Şimdi Ara

Fiyatlar Geldi... (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
196
Cevap
2
Favori
16.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zaferkahraman

benim kendi yazım değil herkes tutturmuş 1000 birim diye ondan paylaştım. yazı sözlükten alınma benim yazım değil. neyse siliyorum anlamadığına göre sıkıntı yok.

Alıntıları Göster

Hocam daha önce orda bile bulunmamış, kuzenim gitmişti halamin oglu gitmisti diyen birinin yazisini atmissiniz, ben size orda yaşadım ne ne kadar biliyorum diyorum. Siz ise anlamadığına gore (!) sorun yok deyip yaziyi silip başka yerden laf sokmaya çalışıyorsun. Ne kadar etik sence? Siz istiyorsanız veya bu fiyatları makul buluyorsaniz alabilirsiniz burda 10k ustu paralara. Herkesin kazanci kendisine. Hayirli olsun dedim zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lee-on! -- 18 Kasım 2020; 14:40:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Lee-on!

Hocam daha önce orda bile bulunmamış, kuzenim gitmişti halamin oglu gitmisti diyen birinin yazisini atmissiniz, ben size orda yaşadım ne ne kadar biliyorum diyorum. Siz ise anlamadığına gore (!) sorun yok deyip yaziyi silip başka yerden laf sokmaya çalışıyorsun. Ne kadar etik sence? Siz istiyorsanız veya bu fiyatları makul buluyorsaniz alabilirsiniz burda 10k ustu paralara. Herkesin kazanci kendisine. Hayirli olsun dedim zaten.

Alıntıları Göster

Benim amacım laf sokmak değil estağfirullah. Sadece şu birim muhabbetine uyuz oluyorum :)

• 800 dolar iphone 12

11.000 tl

500 dolar PS5

8300TL

başarılı

• zaferkahraman kullanıcısına yanıt

Birim muhabbeti çok gerçekçi değil haklısınız ama alım güçlerinin bizimkini katladığı aşikar :)

Ben de İngiltere'de yaşadım hesap kitap dökmeyelim ama buradaki fiyatlar adil değil. Kuru geçtim bu sıkıntıları çıkartan esas şey vergidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: AMC

5 bin liradan fazla telefona para vermekte ne bileyim.

300.000 nin üzerinde arabak almakta ne bileyim....

Adamın alacak gücü varsa her zaman en iyisini kullanmak ister.

• fiyatlar biraz abartılı geldi. çay içiyorum. iphone x pili değiştirip devam edicez anlaşılan.

• bunlar iyi günler yakında 30000TL fiyata ucuz der bu sheeple tayfası...

• BurcuHale kullanıcısına yanıt

Yakın bir tarihte Almanya'dan dayım gelecek ıPhone 12 pro max fiyatı 1200 euro Türk lirası ile 11.000 tl yapıyor pasaportun dayımın adına olması önemli değil çünkü kullandığım hat dayımın üstüne :) IMEI kayıt ücretine 2000 tl gitse 13.000 liraya gelecek ayrıca yurd dışından getirilen telefonlarda 1 yıl global garanti olur Türkiye'de 1 Sene garantiden yararlanacağım şimdilik bunları yazdım 2. Eller düşerse Almanya'dan getirmek her türü karlı olacak.

• Kazall kullanıcısına yanıt

Dunyanin hicbiryerinde Apple in ozel fiyatlamaya gittigini gormedim.

Sanirim talebi cok oldugu icin kara borsa durumuna dusmemek icin.

Hong Kong a gidiyorum ; vergi yok hicbirsey yok ama fiyat 1-1 amerika ile ayni.

Singapur ayni

Samsung bu konuda gercekten iyi yapiyor tuketici acisindan

• Mr. Jingles kullanıcısına yanıt

Güncel donanımlı ama tasarımı 2010 model.

