.

• Başka nasıl yalı alacaklar kendilerine Fiyatlar Geldi... 

• Dünyada sosyal medya yüzünden hızla yükselen, Türkiye'de iqlar düşük olduğu için etkisi daha derin hissedilen; düşünmeden hareket etme ve meta için yaşama, başkaları için yaşama furyası sağolsun apple yine köpek gibi satacaktır.

Türkiyenin büyük teknoloji marketlerinden birinde çalışıyorum, yine 10.000 tl krediler çekilip 24 ayda ödenecek, ekmekten sudan kısılacak o para verilecek.

sadece 1 iphone 12 fiyatına 4k projektör, perde, hatta üstüne ikinci el bir xbox alabilecekken insanlar yine masaya koymak statü sahibi hissedebilmek için bu cihazlara ederi olmayan paraları verecekler.

Stabilite diyenin kalbini kırarım, mi8 se kullanıyorum bana gelişi şu anki kurla 130 dolar falandı 8 aydır tık demedi.

Mesele ne zenginlik ne fakirlik, bir cihazın o parayı etmesi ya da etmemesi mesele. Parası bol olan saçsın hiç bir şey demem ama benim birinci gözden gördüğüm gerçekten hayatı çalışarak kazanmış zengin olmuş insanların böyle bir takıntısı yok.

10 iphonenin 9u kredi ile alınıyor bunun sebebi orta ve alt kesimin bu cihazları satın almak için birbirini ezmesi.

Ne diyim alanlara hayırlı olsun ama bütün gerçekleri bir kenara itersek argo tabirle enayiliktir. net.

• Millet yine sıraya girer bunu almak için.

• cuoresportivo kullanıcısına yanıt
    Pazar için iphone 11 de Çin pazarında indirime gidildi. Hindistan’da fabrika kurup ürettiği modelde indirme gitti. Dünyada örnekleri var. Şuan ki kur ve vergilerle çarptığımda 16 bin 260 TL yapıyor. Ortada yüksekten alınan bir kur var. Fiyatı çok abartı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kazall -- 18 Kasım 2020; 17:53:33 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPhone 12 mini 9.999 TL ise, leblebi cerez gibi gider.. Bakin gorun Aralik da her 5 kisinin 3 unde iPhone 12 mini olucak ozellikle otobus, mininus, metro da bakin gorun..

• quote:

Orijinalden alıntı: FearlessRoom

iPhone 12 mini 9.999 TL ise, leblebi cerez gibi gider.. Bakin gorun Aralik da her 5 kisinin 3 unde iPhone 12 mini olucak ozellikle otobus, mininus, metro da bakin gorun..

İmkansızzz

• quote:

Orijinalden alıntı: zaferkahraman

12 Pro Max 128 GB için;

Amerikada telefon 1100 $ vergi max 90-100 $ civarında 1200$ ediyor ortalama

Almanyada vergi 173 € telefon satış fiyatı da vergi dahil 1217€

Bizdeki sıkıntı ÖTV, KDV ve trt ve kültür bakanlığı vergisi.

Fiyatlar Geldi...

• evet gelişlerinide görmüşsünüz.... :)

z fold 2 kullanıyorum samsung apple kadar kar koymuyor cihazlarına... bunu kabul edin bu işin içinde olarak söylüyorum...

samsung ile apple'ın Türkiye kar marjları farklı...

bu hesaba göre 2000 euro'luk z fold 2 asla ve asla 20000 tl olmazdı...

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.