Şimdi Ara

Fiyat düştü SATILIK Creative Cambridge SoundWorks DTT2500 Digital 5.1 150 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
4
Favori
7.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Samsun İlan Türü #Alınık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Efsanevi ses sistemimi satıyorum. Bilenler bilir Cambridge SoudWorks ve Creative işbirliği ile üretilmiş mükemmel bir seridir. Ürün sıfırdan farksız desem yeridir. Çizik bile ok. Gerçekten de özenle kullanılmış.. Şu anda temsili resimler var ancak isteyen olursa resimleri eklerim. - 200>>150 TL

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _ogz -- 1 Aralık 2013; 11:56:59 >

• Cambridge Soundworks 4+1 setini kullanmıştım. Hala sistemin verdiğin tadı fiyat segmenti olarak bulabilmiş değilim. Hayırlı satışlar.
  • Teşekkür ederim. Kesinlikle bas tiz dengesi çok iyi. Dijital bağlantı ile tertemiz sesler elde ediliyor. Auzen X-plosion ses kartı ile kullanıyorum. Verdiği keyif tarifsiz. ancak ben stereo bir sistem almayı düşündüğüm için satıyorum.
  • istanbulda olsaydı alırdım. fiyat çok iyi bence hayırlı satışlar
  • Sanırım satmaktan vazgeçeceğim. Öyle gözüküyor. Düşününc yerine bu fiyata ne alacağım ki değil mi. Bu seti de zaten bilen alır ancak.
  • Almak için PM
  • çok iyi settir creative'i creative yapan setlerdendir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helsloot -- 28 Ağustos 2013; 15:03:03 >
  • Merhaba bu set hala satılıkmı ? Digital çıkışı varmı ?
  • Evet satılık. Dijital çıkışı var.
  • İzmirdeyim. Keşke bana yakın bir yerlerde olsaydı hemen alırdımm.
  • _BordoBereLi_ _ kullanıcısına yanıt
    kargo en fazla 20 tutar tahminimce
  • yok hocam daha fazla tutar.
  • _BordoBereLi_ _ kullanıcısına yanıt
    yazın z5500'ü(26 kg) 31 liraya gönderdim istanbula.
  • Pm den bana ulasabilir misiniz almak istiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • takip
  • aktifse alabilirim tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pm...
  • creative'in böyle bir ses sistemi olduğundan haberim yoktu Ama alttaki fotoyla üstteki foto uymuyor sanki, birinde optik giriş var birinde yok?
    Cambridge yaptıysa kalitesine laf söylenmez o creative'in
    kaç W bu canavar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: re@per

creative'in böyle bir ses sistemi olduğundan haberim yoktu Ama alttaki fotoyla üstteki foto uymuyor sanki, birinde optik giriş var birinde yok?
    Cambridge yaptıysa kalitesine laf söylenmez o creative'in
    kaç W bu canavar?

Evet hocam haklısın. Doğrusu en alttaki foto. Optik yok coax spdif digital giriş var. Kaç watt bilmiyorum. ANcak sesi çok temiz ve detaylı veriyor.
  • özel mesaj yolladım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.