• Çentikli tasarımdan çok daha şık olduğunu söyleyebilirim. Ayrıca bu tasarım 2010 değil 2014 model tasarımdır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • teknocu_guvercin kullanıcısına yanıt

O parayı vermeye değmez bende alabiliyorum

• quote:

5 bin liradan fazla telefona para vermekte ne bileyim.

2-3 sene öncede 2 bin tlde fazla verilmez diyorduk insalarda alıştı artık ülkenin durumuna ne kadar acı verici durum bu zaten bizim insanımızın en büyük sıkıntısı kabullenmek.

• Smoche. kullanıcısına yanıt

Hocam gönderirsen seviniriz. Kar marjlarını öğrenmiş oluruz.

Tamam apple çok güzelsin, çok hoşsun ama artık hem alım gücümüzün düşmesi, hem fiyat politikandan dolayı 12 yıllık iphone serüvenime son vereceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: UnchaineD

Birim muhabbeti çok gerçekçi değil haklısınız ama alım güçlerinin bizimkini katladığı aşikar :)

Ben de İngiltere'de yaşadım hesap kitap dökmeyelim ama buradaki fiyatlar adil değil. Kuru geçtim bu sıkıntıları çıkartan esas şey vergidir.

aynen öyle valla :) ötv denilen karın ağrısı bela oldu başımıza.

• Her ne kadar sırf 17bin liraya iPhone alıyoruz diye enayi değiliz diyen arkadaşlar, kusura bakmayın ama enayisiniz. Bu şirket Steve Jobs'tan sonra akıllı telefonlar konusunda yenilikçi olmakta çok geride kaldı. Android telefonlar kendini aşırı geliştirirken daha widget dediğimiz şey iOS 14 ile Apple'a yeni geldi. Sırf Instagram'da atacağınız story daha kaliteli çıkacak diye yapmayın bunu ne olursunuz.

iPhone 7bin dolar olsa alır mıydınız diye Amerikanlara soruyorlar. Hemen hemen hepsi hayır diyor. Kusura bakmayın ama hafıza yükseltmesi yasaklanmış telefonlara gidip ezik gibi 64GB hafıza alıyorsunuz 2020 yılında. Çünkü 128 GB için iPhone sizden 4bin lira fazla para istiyor. Almayın arkadaşım. O telefonu alarak bu fiyatları normalleştiriyorsunuz. O telefonu alarak ülkedeki vergileri normalleştiriyorsunuz.

17bin liranın 2bin lirasıyla gidin kendinize kalitelisinden kulaklık, mouse, telefon kılıfı, monitör, bluetooth hoparlör cart curt alın. 5bin lirasıyla gidin bi' Android telefon alın. Geriye ne kalıyor? 10bin TL. O parayı da çevirin dolara/euroya 5 yıl sonra gidin 2025 yılının çıkan telefonunu alın. Akıllıca olan, mantıklı olan budur. Şu iğrenç çentiği kaldırmadılar hala ya şaka gibi.

• Fiyatlar Geldi...
    Fiyatlar Geldi...
    Fiyatlar Geldi...
    Fiyatlar Geldi...
    Fiyatlar Geldi...
    Fiyatlar Geldi...
    Fiyatlar Geldi...
    Fiyatlar Geldi...
    Fiyatlar Geldi...
    Fiyatlar Geldi...
    Fiyatlar Geldi...
    Fiyatlar Geldi...
    Fiyatlar Geldi...
    Fiyatlar Geldi...

• Smoche. kullanıcısına yanıt

Haydaaaaaaa

• quote:

O parayı vermeye değmez bende alabiliyorum

demekki rahat alamıyorsun hocam.

Bankacılık uygulamalarıyla günde binceler dolarla uğraşan kişiler gidip xiomi yada samsung mu kullancak.

gidip11 alır, se2 alır ama iosdan vazgeçmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: Smoche.

bu fiyatlar makul :)

keşke kar koymadan satsalar :)

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.